Προς το περιεχόμενο

χαλασμένα ακουστικα.. ακούσει κανεις;;


voitheia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παλι τα διαλυω στην επαφη καλωδιου με ακουστικο...το πιο μεγαλο διαστημα που καταφερα να κρατησω ακουστικα κεφαλης ειναι 2 χρονια και 'ψειρες' 6 μηνες...ειμαι απελπιστικα σπαταλη.... :lol: :lol: (τονος στο πρωτο 'α')

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι οκ και 500€ να κάνανε δε νομίζω να είχαν ελπίδα!

 

ευτυχως το καλωδιο ηταν αποσπομενο οποτε απλα εβαλα αλλο. τα ακουστικα τα εχω ακομα. θα εκλαιγα ακομα αν ειχαν παει στα σκουπιδια 180€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κατάλαβα από τα σχόλια είναι πως πρέπει να αγοράσω καινούργια! ☺☺ οπότε αν έχετε κάτι καλό να μου προτείνεται που συμφερει άλλα να μην είναι και πολύ ακριβό θα το εκτιμούσα.. έψαξα ακουστικα με bluetooth στο skroutz άλλα μου φαινόντουσαν ψιλοακριβά.. αν ξέρετε κάποια vfm που να έχουν καλή αντοχή θα το εκτιμούσα.. Είδα κάποια από αυτά που μου είπατε και ακόμα σκεφτομαι???????? Ο λόγος που δεν θέλω να πάρω κάτι ακριβό είναι γιατί πολύ φοβάμαι πως θα κλαίω τα λεφτά μου.. Είμαι ατσουμπαλος άνθρωπος τι να κάνω? ακόμα καλύτερα να μου πουν άτομα που και αυτούς τους χαλάνε συχνά..ευχαριστω για όλες τις απαντήσεις..με βοήθησαν αρκετα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κατάλαβα από τα σχόλια είναι πως πρέπει να αγοράσω καινούργια! ☺☺ οπότε αν έχετε κάτι καλό να μου προτείνεται που συμφερει άλλα να μην είναι και πολύ ακριβό θα το εκτιμούσα.. έψαξα ακουστικα με bluetooth στο skroutz άλλα μου φαινόντουσαν ψιλοακριβά.. αν ξέρετε κάποια vfm που να έχουν καλή αντοχή θα το εκτιμούσα.. Είδα κάποια από αυτά που μου είπατε και ακόμα σκεφτομαι???????? Ο λόγος που δεν θέλω να πάρω κάτι ακριβό είναι γιατί πολύ φοβάμαι πως θα κλαίω τα λεφτά μου.. Είμαι ατσουμπαλος άνθρωπος τι να κάνω? ακόμα καλύτερα να μου πουν άτομα που και αυτούς τους χαλάνε συχνά..ευχαριστω για όλες τις απαντήσεις..με βοήθησαν αρκετα :D

 

Sennheiser momentum πραγματικα σκυλια και πολυ καλος ηχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ιδιο θεμα ειχα και γω μεχρι που πηρα αυτα και εκανα αποσβεση μεσα σε 2 μηνες.Απιστευτα βολικα ειδικα για γυμναστηριο.

 

https://www.skroutz.gr/s/3797856/Plantronics-BackBeat-Go-2.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι τα διαλυω στην επαφη καλωδιου με ακουστικο...το πιο μεγαλο διαστημα που καταφερα να κρατησω ακουστικα κεφαλης ειναι 2 χρονια και 'ψειρες' 6 μηνες...ειμαι απελπιστικα σπαταλη.... :lol: :lol: (τονος στο πρωτο 'α')

έχεις βρει και καλο? Αυτή τη στιγμή το έχεις?εχω φτάσει σε σημείο να στεναχωριέμαι γιατί ξέρω πως και καινούργια να πάρω πάλι θα μου χαλάσουν.. Ίσως η λύση είναι να τα προσέχω περισσότερο :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικη μου λυση ηταν να παρω bluetooth αν και στην αρχη εβλεπα τις τιμες και εφριττα...βρηκα σε προσφορα της Trust, οχι αριστουργηματα αλλα εχουν καλο μπασο και δεν χρησιμοποιω καλωδιο το οποιο ειναι βολικο!σου συνιστω οταν μπορεσεις να παρεις και συ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...