Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi 1080p @ Yi Official Store UK (Fulfilled by Amazon) 46€


panoskir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, blueangel3 είπε

Τελικά δεν άντεξα άλλο και παρήγγειλα την άσπρη ! Εχετε να προτεινετε καποιο καλό μπαστούνι με remote controller ;

https://m.banggood.com/BlitzWolf-BW-BS3-Sport-Versatile-3-in-1-Bluetooth-Tripod-Selfie-Sticks-both-for-Sport-Camera-and-Smart-Phone-p-1224204.html

Εδώ είσαι, το παρέλαβα χθες. Επειδή είναι 4in1 βολεύει υπερβολικά (τουλάχιστον εμένα με ενθουσίασε). Οπότε τόσο το κινητό όσο κ την action camera την βάζω σε αυτό κ τέλος.

Κ σαν τρίποδο αξίζει φυσικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Billator είπε

https://m.banggood.com/BlitzWolf-BW-BS3-Sport-Versatile-3-in-1-Bluetooth-Tripod-Selfie-Sticks-both-for-Sport-Camera-and-Smart-Phone-p-1224204.html

Εδώ είσαι, το παρέλαβα χθες. Επειδή είναι 4in1 βολεύει υπερβολικά (τουλάχιστον εμένα με ενθουσίασε). Οπότε τόσο το κινητό όσο κ την action camera την βάζω σε αυτό κ τέλος.

Κ σαν τρίποδο αξίζει φυσικά.

Φαίνεται πολύ καλό ! Από ότι κατάλαβα,θα πρέπει να το φορτίζω...η μπαταρία του πως πάει ; Το bluetooth δεν θα εχει θεμα με την action cam ετσι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, blueangel3 είπε

Φαίνεται πολύ καλό ! Από ότι κατάλαβα,θα πρέπει να το φορτίζω...η μπαταρία του πως πάει ; Το bluetooth δεν θα εχει θεμα με την action cam ετσι ; 

Το bluetooth control φορτίζει εκτός βάσης με κλασικό usb, λογικά η αυτονομία του θα είναι μεγάλη δεν ξέρω ακόμα πόση. Αν κρίνω από άλλα κοντρολακια τέτοια που έχω, αν δεν έχει drains κοντά στις 2-3 βδομάδες θα βγάζει. Ίσως κ περισσότερο.

Με την xiaomi mini 4k το bluetooth δουλεύει μια χαρά. Ξεκινά να χανει σήμα σε απόσταση περίπου 8-10 μέτρα. 

Επεξ/σία από Billator
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ριξτε μια ματια και εδω   

 https://www.lightinthebox.com/xiaomi-yi-2-7-1080p-adas-wi-fi-car-dvr-camcorder-165-wide-angle-dash-cam-169-h-264-camera-dual-usb_p6351254.html?prm=1.5.1.1

Επεξ/σία από maroulisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, maroulisk είπε

Μπαα δεν Μ αρέσει να πληρώσω τελωνείο κ να τα πάρω μετα

 

Δεν μ αρέσει σαν ιδέα :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Μπαα δεν Μ αρέσει να πληρώσω τελωνείο κ να τα πάρω μετα

Δεν μ αρέσει σαν ιδέα :)

με τον κωδικό XIAOYIDEAL002 και 003  παει στα 30.92 και με ασφάλεια τελωνείου απ οτι λεει,

φιλος πηρε πισω οσο πλήρωσε στο τελωνείο 

 

δεν εχω παρει απο εκει εγω , απλα το αναφέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, maroulisk είπε

με τον κωδικό XIAOYIDEAL002 και 003  παει στα 30.92 και με ασφάλεια τελωνείου απ οτι λεει,

φιλος πηρε πισω οσο πλήρωσε στο τελωνείο 

δεν εχω παρει απο εκει εγω , απλα το αναφέρω

Ναι το ξέρω ότι τα παίρνεις πίσω όσα έδωσες για το τελωνείο

Απλά εμένα σαν ιδέα δεν μ αρέσει 

 

(Δεν λέω το αντίθετο,μέχρι στιγμής δεν έχει αναφερθεί κρούσμα να μην επιστρέψουν χρήματα ) 

 

Καλή τιμή πάντως... :)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dsk είπε

Σε σχέση με την eken h9 που έχω έχει μεγάλη διαφορά στην εικόνα?  Και πιο πολύ στα σκοτεινά? 

παιδια εγω έχω την go pro hero 3 και γενικα δεν ειμαι καθόλου ευχαριστημένος υπάρχει συγκριση με τη yi για αγορά η δεν αξίζει κάν η κίνηση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, maroulisk είπε

Νομίζω δεν είναι η ίδια με αυτή του πρωτου ποστ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, link67 είπε

Νομίζω δεν είναι η ίδια με αυτή του πρωτου ποστ. 

Aκριβώς δεν είναι η ίδια με αυτή του θέματος. Αυτή που παραθέτει ο φίλος είναι Dashcam.

Oρίστε:

https://www.amazon.co.uk/YI-1080P60-Dashboard-G-Sensor-Recording-grey/dp/B01CXDP69G/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1515073670&sr=1-1&keywords=xiaomi+yi+dashcam

Μην σας ξεγελάει λοιπόν η τιμή. ;)

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για φθηνό πακέτο με accessories για την 1080. Θήκη αδιάβροχη, ζώνη για στήθος, για κράνος/κεφάλι, βάση που να βεντουζαρει και κανα τρίποδο είναι τα βασικά που θέλω αλλά στο ebay  γίνεται λίγο χαμός. Έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο να στείλει link; Και παραπάνω πράματα να έχει και να κοστίζει δεν με πειράζει αρκεί να αξίζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, alexzzz είπε

Ψάχνω για φθηνό πακέτο με accessories για την 1080. Θήκη αδιάβροχη, ζώνη για στήθος, για κράνος/κεφάλι, βάση που να βεντουζαρει και κανα τρίποδο είναι τα βασικά που θέλω αλλά στο ebay  γίνεται λίγο χαμός. Έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο να στείλει link; Και παραπάνω πράματα να έχει και να κοστίζει δεν με πειράζει αρκεί να αξίζει

μονο από ebay θελεις? γιατι εχει διαφορα πακετακια από γνωστο κινεζομαγαζο σε καλη τιμη χωρις κινδυνο τελωνειου κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...