Προς το περιεχόμενο

Λοταρια αποδειξεων


fastnq2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταχωρηστε εσεις το IBAN σας στο taxis και αν ποτε κερδισετε, θα κατατεθουν αυτοματα τα χρηματα, δεν χρειαζεται καποια συγκαταθεση ή επιβεβαιωση.

Βαλτε τα ΙΒΑΝ για καθεναν στην οικογενεια που εχει δικο του λογαριασμο στο taxisnet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

I summon thee Posthelper!

 

Με τι έχουμε περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουμε αντίστοιχο ποσό, με αυτό ή με λοττο/τζοκερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι δεν θα πρεπει να χρωστας αλλιως θα στα παρακραταει

http://www.protothema.gr/economy/article/736870/lotaria-apodeixeon-stis-1930-i-klirosi-pos-tha-deite-an-kerdisate/

 

Η υφυπουργός Οικονομικών Κατερίνα Παπανάτσιου σε δηλώσεις της επισήμανε ότι «αποφασίσαμε με την αυτή την νομοθετική πρωτοβουλία να μοιράσουμε 12 εκατομμύρια το χρόνο για τους πολίτες, 1.000 ευρώ για χίλιους πολίτες». 

Σημείωσε επίσης ότι τα χρήματα αυτά δεν λογίζονται ως εισόδημα άρα είναι ακατάσχετα και αφορολόγητα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I summon thee Posthelper!

 

Με τι έχουμε περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουμε αντίστοιχο ποσό, με αυτό ή με λοττο/τζοκερ?

Αν δεν ειναι μουφα λογικα εχεις πιθανοτητα +- 0,01%  αλλα δε ξρεω αν γινεται να το υπολογισεις γιατι αν εχεις περισσοτερους εχεις λιγο περισοτερες πιθανοτητες και δε ξερεις ποσους εχουν οι αλλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράει και τις συναλλαγές με Paypal συνδεδεμένο με κάρτα.Οι μόνες συναλλαγές που έκανα τον Οκτώβριο ήταν 2 ανανεώσεις καρτοκινητού 15€ και μου έδωσε 15 λαχνούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 


Αν το 574.087.054 που μου βγάζει είναι αύξων αριθμός για τους λαχνούς, γελάει ο κόσμος με τις πιθανότητες.

 

Η κλήρωση αποδείξεων έγινε με 1.074.332.777 λαχνούς που αντιστοιχούσαν σε 8.254.535 συναλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pε παιδια εμενα δεν μου βγαζει τιποτα στην λιστα και εχω πληρωσει πολλα αυτο το μηνα...γιατι?

Στη μητερα μου εχει μονο μια συναλλαγη...

 

Συμπερασμα....@@ μαντολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pε παιδια εμενα δεν μου βγαζει τιποτα στην λιστα και εχω πληρωσει πολλα αυτο το μηνα...γιατι?

Στη μητερα μου εχει μονο μια συναλλαγη...

 

Συμπερασμα....@@ μαντολες

Γιατι ειναι για το μηνα Οκτωβριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...