Προς το περιεχόμενο

Θελω να χωρισω, δεν ξερω τι να κανω.


Jesus00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω, την βλεπω πολυ σωστη σε ολα, ισως για αυτο εχω τυψεις και φοβους και δεν μου βγαινει ο χωρισμος.

 

Μα επειδή είναι σωστή και έχει αξιοπρέπεια θα σε χώριζε.

Τι συμβάινει με εσάς τα αγοράκια και το πρόβλημά σας να χωρίσετε; Είναι καθάρα φόβος σεξουαλικής έλλειψης ή κάνετε ναζάκια; Παρόμοιο θέμα είχε και ένας καλός μου φίλος που είχε δήθεν βαρεθεί την επι χρόνια κοπέλα του και δεν όλο δεν γούσταρε αλλά φοβόταν να το πει. Περάσαν 2 χρόνια έτσι και τελικά τον παράτησε η κοπέλα γιατί είχε βαρεθεί να της το παίζει βαρύς ο δικός μου. Όπως καταλαβαίνεις έκανε καιρό να συνέλθει.. Που να μην την είχε βαρεθεί κιόλας ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι γυναικες ειναι σαν το τζογο....χανεις συνεχεια :)

Εγω κερδιζω :rolleyes:

 

Ναι φιλε ειμαι 20, ουτε 30 ουτε 40, αν το νινι γνωρισει αλλον εννοειται ειμαι τελιωμενος, το θεμα ειναι τι γινεται οταν δεν σου βγαινει ο χωρισμος, εχω τρελο θεμα, αντι να συνεχισω και να το τελιωσω αμεσα καθομαι και το συζηταω στο ιντερνετ

Απλα πες της το, σαν να λες την ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λογοι που θες να χωρισεις ειναι ψιλοΑσοβαροι.

 

Θες την ελευθερια σου πισω να την κανεις τι απο τη στιγμη που οπως εσυ λες το κοριτσι ειναι τουμπανο?

 

Εχει χαθει η επικοινωνια λολγουατ???

Περιμενεις να βρεις γυναικα που θα χεις σωστη επικοινωνια και μετα απο 2 χρονια?

Εδω ηδη εισαι στο hall of fame...

 

Μεινε εκει,παντρεψου,ανοιξε εδω τοπικ με ερωτησεις για εξοδα γαμου κλπ.

Δεν παει ετσι ρε φιλε, νιωθω πως στα 20 δεν εχω κανει τιποτα δεν ειμαι για γαμους εγω, πσιτευω πως το οτι δεν υπαρχει επικοινωνια ειναι σοβαρος λογος και πως , και αμα ειναι τουμπανο τι? μετα απο λιγο το βαριεσαι οπως και να εχει, απλα το εχω συνηθισει και δεν μπορω να κανω καμια κινηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λογοι που θες να χωρισεις ειναι ψιλοΑσοβαροι.

 

Θες την ελευθερια σου πισω να την κανεις τι απο τη στιγμη που οπως εσυ λες το κοριτσι ειναι τουμπανο?

 

Εχει χαθει η επικοινωνια λολγουατ???

Περιμενεις να βρεις γυναικα που θα χεις σωστη επικοινωνια και μετα απο 2 χρονια?

Εδω ηδη εισαι στο hall of fame...

 

Μεινε εκει,παντρεψου,ανοιξε εδω τοπικ με ερωτησεις για εξοδα γαμου κλπ.

Γαματη αναλυση για 30αρη+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα επειδή είναι σωστή και έχει αξιοπρέπεια θα σε χώριζε.

Τι συμβάινει με εσάς τα αγοράκια και το πρόβλημά σας να χωρίσετε; Είναι καθάρα φόβος σεξουαλικής έλλειψης ή κάνετε ναζάκια; Παρόμοιο θέμα είχε και ένας καλός μου φίλος που είχε δήθεν βαρεθεί την επι χρόνια κοπέλα του και δεν όλο δεν γούσταρε αλλά φοβόταν να το πει. Περάσαν 2 χρόνια έτσι και τελικά τον παράτησε η κοπέλα γιατί είχε βαρεθεί να της το παίζει βαρύς ο δικός μου. Όπως καταλαβαίνεις έκανε καιρό να συνέλθει.. Που να μην την είχε βαρεθεί κιόλας ...

Ουτε φοβους σεξουαλικης ελλειψης εχω ουτε τιποτα, απλα εχω βαρεθει την σχεση μου και τυχαινει να ειναι η πρωτη φορα που γνωριζω ενα σωστο ατομο και μια τοσο ομορφη κοπελα και δεν ξερω πως να το χειριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε φοβους σεξουαλικης ελλειψης εχω ουτε τιποτα, απλα εχω βαρεθει την σχεση μου και τυχαινει να ειναι η πρωτη φορα που γνωριζω ενα σωστο ατομο και μια τοσο ομορφη κοπελα και δεν ξερω πως να το χειριστω

 

Δηλαδή άμα ήταν καμιά πιο άσχημη δεν θα είχες κάποιο πρόβλημα γενικά. Ε το θες και εσύ το σουτάκι σου σαν τον φίλο μου, καλομελέτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε λογικα εισαι μικρος Η απειρος...

αν το νινι γνωρισει αλλον εισαι τελειωμενος σου μιλαει η εμπειρια.

 

ισχύει

ισχύει και το αντίστροφο,δλδ για να σε χωρίσει σημαίνει ότι ήδη έχει βρει άλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άμα ήταν καμιά πιο άσχημη δεν θα είχες κάποιο πρόβλημα γενικά. Ε το θες και εσύ το σουτάκι σου σαν τον φίλο μου, καλομελέτα.

Κάτσε λιγο να το δουμε πιο λογικα, καταρχας ειναι στην φυση του ανθρωπου να κοιταει το ωραιο και να τον επηρεαζει, επισης ειναι πολυ καλη κοπελα και εχω γνωρισει συγκενεις της και φιλους της, την βλεπω επισης ευτυχισμενη ετσι, δεν μου παει η καρδια να χωρισω ενω το θελω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τς βρέθηκα στο δίλλημα σου το 2008. Σήμερα είμαστε ακόμα μαζί και περνάμε τέλεια ενώ ανά διαστήματα είχαμε τα σκαμπανεβάσματα μας. Να ξέρεις πως αν θες να χωρίσεις πρεπει να το κάνεις γρήγορα μόλις το αποφασίσεις. Αλλιώς σε τουμπαρει μόλις την δεις , λίγο η καθημερινότητα και η ρουτίνα και διαστάζεις.

 

Να ξέρεις αυτό το τούμπανο που λες, με τα χρόνια αρχίζει να φθείρεται. Ακόμα βλέπω τις τότε φωτο μ με κοιλιακούς και το τέλειο σώμα της κοπέλας μ. Αυτό νομίζω είναι το τελευταίο που κοιτάς

 

Πάντως σήμερα δύσκολα βρίσκεις κοπελες με καλό χαρακτήρα . Από όμορφες και σέξι ένα τσούρμο.

 

Όλα αυτά τα μόλις βρει άλλον θα σε παρατήσει, τα ακούω βερεσέ. Ίσως τουλάχιστον σύμφωνα με την δική μ ιστορία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τς βρέθηκα στο δίλλημα σου το 2008. Σήμερα είμαστε ακόμα μαζί και περνάμε τέλεια ενώ ανά διαστήματα είχαμε τα σκαμπανεβάσματα μας. Να ξέρεις πως αν θες να χωρίσεις πρεπει να το κάνεις γρήγορα μόλις το αποφασίσεις. Αλλιώς σε τουμπαρει μόλις την δεις , λίγο η καθημερινότητα και η ρουτίνα και διαστάζεις.

 

Να ξέρεις αυτό το τούμπανο που λες, με τα χρόνια αρχίζει να φθείρεται. Ακόμα βλέπω τις τότε φωτο μ με κοιλιακούς και το τέλειο σώμα της κοπέλας μ. Αυτό νομίζω είναι το τελευταίο που κοιτάς

 

Πάντως σήμερα δύσκολα βρίσκεις κοπελες με καλό χαρακτήρα . Από όμορφες και σέξι ένα τσούρμο.

 

Όλα αυτά τα μόλις βρει άλλον θα σε παρατήσει, τα ακούω βερεσέ. Ίσως τουλάχιστον σύμφωνα με την δική μ ιστορία.

Και πανω που νομιζα οτι κανεις δεν θα με καταλαβει.... Αυτο ακριβως.. εκει που ειμαι κοντα να το αποφασισω με τουμπαρει μολις την δω το οτιδηποτε κανουμε μετα και για λιγο αλλαζω γνωμη η το αφηνω στην ακρη...

Μπορει να με μαγεψει μονο και μονο για να μην την αφησω, αλλα οταν συζηταμε και νιωθω οτι δεν με καταλαβαινει νευριαζω αφανταστα και μ ερχεται ξανα στο μυαλο ο χωρισμος και οτι δεν γινεται να ταιριαζουμε εμεις, και μετα ξανα απο την αρχη ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...