Προς το περιεχόμενο

Το W2018 είναι το νέο clamshell smartphone της Samsung με διάφραγμα f/1.5 και τιμή €2000


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα 2κ € σας χαλασαν?

Εδω βλεπω 12χρονα να αγοράζουν iphone 8 plus

με μετρητά στο χερι....

Δεν φταίνε αυτα ομως... οι μαλ@@ γονείς τους φταίνε...

 

"Αν η ζήλια ήταν ψώρα..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ok, και μετα απο λιγα χρονια βγαίνεις στην Εθνικη με τη Porsche - δωρο του μπαμπα- και ξεκληρίζεις αθώες οικογένειες για να κανεις τη μαγκια σου....

Οχι δν ειναι ετσι. Αλλα παιδακια δεν εχουν λεφτα για παπουτσια και παραλληλα δουλευουν μετα το σχολειο και εσυ θα πουλας μουρη με τα @@ του μπαμπακα σου; και χωρις να εχει μπει ποτε στο κοπο να βγαλεις δικα σου λεφτα;; κριμα δεν ειναι;

 

ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

Πες και για τα παιδάκια στην Αφρική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αυτο με τα μικρα και τα κινητα εχει παραγινει. η νεα γενια περναει τεραστιο χρονο της ζωης της μπροστα απο ενα κινητο ενω εχει τοσα μα τοσα καλυτερα πραγματα να κανει. το οτι υπαρχουν γονεις και τους τα παιρνουν δειχνει και το επιπεδο σκεψης ενηλικων ανθρωπων που αντι να δωσουν στα παιδια τους να καταλαβουν οτι με

το διαβασμα την προσπαθεια και την οξυδερκεια τους θα διαφερουν απο τους αλλους θα το κανουν με τα λεφτα τους. η μαλλον οχι, με τα λεφτα που καποιος αλλος κοπιασε για αυτα. αλλα ανταξει σε εναν καπιταλιστικο κοσμο ζουμε, σε ενα φορουμ τεχνολογιας γραφουμε οποτε ολα αυτα δεν εχουν καμια σημασια. σαν προιον ειμαι σιγουρος οτι θα βρει το πλουσιο κοινο του . και μην ξεχνιομαστε εχουμε φτασει 2018 και ακομα

μιλαμε για κινητα που κολλανε για κινητα που δεν αναβαθμιζονται ενω ειναι φτιαγμενα να εκτελουν ουσιαστικα 10 εφαρμογες και να παιρνουν και τηλεφωνο-μηνυμα. καλα παμε σε σωστο τεχνολογικα δρομο. ας βαλουν την επομενη και διαφραγμα 1 να το δωσουν αλλα τοσα. αλλα πραγματα λειπουν απο τα κινητα και φυσικα οχι τετοιες τιμες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φυσικα απο το αρθρο λειπει το σημαντικο στοιχειο οτι πληρωνεις 2.000 για κινητο + concierge services a.k.a προσωπικο βοηθο... Οχι οτι θα το αγοραζα δηλαδη, αλλα εχει εκτροχιαστει ο σχολιασμος τελειως λογω της παραλλειψης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψευτη.

Αγορές πάνω των 500 ευρώ γίνονται μόνο με τραπεζική κίνηση ή πιστωτική!! 

Ναι ε?? σοβαρά μιλας?

αν σου δειξω βιντεο απο καμερα ασφαλειας θα το ξανασκεφτεις?

το μαγαζι δεν ειναι δικο μου, εκει δουλευω εγω και ενας φιλος στο ταμειο.

στο βιντεο φαίνονται και το πιτσιρίκι και τα λεφτα αλλα και ο μεγαλύτερος (κατα 2 χρονια μαλλον) αδελφός του που ρωταει για ενα PS4

 

και για να ξερεις φιλε μου, οταν μιλησαμε με την μητερα του στο τηλεφωνο (διοτι τα παιδια ειναι ανήλικα και χρειαζόταν συγκατάθεση), λιγο ακομα ηθελε για να μας κανει μήνυση.

 

Δεν θα ξεχασω τη φραση: "Καλα απο το Ουζμπεκιστάν ήσαστε? Τι το περίεργο δλδ? σιγα τα λεφτα!!!

 

ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

 

"Αν η ζήλια ήταν ψώρα..."

που δεν ειμαι μαλ@@ς γονεας λες?

καλα, μπορει να του παρω κανενα Iphone X.

που ξερεις; Μπορει να θελω το πάιδι μου να καταληξε ο "εκτελεστης με τη porsche του μπαμπα" στην Εθνικη!!

 

Ο νοων νοειτω

ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

Πες και για τα παιδάκια στην Αφρική.

Εχεις παει ποτε Αφρικη?

εαν οχι, τοτε κανε τουμπεκί φιλαρακι.

εαν ναι, στειλε pm να το συζητήσουμε.

<3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικάρια πάτε καλά; Είμαστε σε τεχνολογικό forum να σχολιάζουμε την τεχνολογία, -άντε και το κόστος της, αλλά πάντα σε σχέση με την αντίστοιχη τεχνολογία- και εσείς μιλάτε για παιδάκια στην Αφρική;

 

Τα $2000 ο καθένας μπορεί να τα μετράει σε ότι θέλει, σε μπουκές φαγητό για τα παιδάκια που πεινάνε, σε ψώνια στο σούπερμάρκετ, σε μοτοσικλέτες, σε αυτοκίνητα, εγώ τα μετράω σε σουβλάκια! :P Αυτό τι σχέση έχει με ένα -ναι ακριβό- τηλέφωνο;

 

Αν έχεις ταχθεί στην βοήθεια των παιδιών στην Αφρική (μπράβο σου), αλλά τι δουλειά έχεις σε ένα τεχνολογικό forum αφού ξέρεις ότι η τεχνολογία πολλές φορές είναι ακριβή και για "λίγους";

 

Αν είναι να σχολιάζουμε το κάθε τι που ξοδεύουμε ή πράττουμε στη ζωή μας με το τι θα μπορούσαμε να "σώσουμε" πάνω στον πλανήτη, δεν θα υπήρχε θέμα να συζητήσουμε... ακόμα και για την σοκολάτα που θα πάρεις στο παιδί σου που όμως δεν την έχουν τα παιδάκια στην Αφρική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 2 χιλιάρικα παίρνεις μεταχειρισμένη Africa Twin και σου προσφέρει αληθινές συγκινήσεις!!! Αποβλακωθηκαμε με τις οθόνες μπροστά στις μούρες μας και τις δήθεν συγκινήσεις που σου δίνει μια συσκευή.

προφανώς δεν απευθύνεται σ εμένα και ίσως και σ εσένα(δεν σε γνωρίζω για να σε κρίνω και δεν με απασχολεί κιόλας)...

αυτός που θα το πάρει έχει να πάρει την αφρικάνα καινούργια!!!

όσο για την αποβλάκωση +1000...κι εγώ στους αποβλακωμένους.

....και για να μην παρεξηγηθώ,2000 γι αυτό το πράμα,μόνο γέλιο μπορεί να προκαλέσει,αλλά θα ξέρουμε ότι ο user είναι large!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ε?? σοβαρά μιλας?

αν σου δειξω βιντεο απο καμερα ασφαλειας θα το ξανασκεφτεις?

το μαγαζι δεν ειναι δικο μου, εκει δουλευω εγω και ενας φιλος στο ταμειο.

στο βιντεο φαίνονται και το πιτσιρίκι και τα λεφτα αλλα και ο μεγαλύτερος (κατα 2 χρονια μαλλον) αδελφός του που ρωταει για ενα PS4

 

και για να ξερεις φιλε μου, οταν μιλησαμε με την μητερα του στο τηλεφωνο (διοτι τα παιδια ειναι ανήλικα και χρειαζόταν συγκατάθεση), λιγο ακομα ηθελε για να μας κανει μήνυση.

 

Δεν θα ξεχασω τη φραση: "Καλα απο το Ουζμπεκιστάν ήσαστε? Τι το περίεργο δλδ? σιγα τα λεφτα!!!

 

ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

 

 

που δεν ειμαι μαλ@@ς γονεας λες?

καλα, μπορει να του παρω κανενα Iphone X.

που ξερεις; Μπορει να θελω το πάιδι μου να καταληξε ο "εκτελεστης με τη porsche του μπαμπα" στην Εθνικη!!

 

Ο νοων νοειτω

 

Εχεις παει ποτε Αφρικη?

εαν οχι, τοτε κανε τουμπεκί φιλαρακι.

εαν ναι, στειλε pm να το συζητήσουμε.

<3

 

Πρόσεχε μην σκίσεις κανένα καλσόν.

 

Κόψε τη σύνδεση στο Internet λοιπόν να αγοράζεις κάθε μήνα ένα ζευγάρι παπούτσια για παιδιά που δεν έχουν ή φαΐ για άλλα παιδιά που δεν έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ενταξει... Παντα μου αρεσαν τα αναδιπλουμενα τηλεφωνα... Για εναν απλο λογο... διπλωναν και ειχα το κεφαλι μου ησυχο οτι δεν θα γινουν κατα λαθος κλησεις και προστατευοταν η οθονη... Ποιος ηλιθιος σχεδιαστης σκεφτηκε να εξαφανισει τον μονο λογο για τον οποιο καποιος θα αγορασει αναδιπλουμενο τηλεφωνο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ετσι ακριβως!

Οταν βρεις τρυπα την πηδ@ς δεν την κοιτας!

Το ιδιο ακριβως κανουν και ολες οι εταιρειες

που προσελκυουν μεγαλο αγοραστικο κοινο με κινητρο την τεχνολογια.

Αυτο ακριβως συμβαινει και στον χωρο των συσκευων της κινητης τηλεφωνιας.

 

συγωμη και χωρις παρεξηγηση αλλα λαθος εκφραση.... πρωτα κοιτας και μετα πηδας για να μην σε πηδηξει στο τελος η τρυπα, για οποιον καταλαβε.... αν υπαρχουν τα λεφτα και το γουσταρεις το παιρνεις, οχι γιατι ειναι μοδα ή επειδη ειναι ακριβο, οχι επειδη ειναι τρυπα.... αυτους στο χωριο μου τους λεμε σαβουρογ.....ς ασχετα με το αν η τρυπα η οι ιδιοι εχουν λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...