Προς το περιεχόμενο

Θελω να χωρισω, δεν ξερω τι να κανω.


Jesus00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 οταν συζηταμε και νιωθω οτι δεν με καταλαβαινει νευριαζω αφανταστα και μ ερχεται ξανα στο μυαλο ο χωρισμος και οτι δεν γινεται να ταιριαζουμε εμεις

Γκομενα ομορφη που θα σε καταλαβαινει θα βρεις μονο αν δεν χτυπησει το ξυπνητηρι, μπορεις να το καταλαβεις τωρα η να περιμενεις μεχρι να πας 30 η 40 και τοτε να το καταλαβεις, απο εσενα εξαρταται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πανω που νομιζα οτι κανεις δεν θα με καταλαβει.... Αυτο ακριβως.. εκει που ειμαι κοντα να το αποφασισω με τουμπαρει μολις την δω το οτιδηποτε κανουμε μετα και για λιγο αλλαζω γνωμη η το αφηνω στην ακρη...

Μπορει να με μαγεψει μονο και μονο για να μην την αφησω, αλλα οταν συζηταμε και νιωθω οτι δεν με καταλαβαινει νευριαζω αφανταστα και μ ερχεται ξανα στο μυαλο ο χωρισμος και οτι δεν γινεται να ταιριαζουμε εμεις, και μετα ξανα απο την αρχη ..

Τι συζητατε δηλαδη και δεν σε καταλαβαινει; Παντως γυναικα που να ειστε απολυτα συμβατοι μολις την βρεις πηγαινε αγορασε και δαχτυλιδι. Αποψη μου αφου εισαι μια κρυο μια ζεστη βαλε λιγο νερο στο κρασι σου και προσπαθησε να το κανεις να δουλεψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I see "winter blues" everywhere.


Παντως για να ξέρεις αυτή θα σε χώριζε αμέσως.

Είσαι τεράστιος!!! Και με συνοπτικές διαδικασίες...αλλά μπορείτε να μείνετε φίλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες οτι οι φιλοι σου λενε κουκλαρα, αλλα δεν το λες εσυ. Αρα για σενα δεν ειναι. Αυτο ειναι σοβαρο. Λες δεν εχω επικοινωνια, επισης σοβαρο, την βαριεσαι με 2 λογια.

 

Σε βλεπω φοβισμενο ομως, γιαυτο δεν σου λεω χωρισε, εισαι απο αυτους που θα κλαφτει μετα.

 

Ετσι οπως το πας λιγο λιγο, μην παντρευτειτε κιολας σε καμια 10αρα χρονια. Αν το κανεις την εβαψες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε τι δεν σε καταλαβαίνει;

Καταλαβαινει μια χαρα, ομως δεν την νοιαζει. Οσο περισσοτερες επιλογες εχει καποια (πχ επειδη ειναι ελκυστικη) τοσο λιγοτερο ασχολειται με τον καθενα ξεχωριστα, και ο ts ετυχε να το διδαχθει απο καποια που εχει ενα minimum αξιοπρεπειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ειμαι ο Γιωργος με την κοπελα μου ειμαστε μαζι 2 χρονια και 2 μηνες, εχουμε περασει ωραιες στιγμες αλλα νιωθω οτι δεν παει αλλο. Νιωθω πως εχει χαθει η επικοινωνια και νιωθω και να βαριεμαι πια ολο αυτο, νιωθω πως θελω την ελευθερια μου πισω. Το προβλημα μου ειναι αλλο ομως..

 

Δεν μπορω να την χωρισω, ξερω τους γονεις της και τα αδελφια της και δεν μ παει η καρδια, επισης ειναι τοσο ομορφη κοπελα που νιωθω μαλακας να την αφησω αφου ακουω συνεχεια απο παρα πολλα ατομα οτι ειναι πανεμορφη κλπ κλπ... επισης δεν ξερω γιατι αλλα νιωθω πως αμα την χωρισω δεν θα προχωρησω στην ζωη μου γιατι εχω ξεχασει να την πεφτω σε μια κοπελα και φοβαμαι οτι θα μεινω μονος μου για παντα ενω αυτην λογω του οτι ειναι κοπελαρα θα βρει ενα ωραιο αγορι πολυ γρηγορα ενω εγω θα ειμαι στον παγκο, και νιωθω θα υπαρχει αυτη η επιθεση που οταν το πω δεν ξερω και εγω τι θα ακουσω απο αυτην και θα νιωσω ενοχος, επισης ειναι πολυ ζηλιαρα και δεν θα το αφησει ετσι θα πονεσω μετα με οτι δω...

 

Απο την μια σκεφτομαι να δωσω λιγο χρονο στην σχεση απο την αλλη νιωθω οτι απλα την συνηθησα.... παιδια πως μπορω να βγω απο αυτην την αποφαση? τι να κανω? Απο την μια θελω να χωρισω απο την αλλη δεν μ παει η καρδια..

 

τα ιδια περασε ο αδερφος μου με μια κοπελα δεν του πηγαινε να την χωρισει, τελικα τον χωρισε αυτη αφου τον ειχε κανει κερατα για 6 μηνες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια περασε ο αδερφος μου με μια κοπελα δεν του πηγαινε να την χωρισει, τελικα τον χωρισε αυτη αφου τον ειχε κανει κερατα για 6 μηνες :P

Καλα περασε αυτη... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plot twist: εχει βρει αλλη γκομενα ο τυπος και δε ξερει τι να κανει

Δεν ισχύει καθολου αυτο φιλε μου! Ποτε δεν εδωσα δικαιωμα για κατι τετοιο οπως και εκεινη :)

Δηλαδή σε τι δεν σε καταλαβαίνει;

Στο θεμα επικοινωνιας εχουμε προβλημα, πολλες φορες κανει πραγματα στα οποια ειναι φανερα οτι εχει λαθος και υστερα δεν το παραδεχεται, εχω καταντησει να λεω συγνωμη σε πραγματα που δεν φταιω καθολου, παιζει με τις λεξεις και δεν της αρεσει να της λες κατι αντιθετο απο αυτο που λεει, ποτε μου δεν εχω πει κατι που να το αφησει κατω , παντα το σχολιαζει αρνητικα και βαζει τα πιο τρελα παραδειγματα ωστε να περασει αυτο που θελει, το χειροτερο ειναι οτι παιζει με τις λεξεις, πχ προσφατα ειπε οτι εκανα μια εργασια χθες, και της ειπα οτι ηταν πριν 2 μερες και μαλωσαμε ωστε να μ δειξει οτι αυτη το ειπε σωστα και οτι με το χθες εννοουσε την προχθεσινη μερα, εγω δεν το μπορω αυτο ενω ταιριαζουμε σε αλλα στο θεμα επικοινωνιας ωρες ωρες το χαλαμε...

Τι συζητατε δηλαδη και δεν σε καταλαβαινει; Παντως γυναικα που να ειστε απολυτα συμβατοι μολις την βρεις πηγαινε αγορασε και δαχτυλιδι. Αποψη μου αφου εισαι μια κρυο μια ζεστη βαλε λιγο νερο στο κρασι σου και προσπαθησε να το κανεις να δουλεψει.

Καλησπερα, απαντησα μολις τωρα λιγο πιο πανω επειδη με ρωτησε ενας αλλος φιλος! αν θελεις διαβασε το!

Λες οτι οι φιλοι σου λενε κουκλαρα, αλλα δεν το λες εσυ. Αρα για σενα δεν ειναι. Αυτο ειναι σοβαρο. Λες δεν εχω επικοινωνια, επισης σοβαρο, την βαριεσαι με 2 λογια.

 

Σε βλεπω φοβισμενο ομως, γιαυτο δεν σου λεω χωρισε, εισαι απο αυτους που θα κλαφτει μετα.

 

Ετσι οπως το πας λιγο λιγο, μην παντρευτειτε κιολας σε καμια 10αρα χρονια. Αν το κανεις την εβαψες...

Οχι την θεωρω κουκλαρα , δεν ειπα το αντιθετο ποτε, το οτι θα κλαφτω ισχυει γιατι νιωθω πως για ενα θεμα π με ενοχλει και δδεν καταλαβαινει θα καταντησω να την χωρισω, 2 χρονια ειναι αυτα..

Καλα περασε αυτη... :)

οχι παιδια το κερατο το εχουμε συζητησει, και για swinging και για αλλα πολλα, το μονο σιγουρο ειναι οτι ειμαστε πιστοι και ανοικτοι αν θελησουμε κατι στο μελλον. στο θεμα του σεξ δεν ειχαμε ποτε θεμα, ισα ισα αυτο μας ανεβαζει και ειναι καθημερινο σχεδον ακομα και στα 2χρονια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο θεμα επικοινωνιας εχουμε προβλημα, πολλες φορες κανει πραγματα στα οποια ειναι φανερα οτι εχει λαθος και υστερα δεν το παραδεχεται, εχω καταντησει να λεω συγνωμη σε πραγματα που δεν φταιω καθολου, παιζει με τις λεξεις και δεν της αρεσει να της λες κατι αντιθετο απο αυτο που λεει, ποτε μου δεν εχω πει κατι που να το αφησει κατω , παντα το σχολιαζει αρνητικα και βαζει τα πιο τρελα παραδειγματα ωστε να περασει αυτο που θελει, το χειροτερο ειναι οτι παιζει με τις λεξεις, πχ προσφατα ειπε οτι εκανα μια εργασια χθες, και της ειπα οτι ηταν πριν 2 μερες και μαλωσαμε ωστε να μ δειξει οτι αυτη το ειπε σωστα και οτι με το χθες εννοουσε την προχθεσινη μερα, εγω δεν το μπορω αυτο ενω ταιριαζουμε σε αλλα στο θεμα επικοινωνιας ωρες ωρες το χαλαμε...

 

 

αυτο ειναι ενα απο τα αμετρητα παραδειγματα του τι εστι θηλθκο.

υπαρχει καποια που δεν το κανει αυτο ? αν ναι την παντρευομαι αυριο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε την επόμενη φορά που νιώσεις πως θα σε προσβάλει σηκώνεσαι και φεύγεις... Και αν δε θες να είσαι τόσο απότομος, της δίνεις και αλλη μια ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...