Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα παραλαμβάνω και εγώ Ηράκλειο το σετ με το καταγραφικό - σκληρό - 4 κάμερες 1080p. Απο οτι καταλαβαίνω απο τα μηνύματα του νήματος, μάλλον το συγκεκριμένο σετ πρέπει να έχει σταλεί σε όλους και οι καθυστερίσεις στους υπολοίπους οφείλονται σε άλλα προϊόντα... Αλλά you never know με τους κινέζους

 

Wednesday, December 13, 2017 Location Time Piece 13 Arrived at Delivery Facility in HERAKLION - GREECE HERAKLION - GREECE 09:49

1 Piece

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σκληρο δισκο απο οτι ειδα πρεπει να παρω wd purple....

 

ερωτηση : αυτο https://www.banggood.com/DC-12V-1A-AC-100-240V-Adapter-Power-Supply-EU-Plug-For-LED-Strip-p-948163.html?rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN θα ταιριαζει για τροφοδοσια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκληρο δισκο απο οτι ειδα πρεπει να παρω wd purple....

 

ερωτηση : αυτο https://www.banggood.com/DC-12V-1A-AC-100-240V-Adapter-Power-Supply-EU-Plug-For-LED-Strip-p-948163.html?rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN θα ταιριαζει για τροφοδοσια?

 

όχι δεν κανει αυτο που εβαλες.

 

12v 2A θελει για τροφοδοσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν κανει αυτο που εβαλες.

 

12v 2A θελει για τροφοδοσια.

Εγώ το έχω πρόχειρα σε 1.5Α τροφοδοτικό, καλής ποιότητας, ταυτόχρονα με 2 κάμερες και δεν έχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω πρόχειρα σε 1.5Α τροφοδοτικό, καλής ποιότητας, ταυτόχρονα με 2 κάμερες και δεν έχει θέμα.

 

με 4 καμερες μαζι δεν θα εχει θεμα που ειχε το πακετο αν βαλεις να δουλεψουν με 1.5Α?

 

επισεις με 1.5Α δεν υπολειτουργει το ολο θεμα?

 

δεν γνωρίζω από ηλεκτρολογικα καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ασχολουμαι με καταγραφικα καμερες κλπ, η καθε καμερα εφόσον εχει και υπερυθρες κατ ελάχιστο θα πρέπει να εχει δικο της 1Α. Εγω π.χ. όπου βολευε εχω βαλει σε 2 καμερες ενα των 2Α και δεν ειχα θέμα αλλα σε άλλη μια διαδα που τις εβαλα στο 1.5Α και δουλευε πιο πολυ το υπερυθρο το εκαψαν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 4 καμερες μαζι δεν θα εχει θεμα που ειχε το πακετο αν βαλεις να δουλεψουν με 1.5Α?

 

επειδη ασχολουμαι με καταγραφικα καμερες κλπ, η καθε καμερα εφόσον εχει και υπερυθρες κατ ελάχιστο θα πρέπει να εχει δικο της 1Α. Εγω π.χ. όπου βολευε εχω βαλει σε 2 καμερες ενα των 2Α και δεν ειχα θέμα αλλα σε άλλη μια διαδα που τις εβαλα στο 1.5Α και δουλευε πιο πολυ το υπερυθρο το εκαψαν...

 

Ο κατασκευαστής δίνει κατανάλωση <15W, άρα 1,25 Α. Αυτό το νούμερο αφορά μέγιστη κατανάλωση πχ 2 ανεμιστήρες, 4 παγίδες, έξοδο  alarm, beeper κτλ. Στην πράξη η κατανάλωση είναι πολύ μικρότερη. Επίσης παίζει ρόλο η ονομαστική κατανάλωση του δίσκου καθώς και η χρήση του (πχ γράφει συνεχόμενα, μόνο σε alarm  κοκ). 

 

Πρόχειρα στημένο τρέχει το καταγραφικό με 2 κάμερες, εδώ και 4 μέρες χωρίς πρόβλημα με καλό τροφοδοτικό 1.5Α . Για 4 κάμερες νομίζω ότι θα υπάρχει θέμα. Πάιζει σπουδαίο ρόλο και η ποιότητα του τροφοδοτικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα αυτοι οι ανθρωποι παιζουν με την υπομονή μου, εστειλαν τη μια παραγγελια που εκανα 26 ή 27 Νοεμβρίου (η οποια ειναι βουδαπεστη σημερα) και τη δευτερη που εκανα στις 29 ακομα αγρον αγοράζουν, ανοιγω τικετ και μου λενε για την αλλη παραγγελια μου οτι ειναι On transit σαν να κάνουν τους χαζους (αν δεν ειναι οντως)...

Οσοι παραγγειλατε σκέτες καμερες/σκετα καταγραφικα κλπ τα εχετε παραλαβει όλοι; ή τα εχουν στείλει τουλαχιστον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημέρα παιδιά. Το βάζω και εδώ για να με βοηθήσει κάποιος αν μπορεί και να μου απαντήσει στο θέμα που έχω κάνει. http://www.insomnia.gr/topic/663644-poe-8023afat/

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έστειλα ακόμα ένα reply (το 4ο) στο ticket που άνοιξα πριν 5-6 μέρες λέγοντας πως θα ακυρώσω την παραγγελία αν δεν τη στείλουν άμεσα, πήρα ακόμα μια γενική απάντηση:

 

 

Thank you for your order. 

 

We are attempting to prepare your order for you as soon as possible. 

However, please be aware that our warehouse is currently seeing an increase in incoming shipments, 

That may unfortunately slow down the outgoing process of your order. 

This is due to updating our stock availability, to offer all of our valued customers the best products currently available on the market.  

 

Please rest assured that we are working around the clock to resolve this issue. 

We kindly ask for your patience during this slight delay. 

 

The situation will get back to normal within 3-7 business days.

 

Once again we apologize for any inconvenience and thank you once more for your patience and understanding. 

Επεξ/σία από _2fast
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα ακόμα ένα ticket λέγοντας πως θα ακυρώσω την παραγγελία αν δεν τη στείλουν άμεσα, πήρα ακόμα μια γενική απάντηση:

 

 

 

οταν ανοιγεις τικετ η πρωτη απαντηση ειναι απο bot, συνεχισε στο ιδιο τικετ και θα σου απαντησει ατομο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστειλα και εγώ απάντηση ζητώντας να μου ακυρώσουν την παραγγελία.

έλαβα

 

Thank you for your reply.

 

We have submitted this request to our colleagues, please wait 2 business days for the information.

 

Thank you for your support.

 

Best Regards
Baila

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...