Προς το περιεχόμενο

Black Friday απογοήτευση


katina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήρα ένα Xbox στα 119 και μια Tom Tom bandit στα 74.9 αλλά Αυτά την πρώτη μέρα ουσιαστικά.

 

Μετά για 2 μέρες και γλυκαμενος από τα παραπάνω,πόνεσαν τα μάτια μου να σκρολλαρω sites χωρίς εν τέλει να πάρω τίποτα!

 

Η μεγαλύτερη απογοήτευση νομίζω ήταν τα public που περίμενα (και λόγο της 'ύπουλης βιασύνης των υπολοίπων καταστηματων) να βγάλουν τρελές εκπτώσεις και δεν έκαναν τίποτα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 προσφορές με άπειρο κυνήγι και ψάξιμο δεν μ κάνει για black friday εμένα.

 

Υπάρχουν μέρες που πετάνε εδώ μέσα στις προσφορές για χαβαλε 4-5 σούπερ τιμές για ωραία προϊόντα

Ακριβώς αυτά είναι οι εξαιρέσεις.. Υποτίθεται ότι την black Friday οι τιμές αυτές είναι κανόνας και όχι εξαίρεση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα! Τραγικά τα πράγματα! Την 1η χρονιά υπήρχαν λίγες καλές προσφορές ας το πούμε δικαιολογημένα λόγω πρώτης φοράς, τώρα δεν υπήρχε τίποτα, καταρχήν βάλανε το S7 Edge ίδια τιμή με πέρυσι ενώ πέρασε ένας χρόνος και βγήκε το S8+. Ας το ονομάζανε απλά εκπτώσεις γιατί χαλάνε την παράδοση του Black Friday, αν και οι τιμές μου φάνηκαν χειρότερες και από τις προηγούμενες εκπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον έφαγα τον παπά και άδειασα το πορτοφόλι, πολλά από αυτά τα έψαχνα καιρό, άλλα προέκυψαν καθαρά απο @κία μου αλλά τα πήρα. Τα συνοψίζω σε spoiler πιό πολύ για να τα βλέπω, πράγματα που αν δεν με ζάλιζαν όλοι γύρω μου με τη λέξη black friday πιθανόν να μην έπαιρνα ποτέ.

 

 

 

1) Η καλύτερη αγορά μου θεωρώ ήταν το ps4 pro 1tb λευκό στα 295 χωρίς τα μεταφορικά (326 μο κόστισε γιατί έβαλα το expedited). Το έψαχνα καιρό ειδικά σε white και θα έδινα και αρκετά περισσότερα αν δεν έβγαινε αυτή η προσφορά.

 

2) Βρήκα στα 19.9 το uncharted lost legacy, 19.9 το last guardian και στα 26 το crash bandicoot όλα για ps4 , γενικά πολύ καλές τιμές είχε στα games ανάλογα φυσικά και τα γούστα.

 

3)Πήρα συνδρομή easybytez για 1 χρόνο με 31 ευρώ

 

4)Έψαχνα ssd σε αξιοπρεπές μέγεθος και όχι να ζορίζομαι, δε βρήκα αυτόν που περίμενα και αρκέστηκα στα 480gb ssd τον Kingston της προσφοράς του e-shop στα 128

 

5)πήρα από το Γερμανό ένα headset Microsoft lifechat 3000 στα 13 ευρώ

 

6) Μέχρι και 2 μπρίζες usb στα 6.5 ευρώ από public πήρα

 

 

 

Και όλα αυτά ενώ ήδη πριν ελάχιστο καιρό είχα κάνει δυνατή αναβάθμιση το pc και έλεγα δε χρειάζομαι τπτ στη black friday.

Το σίγουρο είναι ότι σε σχέση με προηγούμενες χρονιές ήταν μάπα το καρπούζι συνολικά σε προσφορές. Κορυφαία θεωρώ αυτή του Γερμανού με το xbox one S στα 120 ευρώ.

 

 

P.S: Ευχαριστούμε όλους τους topic starters και τους moderators για τον πολύτιμο χρόνο που διέθεσαν για εμάς που είμασταν κάπως έτσι :    :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία άκυρη Black Friday πέρασε και δεν ακούμπησε, πραγματικά κακή φήμη για τον θεσμό η ελληνική εκδοχή..

 

Το μόνο και πολύ θετικό που ήθελα να σχολιάσω είναι οι 4-5 σελίδες που γράφτηκαν, σε μια δυο μέρες, από τους insomniacs προσπαθώντας να γνωστοποιήσουν στη κοινότητα ότι καλό..

Good job,proud to be part of it :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Xbox του Γερμανού ήταν δυνατή προσφορά (μάλλον η καλύτερη όλων)....

το xbox του Γερμανου το macbook touchbar του κωτσου ηταν "κατα λαθος" προσφορες οι οποιες τελειωσαν αμεσα αλλη μια αξιολογη ηταν το xiaomi mi6 απο τα public η οποια επισης "κατα λαθος" εγινε γνωστη μιας και ουτε στο e shop αναφεροταν πουθενα ουτε καν στα φυσικα καταστηματα γενικα μειναμε με την ορεξη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς φαίνεται η αποτυχία της ημέρας!

 

Το ένα μπήκε καταλάθος,το άλλο το βρήκαμε ψάχνοντας και χτυπώντας την τιμή βλέποντας ότι δεν έχει πχ 499€ αλλά 299€ και άλλα τέτοια.

 

 

Η πλήρης αποτυχία μιλάμε,φιάσκο κανονικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κανω τον δικηγορο του διαβολου,οσοι πηραν xbox στα 120,mi 6 στα 299 και xperia xz1 στα 320 μαλλον θα γελανε με αυτο το thread :P .

Αν θεωρείς black friday 3 προσφορές με απόθεμα πιο γελοίο από τον Σεφέρλη τότε καλά κάνουν και γελάνε.

Στα 120 όντως καταπληκτική προσφορά , αλλά προσφορά που θα μπορούσε να σταθεί μόνη της οποία δηποτε μέρα όπως από τις πολλές που έχουμε δει εδώ εκτός black friday.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως βρήκα πέντε λεπτά πριν κλείσουν το ποντίκι με το παπυερμπανκ που είχε ο Γερμανός στα 11,90. Γενικότερα απογοήτευση ενώ σε πολλά μαγαζιά δεν ήξερες ποια είναι σε πρπσφορα Κ ποια όχι. Δεν γυρισα με γεμάτο πορτοφόλι Γτ τυχαία μπήκα στον Κανελοπουλο και είχε -40% στα ρούχα, αυτό άξιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ έκανα έκπτωση σήμερα σε κάτι εργασίες για θέρμανση σε ένα σπίτι τους έκοψα ένα 10% έτσι για το καλό της ημέρας.

 

Με λες και black plumber friday :P

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σε σχέση με πέρυσι η φετινή black friday ήταν μαύρα χάλια..

 

Απουσίαζε η apple στα κινητά ( πέρσι νομίζω ήταν στο παιχνίδι) , όπως επίσης και η samsung . Μόνο κάτι panasonic τηλεόρασεις από germano είδα σε προσφορά καλές που ήταν 4k uhd και 40 ιντσες στα 269€ . Όπως επίσης άντε και κανένα παιχνίδι σε κονσόλες για xbox ones / ps4 .

 

 

αλλο τραγικο κι αυτο... μου σκαει mail απο istorm BF λεει ο προλογος... apple watch εως -640 ευρω ipad εως -400 ευρω  μπαινω να δω και δεν εχει τιποτα απο αυτα που αναφερει το mail... :devil:  :devil:  :devil:  :devil: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 προσφορές με άπειρο κυνήγι και ψάξιμο δεν μ κάνει για black friday εμένα.

 

Υπάρχουν μέρες που πετάνε εδώ μέσα στις προσφορές για χαβαλε 4-5 σούπερ τιμές για ωραία προϊόντα

Αυτο ακριβως. Το black friday το δημιουργει εδω σε αυτο το thread σε διαφορα προιοντα, ολο το χρονο, η αχτυπητη ομαδα του ινσομνια.

 

Μην αγχεστε!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!φετος ηθελα να παρω ενα αιρκοντισιον περιμενωντας την black friday.

Υπηρχαν μονο 2-3 προσφορες σε αιρκοντισιον και αυτες παλι,προσφορες να τις κανει ο θεος!!

Πηγα και απο Κωτσο και Media και ουτε στο μαγαζι ειχαν προσφορες!

Χτες με το "χτυπα την τιμη" του κωτσου ειχα σταμπαρει ενα carrier 9000btu απο 479 στα 359.πολυ καλη τιμη για το μοντελο αυτο.

Σημερα πηγα να το "κλεισω" και ουτε η προσφορα υπηρχε(το βρηκα 479)ουτε υπηρχε στο "ριξε την τιμη"

οι ανθρωποι ειναι αθλιοι,κοροιδευουν τον κοσμο.

Black Friday απ"τα lidl,συμφωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο ήθελα να δω αυτό το ποστ. Πραγματικά κριμα τα απειρα refresh εδώ και 3 μέρες και το ξενύχτι εχθές. Μέχρι και αλλαγή ώραριου στη δουλειά έκανα μπας και πήγαινα σήμερα το πρωί σε κάνα μαγαζι αλλά άνθρακας ο θησαυρός.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με διαφορά η καλύτερη προσφορά για σήμερα νομίζω ότι ήταν οι 1+1 πίτσες από ντομινος!!

 

αυτο το εχει ουτως η αλλιως με κωδικο απο vodafone (οσες πιτσες παρεις αλλες τοσες δωρο :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...