Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi 1080p @ Yi Official Store UK (Fulfilled by Amazon) 46€


panoskir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Καλημέρα. Έχω βρει από Aliexpress το παρακάτω πακέτο το οποίο είναι σε καλή τιμή(23,99$) και έρχεται από United Kingdom όπως λέει. Επειδή αναφέρει Xiaomi Yi 4k, πιστεύετε οτι θα κάνει ή είναι μόνο για την 4k. Ευχαριστώ πολύ :)

https://www.aliexpress.com/item/Neewer-58-In-1-Sport-Accessory-Kit-for-GoPro-in-Swimming-Rowing-Skiing-Climbing-Bike-and/32695301004.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.oEPaBc

Λογικά όλα τα εξαρτήματα θα κάνουν κανονικά καθώς είναι universal και ταιριάζουν όχι μόνο σε xiaomi yi αλλά και σε άλλες action cam γενικότερα.

Μόνο για την αδιάβροχη θήκη έχω ένσταση καθώς είναι διαφορετικές κάμερες σε layout η yi με την yi 4k. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Just now, lionheart75 said:

Λογικά όλα τα εξαρτήματα θα κάνουν κανονικά καθώς είναι universal και ταιριάζουν όχι μόνο σε xiaomi yi αλλά και σε άλλες action cam γενικότερα.

Μόνο για την αδιάβροχη θήκη έχω ένσταση καθώς είναι διαφορετικές κάμερες σε layout η yi με την yi 4k. ;)

Δεν βλέπω να έχει μέσα αδιάβροχη θήκη, γιατί όντως έχουν διαφορετικό layout οι δύο κάμερες μεταξύ τους. Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση :)

Επεξ/σία από VonLoutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Δεν βλέπω να έχει μέσα αδιάβροχη θήκη, γιατί όντως έχουν διαφορετικό layout οι δύο κάμερες μεταξύ τους.

Yπάρχει πακετάκι και με αδιάβροχη στο Link που παρέθεσες γιαυτό το έγραψα για να μην την πατήσεις. Όλα τα άλλα είναι universal εξαρτήματα και ταιριάζουν με όλες. 

edit: βασικά είδα μια φωτό με την αδιάβροχη θήκη και υπέθεσα ότι είναι μαζί. Οπότε δεν θα έχεις θέμα με τα υπόλοιπα. :)

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπίζω όντως να τα στείλει από Αγγλία και όχι να το λέει έτσι ο seller

 

Γιατί κάνουν κ μερικά τέτοια στο alixpress διάφορα store

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, stelios18120 said:

Ελπίζω όντως να τα στείλει από Αγγλία και όχι να το λέει έτσι ο seller

Γιατί κάνουν κ μερικά τέτοια στο alixpress διάφορα store

Του έστειλα μόλις τώρα, θα ενημερώσω οταν έχω την απάντηση γιατί η τιμή είναι αρκετά καλή αν έρχεται και από Αγγλία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Του έστειλα μόλις τώρα, θα ενημερώσω οταν έχω την απάντηση γιατί η τιμή είναι αρκετά καλή αν έρχεται και από Αγγλία.

Καλά έκανες που ρώτησες και κράτησε την απάντηση του και μετά προχωρά σε παραγγελία (γτ για όλα ολα αυτά είναι καλή τιμή,+ θα έρθει λογικά γρήγορα)

 

Αν όντως πει ότι έρχεται από Αγγλία και οτιδήποτε γίνει να απαιτήσεις μετά επιστροφή χρημάτων αν πληρώσεις κάτι κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι με απάντηση από τον πωλητή που ανάφερα παραπάνω. Τον ρώτησα αν έχει αποθήκη στο UK και αν η αποστολή είναι από εκεί γιατί αλλιώς ενδέχεται να έχω θέμα με δασμούς στο τελωνείο και μου απάντησε οτι η αποθήκη του είναι στο UK. Επομένως λέω να δοκιμάσω την τύχη μου. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει κανείς που δεν θέλει την κάμερα της προσφοράς και την πουλάει? Έχασα την δική μου σήμερα στο snowboard :(

Διαφορετικά ποια είναι η καλύτερη τιμή που παίζει αυτό τον καιρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, kpapageo1 είπε

Υπάρχει κανείς που δεν θέλει την κάμερα της προσφοράς και την πουλάει? Έχασα την δική μου σήμερα στο snowboard :(

Διαφορετικά ποια είναι η καλύτερη τιμή που παίζει αυτό τον καιρό?

εχεις PM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Prof_Chaos είπε

και τι να την κάνω στο κουτί της να σκονίζεται; ;)

Καλα ναι εννοείται

 

Κριμα είναι να κάθεται.

 

Γτ δεν την δούλεψες; Μια χαρά κάνει την δουλειά της,βγάζει αρκετά όμορφα βίντεο την μέρα (γτ νύχτα είναι χάλια χωρίς φωτισμό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Καλα ναι εννοείται

Κριμα είναι να κάθεται.

Γτ δεν την δούλεψες; Μια χαρά κάνει την δουλειά της,βγάζει αρκετά όμορφα βίντεο την μέρα (γτ νύχτα είναι χάλια χωρίς φωτισμό)

Σκεφτόμουν να αγοράσω drone και να την συνδιάσω αλλά δεν το βλέπω άμεσα το drone οπότε..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...