Προς το περιεχόμενο

Μια 5ημερη θελουμε να παμε!


FilBeats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, φετος ειναι η τελευταια ταξη του λυκειου και εχω αναλαβει εγω την 5ημερη, να προσθεσω οτι πηγαινω σε επαλ και πως δεν εχουμε παει πολυημερη εδω και πολλα χρονια, φετος εγω πηρα την πρωτοβουλια να το αλλαξω, εκτυπωσα χαρτια τα μοιρασα σε ολο το σχολειο και προσθεσα και ποσα λεφτα θα εβαζε ο καθενας , δοξα το θεο μαζεψα πανω απο 50 ατομα (αυτο σημαινει οτι μπορουμε να παμε 5ημερη συμφωνα με το κρατος το 70% της 3 λυκειου και πανω πρεπει να πει ναι) οι τιμες κοιμαινονται απο 170-200max 

 

Έχω όμως το εξης προβλημα , δεν ειμαι εμπειρος με τα πρακτορεια κλπ και απο το ψαξιμο που εκανα εφαγα πολλες πορτες και ειδα πολλες τιμες οι οποιες απλα ειναι αστειες! ΄Εχω ακουσει απο παρα πολλα λυκεια και απο οτι καταλαβα οι τιμες για μια 5ημερη-6ημερη πχ για κρητη ειναι στα 220 ευρω γυρω. 

 

Θα ήθελα όποιος ξερει καποια ιδεα καποιο πρακτορειο καποιο tip για να βρω την δυνατοτερη φθηνη προσφορα ωστε να παμε επιτελους μια 5ημερη.... ο τοπος π εχουμε διαλεξει ειναι η Κρητη.

Ποιος απο εσας σχεδιαζε την 5ημερη ? εχει κανεις καποια ιδεα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι τα λεφτα ποσο θες να ειχε 100 ευρω για 5 μερες?Αποδεχτειτε το και αρχισε να ψαχνεις πρακτορεια.Ευτυχως υπαρχει το ιντερνετ..Μιλα και με παιδια απο αλλα σχολεια που εχουν αρχισει να ψαχνουν και αυτα και θα βρειτε την ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως οταν είχαμε παει το 2008 στην Βαρκελόνη είχαμε δώσει 500 το άτομο.

Καλα συγκρινεις τα ασυγκρητα εσυ...

 

Εγω ειχα παει Βολο χειμωνα στα 170 και μαλιστα βαλαμε και κατι ακομα ο καθενας για 4-5 ατομα που δεν μπορουσαν να βαλουν.

Η προηγουμενη χρονια ειχε παει Κρητη καπου κοντα στα 200...αυτη ειναι η τιμη γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν κατάλαβα καλά. Έτσι όπως το έγραψες είναι σα να λες ότι έβγαλες τιμές από το κεφάλι σου, πήρες το ναι και μετά άρχισες να ψάχνεις. Μπορείς να το διευκρινήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι τα λεφτα ποσο θες να ειχε 100 ευρω για 5 μερες?Αποδεχτειτε το και αρχισε να ψαχνεις πρακτορεια.Ευτυχως υπαρχει το ιντερνετ..Μιλα και με παιδια απο αλλα σχολεια που εχουν αρχισει να ψαχνουν και αυτα και θα βρειτε την ακρη.

Αυτο λεω οτι επικοινωνησα με πολλα πρακτορεια και εφαγα πορτες , πχ μ ζητανε γυρω στα 300 ευρω για μια 5ημερη στην κρητη που τα λεφτα ειναι παρα πολλα και αυτο το ξερω επειδη ρωτησα αλλα σχολεια :)

Μάλλον δεν κατάλαβα καλά. Έτσι όπως το έγραψες είναι σα να λες ότι έβγαλες τιμές από το κεφάλι σου, πήρες το ναι και μετά άρχισες να ψάχνεις. Μπορείς να το διευκρινήσεις;

Οχι ειπα μια τιμη την οποια εχω ακουσει απο 2 διαφορετικα σχολεια που πηγαν κρητη, και δωσαν απο 200 και 220 ευρω , βαλανε αγγελια λενε, ομως δεν βρισκω ακρη ουτε σε αυτο γ αυτο ζητησα βοηθεια εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πηγαμε Κρητη μπορεις να πας το λιγοτερο περιπου με 230-250 ευρω περιπου. Εμεις ειμασταν γυρο στα 35 παιδια και μας βγηκε 350 ευρω το ατομο για 4 ημερες. Μειναμε Ηρακλειο αλλα πηγαμε Ρεθυμνο,Χανια,Αγιο Νικολαο και καποια χωρια πανω σε κατι βουνα..Γενικα γυρισαμε αρκετα την Κρητη. Οποτε ισως αν δεν κανετε τοσα πραγματα να βγει φθηνοτερα.Επισης κατι που ξεχασα πηγαμε με αεροπλανο που και αυτο παιζει ρολο, αν πατε με πλοιο θα σας βγει φθηνοτερα αλλα θα χασετε αρκετο χρονο μιας και ειναι αρκετες ωρες ταξιδι, τουλαχιστον απο Β.Ελλαδα που ημασταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα συγκρινεις τα ασυγκρητα εσυ...

 

Εγω ειχα παει Βολο χειμωνα στα 170 και μαλιστα βαλαμε και κατι ακομα ο καθενας για 4-5 ατομα που δεν μπορουσαν να βαλουν.

Η προηγουμενη χρονια ειχε παει Κρητη καπου κοντα στα 200...αυτη ειναι η τιμη γενικα

 

Ορίστε, 5ήμερες. Για τσίπουρα και ρακές....... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα συγκρινεις τα ασυγκρητα εσυ...

 

Εγω ειχα παει Βολο χειμωνα στα 170 και μαλιστα βαλαμε και κατι ακομα ο καθενας για 4-5 ατομα που δεν μπορουσαν να βαλουν.

Η προηγουμενη χρονια ειχε παει Κρητη καπου κοντα στα 200...αυτη ειναι η τιμη γενικα

  

Ορίστε, 5ήμερες. Για τσίπουρα και ρακές.......

 

Και για ούζα, και για ούζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Και για ούζα, και για ούζα

 

Ορίστε, 5ήμερες. Για τσίπουρα και ρακές....... 

Ειχε και χιονια και γαμαγε η ολη φαση.Ενω στην αρχη ημασταν ολοι ξενερωμενοι,σε φαση τι Βολο ρε παιδια 11 Δεκεμβριου μας λετε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, φετος ειναι η τελευταια ταξη του λυκειου και εχω αναλαβει εγω την 5ημερη, να προσθεσω οτι πηγαινω σε επαλ και πως δεν εχουμε παει πολυημερη εδω και πολλα χρονια, φετος εγω πηρα την πρωτοβουλια να το αλλαξω, εκτυπωσα χαρτια τα μοιρασα σε ολο το σχολειο και προσθεσα και ποσα λεφτα θα εβαζε ο καθενας , δοξα το θεο μαζεψα πανω απο 50 ατομα (αυτο σημαινει οτι μπορουμε να παμε 5ημερη συμφωνα με το κρατος το 70% της 3 λυκειου και πανω πρεπει να πει ναι) οι τιμες κοιμαινονται απο 170-200max

 

Έχω όμως το εξης προβλημα , δεν ειμαι εμπειρος με τα πρακτορεια κλπ και απο το ψαξιμο που εκανα εφαγα πολλες πορτες και ειδα πολλες τιμες οι οποιες απλα ειναι αστειες! ΄Εχω ακουσει απο παρα πολλα λυκεια και απο οτι καταλαβα οι τιμες για μια 5ημερη-6ημερη πχ για κρητη ειναι στα 220 ευρω γυρω.

 

Θα ήθελα όποιος ξερει καποια ιδεα καποιο πρακτορειο καποιο tip για να βρω την δυνατοτερη φθηνη προσφορα ωστε να παμε επιτελους μια 5ημερη.... ο τοπος π εχουμε διαλεξει ειναι η Κρητη.

Ποιος απο εσας σχεδιαζε την 5ημερη ? εχει κανεις καποια ιδεα?

βασικά καθηγητές να θέλουν να έρθουν βρήκατε??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...