Προς το περιεχόμενο

πυκνα φρυδια


Alex-V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα θεματακι με τα φρυδια μου. Ειναι σχετικα αραια και οχι καλοσχηματισμενα. Υπαρχει καποιος τροπος διορθωσης πχ με καποια συγκεκριμενη διατροφη και συμπληρωματα? Ειχε καποιος καποιο καλο αποτελεσμα? Να απευθυνθω καλυτερα σε δερματολογο? Ειδα λενε να βαζω καστορελαιο και χυμο κρεμμυδιου και καλα κανουν με τον καιρο πυκνα τα φρυδια, αλλα δεν το πολυπιστευω

 

Προτιμω καποιον σιγουρο τροπο απο μεσα με βαση τροφων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καστορέλαιο μαζί με ελαιόλαδο, για να μπορεί να ξεβγαλθεί, ξέρω ότι βάζουν οι κοπέλες στις ρίζες των μαλλιών τους, για να πυκνώσουν.

Οπότε, πρέπει να'χει κάποια λογική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ και να ηταν τετοια τα προβληματα μας.......

το δικο σου προβλημα ποιο ειναι?

 

 

αρα ξεχναμε λαδια. θα ανεβασω φωτο. ισως σκεφτω αυτο με το τατου.

 

δεν εχω σοβαρο προβλημα, απλα δεν ειναι καλοσχηματισμενα και σε καποια σημεια ειναι αραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έναν δερματολογο φίλε πήγαινε, υπάρχει μια θεραπεία που κάνεις για αυτό το θέμα, δεν θυμάμαι λεπτομέρειες όμως.

 

Μην κάθεσαι και ακούς τον κάθε πονεμένο μέσα από ένα φόρουμ. Λάδια ξύδια κλπ στην γαλοπούλα όχι στα φρύδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτοκοσμικα προβληματα.

Αλλος εξυπνακιας απο δω. Ρε μαγκες αλλη δουλεια δεν εχετε? Θελετε να το κανουμε κυπριακο εδω μεσα? Αυτο ειναι το προβλημα μου εμενα. Αργοτερα θα ρωτησω πως να μεγαλωσω τις ρωγες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλος εξυπνακιας απο δω. Ρε μαγκες αλλη δουλεια δεν εχετε? Θελετε να το κανουμε κυπριακο εδω μεσα? Αυτο ειναι το προβλημα μου εμενα. Αργοτερα θα ρωτησω πως να μεγαλωσω τις ρωγες μου.

χαχαχαχαχαχα

 

βρε μην ασχολείσαι, τρολαρε τους και άστους να νομίζουν ότι είπαν κάτι wow.

 

Οσο για τις ρωγες, σου έχω λύση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...