Προς το περιεχόμενο

Microsoft Xbox One Wireless Controller 34,99€ MicrosoftStore.es


Metaksas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου τον topic starter, χτύπησα ένα tech rekon που είναι και κουκλί το άτιμο!

Σαν gamer τόσο σε ps4 pro όσο και pc με τη χρήση xbox one controller μπορώ να πω ότι αυτό το gamepad είναι ό,τι πιο ξεκούραστο έχω χρησιμοποιήσει όλα αυτά τα χρόνια του gaming...

Το δεύτερο προορίζεται για χρήση android, για όποιον έχει απορίες η σύνδεση γίνεται πανεύκολα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ολλανδία, παραγγελία Κυριακή βράδυ, χθες έφυγε από Ολλανδία σήμερα παραλαμβάνω με UPS Express Saver. Ευχαριστώ τον TS, χτύπησα ένα κοκκινάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά αύριο θα το στείλουν, το πιθανότερο Πέμπτη το αργότερο Παρασκευή θα παραλάβετε. Εκτός απροόπτου δεν έχετε λόγο να αγχώνεστε, είναι ταχύτατοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, selianx είπε

Λογικά αύριο θα το στείλουν, το πιθανότερο Πέμπτη το αργότερο Παρασκευή θα παραλάβετε. Εκτός απροόπτου δεν έχετε λόγο να αγχώνεστε, είναι ταχύτατοι.

Δεν πιστεύω οτι δεν θα έρθει. Απλα το παραγγειλα ίδια ώρα με αλλα μέλη και δεν ειδα ενημέρωση ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα εφυγε σημερα απο Ολλανδια αλλα λεει θα παραδοθει 25 ιανουαριου !!

Σαν πολυ δεν θα αργησει αφου λετε οτι σε εσας ηρθε σε 2-3 μερες?

Δεν με νοιαζει γιατι δεν το βιαζομαι αλλα ετσι να χουμε να γκρινιαζουμε :P

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα ένα προχθές και το ακύρωσα. Τελικά δεν άντεξα σήμερα και πήρα ξανά ένα.
Έχει κανείς να προτείνει κάποιο Bluetooth dongle που να δουλεύει καλά σε Windows 10; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με μετάφραση στα Ελληνικά η Αγγλικά είναι πανεύκολα τα πράγματα, ακόμη και αν οι μεταφράσεις έχουν κάποια λάθη. Στον Chrome θα δεις δεξιά στην address bar, δίπλα από το αστεράκι ένα συμβολάκι, το πατάς και επιλέγεις γλώσσα για μετάφραση (η δεξί κλικ κάπου και πατάς μετάφραση).

4 ώρες πριν, djuan1988 είπε

Αγόρασα ένα προχθές και το ακύρωσα. Τελικά δεν άντεξα σήμερα και πήρα ξανά ένα.
Έχει κανείς να προτείνει κάποιο Bluetooth dongle που να δουλεύει καλά σε Windows 10; 

Στο άλλο νήμα απ' την προσφορά του Κώτσου για το λευκό, πρότειναν αυτό: https://www.skroutz.gr/s/8489951/LogiLink-USB-Bluetooth-V4-0-Dongle-BT0037.html

Αν και λογικά, οποιοσδήποτε BT 4.0 αντάπτορας θα κάνει, μερικά παιδιά δοκίμασαν τον παραπάνω και αυτόν θα πάρω και εγώ στο μέλλον.

Επεξ/σία από selianx
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά οποινδηποτε 4.0 ανταπτορα να πάρετε θα δουλέψει. Δεν βλέπω το λόγο να δώσετε 10-12€ όταν υπάρχουν άλλοι με 4 και 5

εγω πχ είχα ένα πανπαλαιο που πήρα πριν 8 χρονια και δούλεψε κατευθείαν χωρίς αποσυνδεσεις χωρίς τίποτα. Τόσο no name που δεν μπορούσα να βρω αν όντως υποστηρίζει 4.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...