Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά σε όλους... 

 

Ευπρόσδεκτη η αναβάθμιση αλλά τουλάχιστον από κινητό είναι πολύ πιο δύσχρηστο σε σχέση με το παλιό mobile mode. Ειλικρινά δυσκολεύομαι να τι χρησιμοποιήσω και πρέπει να κάνετε κάτι γιαυτό αλλιώς θα χάσετε πολύ κόσμο. 

 

Επίσης δεν σε πάει στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα. Τραγικό.. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσπαθεια, καλο αποτελεσμα, πιο flat, πιο επαγγελματικο, ωραιο responsive.  Aλλα (τουλαχιστον σε Chrome 63 64-bit που εχω) θελει καποιες λεπτομεριες. Γενικα μαζεψτε απο παντου σχεδον το margin και το padding. Το header θα βολευε sticky. Λιγο align το header μενου στον x. Yπαρχει και μια ακυρη σκουρα μπαρα απο πανω που δεν κανει τιποτα. Λογικα εκει βγαινουν το search και burger icon σε μικρες διαστασεις, αλλα καντε το display:none σε μεγαλυτερες. Στην αρχικη, στο above the fold δε φαινετε πληρως ο τιτλος, ενω η στηλη δεξια νομιζω πρεπει να μικρυνει λιγο, ιδιως οι εικονες. Αυτα...Δε γκρινιαζω, 2-3 παρατηρησεις κανω με καλη καρδια, που νομιζω οτι θα σας βοηθησουν. Καλη συνεχεια, καλη χρονια σε όλους και παντα δυνατοι και με ορεξη για αναβαθμισεις. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκ πρώτης όψεως έμεινα με ανοικτό το στόμα γιατί το forum έχει αλλάξει σε μεγάλο βαθμό και μου φάνηκε δύσχρηστο, όμως μετά από 10 λεπτά πλοήγησης (από κινητό), βρήκα αρκετά "καλούδια", όπως π.χ. οι ερωτήσεις στις αγγελίες, και μου αρέσει πολύ!

Λίγο θα προτιμουσα, όταν πατάς να δεις κάποια κατηγορία σε αγγελίες, να σου δείχνει αυτόματα τις πιο πρόσφατες, αλλά μικρό το κακό...

Καλή αρχή στο "νέο" εγχείρημα, καλή χρονιά εύχομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...