Προς το περιεχόμενο

Βιταμηνες!


Mpampis06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση συντομη, λοιπον δινω παννελλινιες και θελω να ενυσχισω την μνημη και την συγκεντροση και βρηκα αυτο το φαρμακο floradix epresat, κατα ποσο νομιζεται οτι θα μαι βοηθηση, και επισεις  δεν πιστευω να μου δημηουργηση προβληματα στο μελλον;Ακομη το βρηκα αυτο το φαρμακο απο εδω https://www.pharmacytop.gr/el/products/power-health-epresat-250ml σε εκπτωση δεν ξερω κατα ποσο νομιζεται οτι αυτο το site ειναι αξιπιστο; ειναι σωστο να παρω φαρμακο απο Internet;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αν λογω Black Friday βγανει σε πακετο δωρου μαζι με συντακτικο και γραμματικη και τσιμπα το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε με σκευάσματα που λεν ότι ενισχύουν εγκεφαλικές λειτουργίες, ιδιαίτερα με κάτι διεγερτικά τύπου ginseng. Μακρυά απ' αυτά.

 

Είχα πάρει εγώ συμπλήρωμα ginseng και πήγα στο νοσοκομείο με κρίση πανικού, και μου γ@μησε το νευρικό σύστημα και από τότε δε πίνω ούτε καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε με σκευάσματα που λεν ότι ενισχύουν εγκεφαλικές λειτουργίες, ιδιαίτερα με κάτι διεγερτικά τύπου ginseng. Μακρυά απ' αυτά.

 

Είχα πάρει εγώ συμπλήρωμα ginseng και πήγα στο νοσοκομείο με κρίση πανικού, και μου γ@μησε το νευρικό σύστημα και από τότε δε πίνω ούτε καφέ.

vitamhnes exei mono an bwreis des to kai esy kai pes mou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vitamhnes exei mono an bwreis des to kai esy kai pes mou

δε λέει τα συστατικά του και δοσολογίες η ιστοσελίδα, και έτσι εκτός και αν το έχει αγοράσει κάποιος, οι υπόλοιποι δε μπορούμε να σου πούμε τίποτα για το συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι στο λύκειο είχαμε μια φιλόλογο και μας έλεγε να τρώμε μαύρη σοκολάτα επειδή περιέχει λεκιθίνη και αυξάνει την μνήμη. Φυσικά δεν την πολυπίστεψα, γενικώς ξεχάστε οτιδήποτε ουσία στοιχείο ή σκεύασμα που θα το πάρεις και θα βελτιώσεις την μνήμη σου. Στρώσου και διάβασε όσο μπορείς αλλιώς τζάμπα κόπος όλα τα άλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=u4-E20O-41M

 

Αν δεν το έχεις δει για ψάχτο.

Θα μου πεις συνηθισμένη Αμερικάνικη ταινία.Είναι όμως καλό παράδειγμα στο ερώτημά σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...