Προς το περιεχόμενο

Κοινωνικό Μέρισμα


Ilia Fragk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα κάνανε σαλάτα για να τα πάρουν όλο και πιο λίγοι άνθρωποι απλό.

 

Η φραση "τα κανανε σαλατα" παραπεμπει σε λαθη, αυτο που συνεβει εδω (ηθελημενα και οχι καταλαθος) ειναι να εχουν σχετικα αυστηρα κριτηρια για να το παρουν οσο το δυνατον λιγοτεροι ανθρωποι.

Δεν κατάλαβες... Τεκμαρτό έβαλαν μέσα..

Αν δεν το έβαζαν θα το έπαιρνα εγώ και ακόμα 1.000.000 άτομα.

 

Αυτό σημαίνει σαλάτα.

 

Απο οτι εγραψες στο διπλανο thread εσενα δεν σε εφαγε το τεκμαρτο, το αφορολογητο εισοδημα σε εφαγε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φραση "τα κανανε σαλατα" παραπεμπει σε λαθη, αυτο που συνεβει εδω (ηθελημενα και οχι καταλαθος) ειναι να εχουν σχετικα αυστηρα κριτηρια για να το παρουν οσο το δυνατον λιγοτεροι ανθρωποι.

 

 

Απο οτι εγραψες στο διπλανο thread εσενα δεν σε εφαγε το τεκμαρτο, το αφορολογητο εισοδημα σε εφαγε.

Πήρα στον λογιστή δνε τα ξέρω και καλά, του εξήγησα τι είναι και μου είπε είναι τεκμαρτό. Δεν έχω ιδέα από αυτά, αυτός μου το είπε. Αν θες στείλε viber να σου στειλω να το δεις κ εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες... Τεκμαρτό έβαλαν μέσα..

Αν δεν το έβαζαν θα το έπαιρνα εγώ και ακόμα 1.000.000 άτομα.

 

Αυτό σημαίνει σαλάτα.

 

βαζουν οποιο ειναι μεγαλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχεία Έγκρισης Κοινωνικού Μερίσματος 2017: Έχει εγκριθεί η αίτηση σας. 

 

Ειμαι ενταξει εγω τωρα? γιατι δεν βλεπω καπου "Αποδέχομαι το κοινωνικό μέρισμα" που γραφετε οτι πρεπει να πατησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχεία Έγκρισης Κοινωνικού Μερίσματος 2017: Έχει εγκριθεί η αίτηση σας. 

 

Ειμαι ενταξει εγω τωρα? γιατι δεν βλεπω καπου "Αποδέχομαι το κοινωνικό μέρισμα" που γραφετε οτι πρεπει να πατησουμε

 

 

Που το γραφει αυτο ? Εγω δεν εκανα γιατι δεν δικαιουμαι και τα παιδια μου που δικαιουντε τα βγαζει φιλοξενουμενα οποτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα και στο άλλο topic, αλλα είπα να το γράψω και εδώ που είναι πιο σωστό.

 

Αίτηση κοινωνικού μερίσματος Xxx: Η συνολική αξία της ακίνητης περιουσίας του νοικοκυριού ξεπερνάει το προβλεπόμενο όριο. Δεν πληροίτε το κριτήριο της ακίνητης περιουσίας

Βαρύτητα 300.

 

Τον ήπιαμε ;

 

Η περιουσία είναι 1446 ευρώ παραπάνω από αυτά που λέει.

 

Κάνουμε την αίτηση και παίρνουμε λιγότερα η δεν παίρνουμε καθόλου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα και στο άλλο topic, αλλα είπα να το γράψω και εδώ που είναι πιο σωστό.

 

Αίτηση κοινωνικού μερίσματος Xxx: Η συνολική αξία της ακίνητης περιουσίας του νοικοκυριού ξεπερνάει το προβλεπόμενο όριο. Δεν πληροίτε το κριτήριο της ακίνητης περιουσίας

Βαρύτητα 300.

 

Τον ήπιαμε ;

 

Η περιουσία είναι 1446 ευρώ παραπάνω από αυτά που λέει.

 

Κάνουμε την αίτηση και παίρνουμε λιγότερα η δεν παίρνουμε καθόλου ;

 

 

Καθόλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα και στο άλλο topic, αλλα είπα να το γράψω και εδώ που είναι πιο σωστό.

 

Αίτηση κοινωνικού μερίσματος Xxx: Η συνολική αξία της ακίνητης περιουσίας του νοικοκυριού ξεπερνάει το προβλεπόμενο όριο. Δεν πληροίτε το κριτήριο της ακίνητης περιουσίας

Βαρύτητα 300.

 

Τον ήπιαμε ;

 

Η περιουσία είναι 1446 ευρώ παραπάνω από αυτά που λέει.

 

Κάνουμε την αίτηση και παίρνουμε λιγότερα η δεν παίρνουμε καθόλου ;

θα παρουμε το τριτο του τσυριζα...

 

χααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα και στο άλλο topic, αλλα είπα να το γράψω και εδώ που είναι πιο σωστό.

 

Αίτηση κοινωνικού μερίσματος Xxx: Η συνολική αξία της ακίνητης περιουσίας του νοικοκυριού ξεπερνάει το προβλεπόμενο όριο. Δεν πληροίτε το κριτήριο της ακίνητης περιουσίας

Βαρύτητα 300.

 

Τον ήπιαμε ;

 

Η περιουσία είναι 1446 ευρώ παραπάνω από αυτά που λέει.

 

Κάνουμε την αίτηση και παίρνουμε λιγότερα η δεν παίρνουμε καθόλου ;

H λεξη βαρυτητα ειναι χαρακτηριστικο της πλατφορμας του κεα(ειναι ολοιδια με του κοινωνικου μερισματος) και σημαινει οτι δεν παιρνεις τιποτα δυστυχως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεκμαρτό βάζουν, το εισόδημα μου λόγο ανεργείας ήταν κάτω τον 5000 ευρώ αλλά έχω ένα σπίτι (πρώτη κατοικία) αποτέλεσμα τεκμαρτό 6090 ευρώ και αντί να πάρω 450 ευρώ (που δικαιούμαι) θα πάρω 350.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεκμαρτό βάζουν, το εισόδημα μου λόγο ανεργείας ήταν κάτω τον 5000 ευρώ αλλά έχω ένα σπίτι (πρώτη κατοικία) αποτέλεσμα τεκμαρτό 6090 ευρώ και αντί να πάρω 450 ευρώ (που δικαιούμαι) θα πάρω 350.

Πάλι καλά που σου δώσανε τόσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...