Προς το περιεχόμενο

Waterpik WP-660EU - Amazon.IT : 60E Με Μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, merchenary είπε

Παρέλαβα και εγω κανονικά σε κουτί προστατευμένο. Έγινε πρώτη χρήση μετα το μεσημεριανό φαγητό. Έβαλα νήμα και παρατήρησα τροφές... Ισως δεν έκανα σωστή χρήση εγω γιατι είναι και η πρώτη δοκιμή θα δείξει... Επίσης ένιωθα ενα κρύο στα δόντια απο το νερό λογικά το έχετε πάθει και εσείς; Βάζετε χλιαρό νερό;

Εγώ πάντως δοκίμασα πολλές φορές και νήμα μετά τη χρήση του και δε βρήκα τίποτα.
Κάποιος πόσταρε ένα βίντεο που περιέχει οδηγίες για τη σωστή χρήση, ψάξε λίγο στο θέμα και επίσης διάβασε τις οδηγίες, περιγράφει αρκετά αναλυτικά τη διαδικασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Τα κουτιά αυτά δεν είναι σφραγισμένα με αυτοκόλλητα κλπ...

ΕΙχε ενα αυτοκολλητο αλλα ηταν ξεκολλημενο.

Το προιον ομως φαινεται οκ (και αχρησιμοποιητο ) και αποφασισα να το κρατησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, merchenary είπε

Παρέλαβα και εγω κανονικά σε κουτί προστατευμένο. Έγινε πρώτη χρήση μετα το μεσημεριανό φαγητό. Έβαλα νήμα και παρατήρησα τροφές... Ισως δεν έκανα σωστή χρήση εγω γιατι είναι και η πρώτη δοκιμή θα δείξει... Επίσης ένιωθα ενα κρύο στα δόντια απο το νερό λογικά το έχετε πάθει και εσείς; Βάζετε χλιαρό νερό;

https://www.youtube.com/watch?v=s0obks4vjsM&feature=youtu.be

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, merchenary είπε

Παρέλαβα και εγω κανονικά σε κουτί προστατευμένο. Έγινε πρώτη χρήση μετα το μεσημεριανό φαγητό. Έβαλα νήμα και παρατήρησα τροφές... Ισως δεν έκανα σωστή χρήση εγω γιατι είναι και η πρώτη δοκιμή θα δείξει... Επίσης ένιωθα ενα κρύο στα δόντια απο το νερό λογικά το έχετε πάθει και εσείς; Βάζετε χλιαρό νερό;

Εγω εχω δει πως για να κανει καλη δουλεια θελει τουλαχιστον 6 πιεση.......Ισως στην αρχη να σου ματωσει τα ουλα λιγο αλλα μετα απο λιγες μερες σταματαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Εγω εχω δει πως για να κανει καλη δουλεια θελει τουλαχιστον 6 πιεση.......Ισως στην αρχη να σου ματωσει τα ουλα λιγο αλλα μετα απο λιγες μερες σταματαει.

Δεν σε πονάει στο 6;;; Στο 4 το έχω παει με το ζόρι ... Τι να πω ισως θέλει συνήθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, merchenary είπε

Δεν σε πονάει στο 6;;; Στο 4 το έχω παει με το ζόρι ... Τι να πω ισως θέλει συνήθεια 

Οχι 6 χρησιμοποιω και μερικες φορες 8. Συνηθειο ειναι βασικα, αρκει να εχεις καλα ουλα βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Οχι 6 χρησιμοποιω και μερικες φορες 8. Συνηθειο ειναι βασικα, αρκει να εχεις καλα ουλα βεβαια.

Κάνεις μεγάλη μ@λ@κία. Στο λέω έτσι ωμά γιατί πρέπει να το καταλάβεις. Πήγαινε στον οδοντίατρο σου και εξήγησε του τι κάνεις και θα στα χώσει κι εκείνος.

Πάνω από το 4 μην το χρησιμοποιείς για ούλα. Αν δεν σου καθαρίζουν μέχρι το 4, τότε τα δόντια σου είναι πολύ κολλητά μεταξύ τους και κανένα Waterpik δεν θα στα καθαρίσει τέλεια. Ξανά στον οδοντίατρο. Αν είναι απατεώνας (εξαιρετικά πιθανό στις μέρες μας), άλλαξε τον.

Σόρρυ για το ύφος μου ειλικρινά δε θέλω να σε προσβάλλω :) αλλά τα ούλα δεν πρέπει να ματώνουν σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση.

Επεξ/σία από rigani
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, antonis kaza είπε

Οπότε σύμφωνα με το βίντεο πρώτα χρησιμοποιούμε το waterpik και μετά βουρτσίζουμε τα δόντια ε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rigani είπε

Κάνεις μεγάλη μ@λ@κία. Στο λέω έτσι ωμά γιατί πρέπει να το καταλάβεις. Πήγαινε στον οδοντίατρο σου και εξήγησε του τι κάνεις και θα στα χώσει κι εκείνος.

Πάνω από το 4 μην το χρησιμοποιείς για ούλα. Αν δεν σου καθαρίζουν μέχρι το 4, τότε τα δόντια σου είναι πολύ κολλητά μεταξύ τους και κανένα Waterpik δεν θα στα καθαρίσει τέλεια. Ξανά στον οδοντίατρο. Αν είναι απατεώνας (εξαιρετικά πιθανό στις μέρες μας), άλλαξε τον.

Σόρρυ για το ύφος μου ειλικρινά δε θέλω να σε προσβάλλω :) αλλά τα ούλα δεν πρέπει να ματώνουν σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση.

Φιλος το χρησιμοποιω στο 8 και δεν εχω κανενα θεμα. Ουτε ματωμα ουτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με καταστρέψετε οικονομικά!! Τώρα το είδα το νήμα και έχω βάλει ειδοποίηση μόλις πέσει η τιμή να αγοράσω και εγώ ένα. Βέβαια θα πρέπει να κάνω πατέντα για μπρίζα στο μπάνιο αλλά οκ θα τη βρώ τη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσφορές πράγματι είναι θέμα που μας καταστρέφει οικονομικά... :P  

Δεν άντεξα και εγώ και χτύπησα ένα από ebay Αγγλία . Από τέλος εβδομάδας θα επιστρέψω με review... Τιμή που το βρήκα 75 euro. Από amazon δεν ψωνίζω ποτέ, λόγω ότι στο παρελθόν έχω μπλέξει με κάτι αποστολές και αργοπορίες...

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic: το έβαλα στο camel camel camel (google it) αν δεν το γνωρίζεται είναι site όπου βάζεις επιθυμητή τιμή για το προϊών ια όταν φτάσει σχετικά κοντά στα επίπεδα που έχεις ορίσει σου στέλνει email (ξεχωριστά για κάθε amazon)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...