Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 (English Version) {4.26€}


pure29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρελαβα σημερα , με αγορα και shipped με unregistered στις 27/11, φευγω ολοταχως να παιξω τζοκερ.....

 

δεν εισαι καλος, εχω παραλαβει απο την Δευτερα 4/12

 

κ το καβλιτζεκι εφυγε με unregistered στις 26/11

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα , με αγορα και shipped με unregistered στις 27/11, φευγω ολοταχως να παιξω τζοκερ.....

 

δεν εισαι καλος, εχω παραλαβει απο την Δευτερα 4/12

 

κ το καβλιτζεκι εφυγε με unregistered στις 26/11

Και εγώ χθες παρέλαβα με shipped 27/11 unregistered.

Μπράβο πάντως πρώτη φορά από gearbest τόσο γρήγορα για έμενα

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

​Δύο ερωτήσεις:


1) σε φορτιστή usb (αυτό των κινητών), κουμπώνει πάνω ώστε να το έχω μόνιμα στην πρίζα?


2) μπορώ μέσω εφαρμογής να έχω πάνω του δύο δίκτυα wifi ώστε να τα αλλάζω όποτε θέλω?


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

​Δύο ερωτήσεις:

1) σε φορτιστή usb (αυτό των κινητών), κουμπώνει πάνω ώστε να το έχω μόνιμα στην πρίζα?

2) μπορώ μέσω εφαρμογής να έχω πάνω του δύο δίκτυα wifi ώστε να τα αλλάζω όποτε θέλω?

 

1. Έτσι το έχω εγώ.

2.Δεν ξέρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση για αυτους που το εχουν επειδη με ενδιαφερει κ η επιβαρυνση στην υγεια 

 

οταν το wifi απο το ρουτερ ειναι κλειστο το extender συνεχιζει να αναμεταδιδει?

 

αυτο εδω μπορει να το απαντησει καποιος?

 

δεν το εχω σεταρει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο εδω μπορει να το απαντησει καποιος?

 

δεν το εχω σεταρει ακομα

 

Αν δε το σβήσεις αυτό θα προσπαθεί να επικοινωνήσει με το router σου οποτε συνεχίζεις να έχεις "ακτινοβολία".

 

Τώρα για το αν αξίζει το κόπο να ασχοληθείς με την επιβάρυνση στην υγεία, κανε εναν έλεγχο πόσα wifi πιάνεις από γείτονες μέσα στο σπίτι σου.

 

Αν έτσι κι αλλιώς πιάνεις καμια 10αρια αλλα wifi, και να το σβήσεις, η ακτινοβολία που θα γλυτώσεις δε νομιζω πως θα κανει καμια διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε το σβήσεις αυτό θα προσπαθεί να επικοινωνήσει με το router σου οποτε συνεχίζεις να έχεις "ακτινοβολία".

 

Τώρα για το αν αξίζει το κόπο να ασχοληθείς με την επιβάρυνση στην υγεία, κανε εναν έλεγχο πόσα wifi πιάνεις από γείτονες μέσα στο σπίτι σου.

 

Αν έτσι κι αλλιώς πιάνεις καμια 10αρια αλλα wifi, και να το σβήσεις, η ακτινοβολία που θα γλυτώσεις δε νομιζω πως θα κανει καμια διαφορά.

 

καλα δεν ειναι ακριβως ετσι ,αλλο μεσα στο σπιτι σου να τρως ολη την ακτινοβολια κ αλλο απεξω σε μεγαλες αποστασεις κλπ,καμια σχεση η επιβαρυνση

 

παντως ευχαριστω για την απαντηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ με shipped 27/11 παρέλαβα σήμερα :P  Καλό φαίνεται, επαιξα λίγο μαζι του μου εσπασε λιγο τα νευρα μεχρι να το δει το κινητο, αλλα οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παραγγελία 28/11 και εγω παρέλαβα χθές.
Σεταρίστηκε σε 2' και δουλεύει άψογα. Ακόμα την εμβέλια του δεν την έχω τεστάρει αλλα σαν πρώτη εικόνα ειναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε παιδια να μου πειτε την version απο το apk που εχετε κατεβασει , γιατι εμενα με αυτην που ειναι στο play store δεν το εβλεπε με τιποτα ,και αναγκαστηκα να κατεβασω την 3.5.14 απο εδω  https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mihome/mihome-3-5-14-release/mihome-3-5-14-android-apk-download/  με την οποια το ειδε σε δευτερολεπτα(αλλα με πολλα κινεζικα μεσα)..ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...