Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και ΥΓΕΙΑ σε ολους !!   Καλοριζικο το ΝΕΟ Look του σαιτ μας.

Καλες πωλησεις και ανταλλαγες !!!!

ΚΑΛΗ ΝΕΑ ΑΡΧΗ  !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς καμία πρόθεση για γκρίνια  ή να μηδενίσω τη δουλειά που κάνανε τα παιδιά εδώ, θέλω να πω πως η νέα εμφάνιση, στην προσπάθεια για ανανέωση βγήκε πολύ "μοντέρνα", με αποτέλεσμα να είναι κουραστικά τα χρώματα, τα πάντα να φαίνονται πολύ μεγάλα σε υπολογιστή, και γενικά να επικρατεί μια "αταξία" ειδικά στην πρώτη σελίδα. Προσωπικά θα προτιμούσα το παλιό theme με τα  ξεκούραστα χρώματα με κάποιες λειτουργικές αλλαγές και κάποιες νέες πινελιές στην εμφάνιση. Σε κάθε περίπτωση είτε αλλάξει κάτι ή όχι, θα παραμείνει μία απο τις αγαπημένες μου ιστοσελίδες που επισκέπτομαι καθημερινά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ παιδιά, αλλά μου φαίνεται μεγάλο πισωγύρισμα εκ πρώτης όψεως. Πέραν του εμφανησιακού (θεωρώ το θέμα έκτρωμα) αισθάνομαι οτι έχω χάσει ΠΟΛΛΑ σημαντικά πράγματα σε θέματα λειτουργικότητας. Προηγουμένως, έμπαινα στο "Το περιεχόμενό μου", έβλεπα θέματα στα οποία έχω συμμετάσχει και αν έχουν νέες μη αναγνωσμένες απαντήσεις. Αυτό πού πήγε; Όλη αυτή η λίστα θεμάτων στα οποία έχω συμμετάσχει βρίσκεται κάπου εύκολα προσβάσιμη;

Επίσης, ποιός ο λόγος να μου δίνονται με το ζόρι 4 επιλογές σε σχέση με τις αγγελίες όταν πατάω στο nickname μου; Car.gr είναι εδώ ή φόρουμ;

Αν δεν είμαι χαζός και τυφλός και δε βλέπω τις προφανείς λύσεις σ'αυτά που επισημαίνω, τότε μεγάλο κρίμα για τη δουλειά που έπεσε.

Καλή Πρωτοχρονιά!

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια χίλιες φορές το παλιό γιατί χάθηκαν πολλά πράγματα με την  υποβάθμιση .Πήγα να κάνω edit και φρίκαρε τελείως μήπως το φτιάξατε μόνο για apple ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...