Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά κι εγώ παρέλαβα σήμερα! Όπως και σε άλλους είχαν πει ότι θα έρθουν 27/12 τελικά μου τα φέρανε σήμερα! Μόνο unboxing πρόλαβα να κάνω!θα τα εγκαταστήσω μετά των φώτων λόγο υποχρεώσεων και θα επανέλθω με εντυπώσεις! Πάντως από ποιότητα κατασκευής δεν έχουν τπτ να ζηλέψουν κάτι άλλες κάμερες που έχω των 30-60€ έκαστος όπως και του καταγραφικου! Ήταν και τα 3 τεμάχια που είχα παραγγείλει, το σετ με το καταγραφικό και τις 4 κάμερες, μια extra κάμερα ίδια καθώς και μια ip κάμερα εσωτερικού χώρου! Να σας πω την αλήθεια πίστευα ότι δεν θα τα στέλνανε ποτέ. Οπότε όποιος άλλος περιμένει καλό θα ήταν να μην ακυρώσει και να περιμένει όσο μπορεί γιατί ειλικρινά με τέτοια λεφτά δεν υπάρχει περίπτωση να βρούμε τπτ παρόμοιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επιτέλους σήμερα μου τα στείλανε και σε εμένα (παραγγελία 28/11).

Μου έστειλαν με email tracking number της DHL (Express) και δεν έχει ακόμα πολλές πληροφορίες, λέει ότι παραδόθηκε στο Luton - UK και ότι είναι 3 pieces. SMS δεν ήρθε όπως σε άλλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ηρθε παραγγελία απο 26/11 , απο tracking sto dhl δειχνει οτι εχει σπασει σε 3 πακετα και οντως ηρθαν 3 πακετα.

Το πρόβλημα είναι οτι λείπει ενας αφρυγαντηρας και 2 καμερες ... ανοιξα τικετ δεν νομιζω οτι θα βγαλω ακρη .

 

edit εκανα download to invoice και δειχνει τα προιοντα που μου φτασαν..για τα αλλα δεν λεει κατι ενω φαινονται κανονικα στην παραγκελεία , αναμένουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξα τικετ, μου ειπαν αναμονη η refund ζητησα αναμονη ... παραγκελεία απο 26/11 και υπήρχε στοκ αλλα με καθυστέρησαν επειδη ζητησαν εξτρα χρηματα για την dhl,

Παρέλαβα χθες κ τη δεύτερη παραγγελία όλα καλά. Μου έβγαλαν το λάδι αλλά οι τιμές δεν υπήρχαν. Σήμερα θα περάσω το σύστημα των καμερών...

sta cctv βαζεις οτι δισκο βρεις?βαζεις το φτηνότερο green/blue με τα περισσότερα χρονια εγγυηση? βαζεις τους purple?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sta cctv βαζεις οτι δισκο βρεις?βαζεις το φτηνότερο green/blue με τα περισσότερα χρονια εγγυηση? βαζεις τους purple?

Θεωρητικά θέλουν purple . Εγω βάζω οτι βρω φθηνό ή οτι εχω στην ακρη. Στο δικο μου εχω βαλει ενα 750αρη Blue αν θυμαμαι καλα... Σε αυτό που φτιάχνω τωρα βάζω εναν 320gb hitachi που πηρα μεταχειρο απο εδώ φθηνιάρικο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα έναν https://www.skroutz.gr/s/4588669/Western-Digital-Purple-1TB-WD10PURX.html στα 52 ευρώ από ένα μαγαζί στην Θηβών. Από ότι κατάλαβα οι άλλοι το καλοκαιρι έχουν πολλές πιθανότητες να παραδώσουν πνεύμα από θέμα θερμοκρασίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν τα περισσότερα πράγματα, αλλά όχι 2 κάμερες. Μου το παίζουν κινέζοι για αυτές πλεον, αν και στο σαιτ τους είναι διαθέσιμες..

Τους το παίζω και εγώ τρελίτσα και να δω που θα βγάλει :P. Στο τσακ ειμαι να παραγγειλω παλι τις κάμερες που μου λενε ότι δεν είναι διαθέσιμες ενώ είναι, και αν τις στειλουν να κάνω Claim στο Paypal..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν τα περισσότερα πράγματα, αλλά όχι 2 κάμερες. Μου το παίζουν κινέζοι για αυτές πλεον, αν και στο σαιτ τους είναι διαθέσιμες..

Τους το παίζω και εγώ τρελίτσα και να δω που θα βγάλει :P. Στο τσακ ειμαι να παραγγειλω παλι τις κάμερες που μου λενε ότι δεν είναι διαθέσιμες ενώ είναι, και αν τις στειλουν να κάνω Claim στο Paypal..

εφαγα και εγω ακυρο με κατι πραγματα που δεν τα χουν και προχωρησαν την παραγγελία χωρις αυτά... απο 26/11 η παραγγελία

 

τωρα μου λενε δεν μπορουν να βρεθουν παρε ενα ψωρο refnd μετα απο 1 μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά οντως ακρη δε βγηκε, αλλά οκ πήρα το σετάκι + 2 επιπλεον κάμερες + ενα επιπλεον DVR τα οποία νομίζω μου φτάνουν. 

Μου επέστεψαν τα λεφτά απο τις 2 κάμερες +κάποιους έξτρα πόντους + μου έδωσαν 6 δολλαρία και κάποιους πόντους για την ταλαιπωρία.. 

Η εξυπηρέτηση τους πάντως απαράδεκτη, όπως αναμενόταν.. Δε ξέρουν τι τους γίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...