Προς το περιεχόμενο

φωνή για διαφήμιση


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνα email του Σειρηνάκη έχουμε; 

 

Oταν γίνεις διάσημη πορνοφωνή  θέλω να θυμάσαι από πού ξεκίνησες.. (απ' το ινσόμνια και συ!)

Tι έγινε ρε σεις; όλες οι μελλοντικές διασημότητες εδώ έχουμε μαζευτεί? Money-mouth.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν γίνεις διάσημη πορνοφωνή  θέλω να θυμάσαι από πού ξεκίνησες.. (απ' το ινσόμνια και συ!)

 

Κάθε φορά που θα την παίζει ένας ινσόμνιακ, θα φοβάται ότι εμμέσως μπορεί να βρίσκεται και ο μακνέρτν εκεί :ph34r:

The awkward moment κι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πας σε οποιοδήποτε studio ηχογραφήσεων ή σε εταιρία παραγωγής και να ζητήσεις να κάνεις ένα demo. 

Για έναν άσχετο δεν είναι εύκολη δουλειά. Πρέπει να έχεις άριστη άρθρωση, αίσθηση του ρυθμού και υποκριτικές ικανότητες. Χρειάζεται και πείρα φυσικά, αλλά αυτή έρχεται με τον καιρό. Οι περισσότεροι είναι ραδιοφωνικοί παραγωγοί, ηθοποιοί ή τραγουδιστές.
Για να κάνεις εκφώνηση για διαφημίσεις (πολύ απίθανο στην αρχή) πρέπει να είσαι εγγεγραμμένος στον www.sedike.gr και φυσικά να έχεις κάνει έναρξη ώστε να μπορείς να κόβεις παραστατικά.

Είναι καλοπληρωμένη δουλειά για λίγους, αλλά σε πτώση, όπως όλα. Δεν είναι εύκολη, μιας και πρέπει να είσαι σχεδόν πάντα σε ετοιμότητα γιατί οι αλλαγές γίνονται διαρκώς. Πχ ακόμα και σε διακοπές, θα πρέπει να έχεις υπ όψιν σου διαθέσιμο studio κοντά αν τύχει κάτι. Αλλά αυτά είναι για το μέλλον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά δεν ξέρω αν θα το έκανα το βασικό μου επάγγελμα, τόσος κόσμος είναι ηθοποιοί και κάνουν σπικάζ, σκέφτηκα μήπως ίσως μπορώ να το κυνηγήσω παράλληλα και βλέπουμε τι θα κάτσει, πάντως ευχαριστώ όσους έδωσαν πληροφορίες, είναι αρκετά διαφωτιστικές.


Απλά έχε στο μυαλό σου ότι στην αρχή ενδεχομένως να σου δοθούν πράγματα που θα τα θεωρήσεις υποτιμητικά-γελοία κλπ

για τις κραυγές στο πορνό λες ε; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...