Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei Mate 10 Pro μαζί με Huawei P9 Lite 2017 799€ - Κωτσόβολος


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Πάντως εγώ παρήγγειλα το λιτε για έναν φίλο και μια φίλη που έψαχναν αυτές τις μέρες κινητό και τους έκατσε κουτί η προσφορά. Σε τηλεφωνική επικοινωνία είπαν πως θα παραδώσουν  σε κάνα δεκαημερο++++

Ποιο χρώμα; Το μπλε δείχνει εξαντλημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καποιος πηρε το mate10 ωστε να πουλησει το p9 lite που δινουν δωρο, ας μου στειλει ενα μηνυμα γιατι κατα πασα πιθανοτητα με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις γυρισε το στάτους σε αναμένεται συντομα για το γκρι. Ελπίζω για οσους καναμε παραγγελία προχθες να εχει δεσμευτεί και να παραλαβουμε

 

Edit: Έχει καταφέρει κανείς να μιλήσει με το τηλεφωνικό κεντρο? εχω κανει 5 προσπαθειες απο το πρωί, στο δεκαλεπτο μου ζητανε ονομα για να καλεσουν και ακομα τιποτα

Επεξ/σία από jordaninio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, jordaninio είπε

Μόλις γυρισε το στάτους σε αναμένεται συντομα για το γκρι. Ελπίζω για οσους καναμε παραγγελία προχθες να εχει δεσμευτεί και να παραλαβουμε

Edit: Έχει καταφέρει κανείς να μιλήσει με το τηλεφωνικό κεντρο? εχω κανει 5 προσπαθειες απο το πρωί, στο δεκαλεπτο μου ζητανε ονομα για να καλεσουν και ακομα τιποτα

Μίλησα το πρωί, αλλά δε μου είπαν και πολλά. Όταν "επεξεργαστούν" την πληρωμή (έκανα κατάθεση σε τράπεζα) θα προχωρήσει η εκτέλεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Leonidas T είπε

Μίλησα το πρωί, αλλά δε μου είπαν και πολλά. Όταν "επεξεργαστούν" την πληρωμή (έκανα κατάθεση σε τράπεζα) θα προχωρήσει η εκτέλεση.

Το προϊόν ειναι κρατημένο? γιατι εγω εχω βαλει με καταθεση αλλα δεν εχω πληρωσει ακομα μεχρι να καταφερω να μιλησω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα 1/1 παραγγελια στις 7 το απογευμα καπου εκει νμζω(παραλαβη στον χωρο μου και πληρωμη με πιστοτιηκ καρτα)  πηρα τηλεφωνο πριν απο λιγο μου ειπαν αυριο θα μου το ταχυδρομησουν κ λογικα μεθαυριο θα τα εχω.. Ελπιζω να μην μου λενε βλακειες απλα για να μην τους πριζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, jordaninio είπε

Το προϊόν ειναι κρατημένο? γιατι εγω εχω βαλει με καταθεση αλλα δεν εχω πληρωσει ακομα μεχρι να καταφερω να μιλησω 

Δεν τους ρώτησα, υποθέτω ότι όσο έδειχνε διαθέσιμο ήταν διαθέσιμο. Τώρα π.χ. που έχει γυρίσει σε "αναμένεται σύντομα" σε μαύρο και μπλε στο site, υποθέτω τελείωσαν.

 

Βέβαια αν διαβάσεις στο site τους λένε

Αναφορά σε κείμενο

Ειδικότερα τα προϊόντα χωρίζονται σε διαθέσιμα (με ένδειξη «Διαθέσιμο για παραλαβή από κατάστημα» ή «Διαθέσιμο για αποστολή στο χώρο σας») και άλλα που δεν υπάρχουν στην αποθήκη της ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ (με την ένδειξη «Αναμένεται σύντομα» και «Κατόπιν παραγγελίας»). Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ επιφυλάσσεται να ενημερώσει τους πελάτες σε περίπτωση επιγενόμενης (μετά την υποβολή παραγγελίας εκ μέρους του πελάτη) μη διαθεσιμότητας κάποιου είδους, για τον πιθανό χρόνο παράδοσης. Στην περίπτωση αυτή, εφόσον κρίνεται ότι η καθυστέρηση καθιστά τη συναλλαγή ασύμφορη για τον πελάτη, ο πελάτης δικαιούται να προβεί μονομερώς σε ακύρωση της παραγγελίας με έγγραφη δήλωσή του (με μήνυμα ηλεκτρονικής αλληλογραφίας) η οποία γίνεται αζημίως για τον πελάτη.

άρα πολύ πιθανό να πέρασαν παραγγελίες χωρίς διαθέσιμα τεμάχια... και να περιμένουμε 1-2 εβδομάδες. Μικρό το κακό (για εμένα) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 4four είπε

Εγω εκανα 1/1 παραγγελια στις 7 το απογευμα καπου εκει νμζω(παραλαβη στον χωρο μου και πληρωμη με πιστοτιηκ καρτα)  πηρα τηλεφωνο πριν απο λιγο μου ειπαν αυριο θα μου το ταχυδρομησουν κ λογικα μεθαυριο θα τα εχω.. Ελπιζω να μην μου λενε βλακειες απλα για να μην τους πριζω

Η παραγγελία σου γύρισε "προς εκτέλεση" ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Leonidas T είπε

Η παραγγελία σου γύρισε "προς εκτέλεση" ;

Aπο το πρωι που το τσεκαρα λεει "υπο εκτελεση" πιο νωρις δν το ειχα τσεκαρει οποτε δν ξερω αμα αλλαξε η ηταν παντα ετσι!
Παντως με πιστοτικη εγινε η αγορα και με το που την εκανα ηθρε μηνημα εγκρισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Leonidas T είπε

Δεν τους ρώτησα, υποθέτω ότι όσο έδειχνε διαθέσιμο ήταν διαθέσιμο. Τώρα π.χ. που έχει γυρίσει σε "αναμένεται σύντομα" σε μαύρο και μπλε στο site, υποθέτω τελείωσαν.

Βέβαια αν διαβάσεις στο site τους λένε

άρα πολύ πιθανό να πέρασαν παραγγελίες χωρίς διαθέσιμα τεμάχια... και να περιμένουμε 1-2 εβδομάδες. Μικρό το κακό (για εμένα) :)

Έκανα μια παραγγελία 1/1 αργα το βραδυ. Στις 2/1 το μεσημερι ειδα οτι εγινε καλυτερη προσφορά και εκανα δευτερη παραγγελία με σκοπό να ακυρώσω την πρώτη. Εφόσον εγινε νέα προσφορά μετα την  πρώτη παραγγελία, επιβάλλεται να υπάρχει απόθεμα για την πρώτη. Αλλιώς μας κοροϊδεύουν

 

Edit: Σε 10 εργάσιμες μου ειπαν περίπου θα παραλάβουν ξανά απόθεμα. Αρα η δευτερη προσφορά ηταν χωρίς απόθεμα. τι να πω υπομονη

Επεξ/σία από jordaninio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jordaninio είπε

10 μέρες για ετοιμοπαραδοτο προϊόν?

Έτσι του είπαν στο τηλεφωνικό τους κέντρο. Τι να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά όσοι πήραμε στα 663 ή ακόμα καλύτερα στα 623 ας κάνουμε υπομονή. Όποιος βιάζεται μπορεί να ακυρώσει και να ψωνίσει στα 799 :lol:

 

Edit: μόλις είδα ότι γύρισε και η δικιά μου "Υπό εκτέλεση"

Επεξ/σία από Leonidas T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Leonidas T είπε

Παιδιά όσοι πήραμε στα 663 ή ακόμα καλύτερα στα 623 ας κάνουμε υπομονή. Όποιος βιάζεται μπορεί να ακυρώσει και να ψωνίσει στα 799 :lol:

Edit: μόλις είδα ότι γύρισε και η δικιά μου "Υπό εκτέλεση"

Leonidas που βλέπεις την εξέλιξη της παραγγελίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...