Προς το περιεχόμενο

χαλασμένα ακουστικα.. ακούσει κανεις;;


voitheia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά αλλάζω συχνά ακουστικά, επειδή τα καταπονώ αρκετά χρησιμοποιώντας τα όταν παώ για τρέξιμο.

 

Αρχικά χάλασα senheiser στην εγγύηση μετά πήρα akg  και τα άλλαξα με denon. Φρόντισα όμως να τα αγοράσω από κάπου που θα έχω εγγύηση και όχι από κάποιο eshop στην άλλη άκρη της Ελλάδας.

Σε αυτό δεν σου φταίει κανένας, ήταν δική σου επιλογή, όπως και για το όχι έχασες την απόδειξη.

 

Υπάρχουν ακουστικά με ενισχυμένο καλώδιο αν ενδιαφέρεσαι. Δεν σημαίνει καλύτερη ποιότητα ήχου αλλά μεγαλύτερη αντοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παιρνεις ακουστικα των 5 ευρω λογικο ειναι να χαλανε. Δωσε ενα 40αρι παρε ενα ζευγαρι της προκοπης. Τα δικα μου τα χω 3 χρονια με συνεχης χρηση

Εμένα ούτε των 3€ δεν μου χαλάνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ακουστικά που δίνουν δώρο με τα κινητά δεν τα χρησιμοποιώ κάν.

Οπως είναι παραμένουν στο κουτί. Ούτε καλή ποιότητα έχουν ούτε καλή εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αλλάζω συχνά ακουστικά, επειδή τα καταπονώ αρκετά χρησιμοποιώντας τα όταν παώ για τρέξιμο.

 

Αρχικά χάλασα senheiser στην εγγύηση μετά πήρα akg και τα άλλαξα με denon. Φρόντισα όμως να τα αγοράσω από κάπου που θα έχω εγγύηση και όχι από κάποιο eshop στην άλλη άκρη της Ελλάδας.

Σε αυτό δεν σου φταίει κανένας, ήταν δική σου επιλογή, όπως και για το όχι έχασες την απόδειξη.

 

Υπάρχουν ακουστικά με ενισχυμένο καλώδιο αν ενδιαφέρεσαι. Δεν σημαίνει καλύτερη ποιότητα ήχου αλλά μεγαλύτερη αντοχή.

Και πόσο τα πηρες τα akg?δουλεύουν κανονικά?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε bluetooth η koss που εχουν lifetime warranty (ακομα και τα φθηνα μοντελα)

 

και μια θηκουλα καλο ειναι να υπαρχει για να τα αποθηκευεις, οχι να τα τυλιγεις οπου βρεις η να τα πετας χυμα στη τσαντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου χάλασαν τώρα πρόσφατα στα 4 χρόνια περιστασιακή χρήση samsung...Είχε κοπεί κάτω στο βυσμα λίγο το καλώδιο και ακουγα από το ένα ακουστικό μονο και μπηκα youτube να δω αν φτιάχνονται και αν αξίζει...βρήκα βιντεάκι(αν θέλεις τον συνδεσμο πες) ακολούθησα τις οδηγίες το κόλησα με κολλητήρι κόλα κτλ έγινε μια χαρα λειτουργούσε....για 3 μήνες...μετά ξεκώλησαν η κολήσεις(μπορεί να μην τις έκανα καλά τεσπα...) θα σου πρότεινα να πάρεις καινούργια...ασύρματα είναι μια καλή λύση αλλιώς κάτι θωρακισμένο εξωτερικά ποιοτικά δεν γνωρίζω δυστηχώς(αμα βλέπεις καλώδιο λες αργα η γρήγορα θα χαλάσουν εξαρτάτε και από την χρήση που κάνεις) ίσως και εκείνα με κορδόνι(για ακουστικά λέω :P)

στείλε δεν χάνω κάτι..:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως οσες φορες εχω επιστρεψει ακουστικα σε μεγαλες αλυσιδες εντος 1 ετους, παντα μου εχουν κοψει πιστωτικο την αξια τους για να αγορασω κατι αλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε... καμία εταιρεία δεν ασχολείται να κάνει σέρβις σε ακουστικά, πόσο μάλλον σε αυτά των 5 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αγοράζω καινούρια ακουστικά 2 φορες το χρόνο ίσως και λίγο πιο συχνά.. μου χαλάνε από τον ιδρώτα στο τρέξιμο. Εχω της apple που η εφαρμογη τους μου εινια η καλυτερη που ειχα ποτε σε ακουστικο και δε με πονανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω καταφερει να διαλυσω καλωδιο ακουστηκων που κανει 30€. το καλωδιο οχι τα ακουστικα.

Νομίζω θέλει προσπάθεια! Δεν ξέρω, ίσως επειδή δεν τα χρησιμοποιώ έξω δεν χαλάνε, εννοώ μόνο σπίτι και καθιστός μπορεί να τα χρησιμοποιήσω, οπότε δύσκολο να πάθουν κάτι!

 

(Να σου πω την αλήθεια περίμενα να δω σχόλιο ότι αυτά των 3€ είναι χαλασμένα από μόνα τους! :D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω θέλει προσπάθεια! Δεν ξέρω, ίσως επειδή δεν τα χρησιμοποιώ έξω δεν χαλάνε, εννοώ μόνο σπίτι και καθιστός μπορεί να τα χρησιμοποιήσω, οπότε δύσκολο να πάθουν κάτι!

 

(Να σου πω την αλήθεια περίμενα να δω σχόλιο ότι αυτά των 3€ είναι χαλασμένα από μόνα τους! :D ).

 

ημουν στο μετρο της αθηνα και μου μπλεχτηκε στο χερουλι του καθισματος στον σταθμο και οπως σηκωθηκα μου εμεινε στο χερι, απλα ενιωσα κατι σκαλωνει και ηταν too late.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...