Προς το περιεχόμενο

Όχι άλλοι αστράγαλοι!!


sanaeriko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω βαρεθεί να βλέπω αστραγάλους..

Πότε και πώς προέκυψε αυτή η μόδα;

Και πες εντάξει το καλοκαίρι, αλλά και μέσα στην παγωνιά;;

Οκ θυμάμαι από παλιά τα κάπρι η ψαράδικα η όπως λεγόντουσαν αλλά δεν ήταν σύνηθες ενδυμασία.

Πότε το βλέπετε να περνάει;

Και τι βλέπετε να έρχεται;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

akyro

 

Η κ@υλ@ νεαρέ μου είναι παντός καιρού και εποχών.Και σου μιλάει ένας 35χρονος χρηματιστής bitcoin.To τι γλέντια κάνουμε με ξανθιες συναδέλφους στο κυλικείο ...δεν περιγράφεται!

 

(το ζητησε η nenya)

Επεξ/σία από Ιάσωνbitc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νέοι δεν κρυώνουν, βλέπω την κόρη μου που περπαταει ξυπόλητη στα πλακάκια και θυμάμαι εμένα που φόραγα ξώκοιλα και ξώπλατα το χειμώνα.

Η μόδα εικάζω πως προέκυψε από τα παντελόνια για κοντές, αποφάσισαν να τα προωθήσουν και σε ψηλές για να μην τους μείνουν απούλητα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

akyro

Έλα ρε συ, γιατί το άλλαξες το ωραίο μήνυμα; τστστστστς

Φοβόσουν μην γίνει χαμός από γκομενάκια στα pm ε; [όπου θα σου ζητούσαν συμβουλές για bitcoin]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές φορέςΠως αντέχουν; Αυτό και οι κοπέλες με την κοιλιά έξω στο καταχείμωνο!

Απα πα πα.Δεν ειναι μονο οτι προκαλουν , αλλα θα πιουντιασουν κιολας.Ασε τα μπουτακια , χωρις καλσον.Τα βλεπω και το πρωτο που μου ερχεται να πω ειναι....ντυσου κοπελα μου , αμαν πχια  :-(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νέοι δεν κρυώνουν, βλέπω την κόρη μου που περπαταει ξυπόλητη στα πλακάκια και θυμάμαι εμένα που φόραγα ξώκοιλα και ξώπλατα το χειμώνα.

Η μόδα εικάζω πως προέκυψε από τα παντελόνια για κοντές, αποφάσισαν να τα προωθήσουν και σε ψηλές για να μην τους μείνουν απούλητα.

 

Δεν ισχύει

 

Βλέπω καθημερινά πάμπολλα χόμπιτ να φοράνε τέτοια κοντά παντελόνια

 

Αυτά από που είχαν ξεμείνει, από τα βρεφικά ; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...