Προς το περιεχόμενο

Εξτρα λεφτα σε μαστορα για εργασια


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον εσα στην βδομαδα θα βαλω θερμοσιφωνα στο παταρι ομως εχει πραγματα που εχει αφησει ο ενοικιαστης που το ειχα νοικιασει τα οποια ειναι μικροπραγματα αλλα ειναι πολλα.

 

Εκτος απο τα λεφτα για την εργασια που θα κανει λεω να του δωσω και 30-40 ευρω εξτρα για την παραπανω δουλια που θα κανει να αδιασει το παταρι.

 

Πιστευεται οτι θα ειμαι οκ ή θα εχει καποιο προβλημα ο μαστορας ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ανάλογα τον μάστορα, καλύτερα να του το πεις από πρίν. Τα λεφτά που δίνεις είναι καλά, μπορεί και πολλά, αλλά εξαρτάται απ' αυτόν. Αν έχει άλλη δουλειά να πάει που θα βγάλει περισσότερα πχ δεν θα την κάνει την αγγαρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θ κάνεις και θα δώσεις παραπάνω χρήματα εφόσον είναι τίγκα σε πράγματα και θα φάει χρόνο και κόπο να τα κατεβάσει κτλπ.

 

εννοείτε ρε εσυ δεν ειμαι κανα γαιδουρι ντρεπομαι κιολας αλλα δεν μπορω να το κανω εγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα τον μάστορα, καλύτερα να του το πεις από πρίν. Τα λεφτά που δίνεις είναι καλά, μπορεί και πολλά, αλλά εξαρτάται απ' αυτόν. Αν έχει άλλη δουλειά να πάει που θα βγάλει περισσότερα πχ δεν θα την κάνει την αγγαρεία.

 

ναι του το πα και θα του το ξαναπω πριν ερθει, οποτε ειμαι οκ με αυτο το ποσο

Και να τα βγαλει μην περιμενεις να τα πεταξει οποτε ξεκινα μονος σου σιγα σιγα. Ασε που μπορει να βρεις και τιποτα χρησιμο ;p

 

δεν εχω προβλημα σε αυτο τα κατεβαζω και μετα τα πεταω εγω λιγα λιγα το θεμα ειναι το παταρι που δεν μπορω να ανεβω εγω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γνωριζεις καποιον που εχει πολυ αναγκη και κανει δουλειες του ποδαριου φωναξε τον,θεωρω οτι περισσοτερο τοπο θα πιασουν τα λεφτα που θα του δωσεις.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ανοίξει δύο θέματα! :P

 

το δα εκανα αναφορα

Αν γνωριζεις καποιον που εχει πολυ αναγκη και κανει δουλειες του ποδαριου φωναξε τον,θεωρω οτι περισσοτερο τοπο θα πιασουν τα λεφτα που θα του δωσεις.

 

οχι δεν ξερω και φοβαμαι λιγο να καλεσω εναν αγνωστο στο σπιτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

δεν εχω προβλημα σε αυτο τα κατεβαζω και μετα τα πεταω εγω λιγα λιγα το θεμα ειναι το παταρι που δεν μπορω να ανεβω εγω

Βρες ενα φιλο βαλε τις πιτσες και θα σαι κομπλε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γνωριζεις καποιον που εχει πολυ αναγκη και κανει δουλειες του ποδαριου φωναξε τον,θεωρω οτι περισσοτερο τοπο θα πιασουν τα λεφτα που θα του δωσεις.

Όντως και θα του βγει και φτηνότερα και θα το εκτιμήσει κι ο άλλος περισσότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως και θα του βγει και φτηνότερα και θα το εκτιμήσει κι ο άλλος περισσότερο!

 

να παρω καποιον παλιατση ή καποιον που κανει μεταφορες δηλαδη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πράγματα είναι; Παλιατζής μπορεί να στο κάνει και τζάμπα. Ή αν ξέρεις κανέναν στη γειτονιά να ψάχνει κανένα μεροκάματο.

 

Μη σου πω και αγγελία να βάλεις εδώ θα βρεις! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πράγματα είναι; Παλιατζής μπορεί να στο κάνει και τζάμπα. Ή αν ξέρεις κανέναν στη γειτονιά να ψάχνει κανένα μεροκάματο.

 

Μη σου πω και αγγελία να βάλεις εδώ θα βρεις! :)

 

απο οτι ειδα εχει κατι καδρα και κατι κουτες μικρες ποιο μεσα δεν ξερω αν εχει κατι αλλο.

οι μεταφορικες αναλαμβανουν κατι τετοιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...