Προς το περιεχόμενο

Microsoft Xbox One Wireless Controller 34,99€ MicrosoftStore.es


Metaksas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, just getting started είπε

λογικά οποινδηποτε 4.0 ανταπτορα να πάρετε θα δουλέψει. Δεν βλέπω το λόγο να δώσετε 10-12€ όταν υπάρχουν άλλοι με 4 και 5

εγω πχ είχα ένα πανπαλαιο που πήρα πριν 8 χρονια και δούλεψε κατευθείαν χωρίς αποσυνδεσεις χωρίς τίποτα. Τόσο no name που δεν μπορούσα να βρω αν όντως υποστηρίζει 4.0

Στο "λογικά" είναι το θέμα. Στο άλλο νήμα χρήστης ανέφερε ότι ένας OEM και ένας HAMA δε δούλεψαν, δε διευκρίνισε βέβαια αν επρόκειτο για 4.0

Αν κάποιος έχει κοντά του μαγαζί που βρίσκει BT4.0 με 5 ευρώ σίγουρα αξίζει η δοκιμή, αν είναι όμως να βάλουμε και τα μεταφορικά και πάμε στα 8-10 ίσως αξίζει ο LogiLink. Εγώ τον προτίμησα μιας και είναι δοκιμασμένος από χρήστες του φόρουμ και έχω και κοντά μου e-shop point για να γλιτώσω το κόστος των μεταφορικών.

Αν όλα πάνε καλά την Παρασκευή θα έχω τον BT4.0 adapter και τον δεύτερο μοχλό που παρήγγειλα, και θα ανεβάσω απόψεις για συμβατότητα, range και το αν και πως παίζουν και οι δυο μοχλοί ταυτόχρονα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bazzarboy είπε

Μόλις παρέλαβα και εγώ από ups. Παραγγελία Δευτέρα βράδυ. Ευχαριστούμε ts!

Μια απο τα ιδια! Δηλαδή αν πλήρωνα 13€ μεταφορικά θα ερχόταν την επόμενη ώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίσσα και πούπουλα στον @Metaksas που μας βάζει σε έξοδα!!! Δεν ντρέπεσαι ρε αλήτη;;; Πάνε τα 35€...

 

 

Περιμένω τώρα κι εγώ με τη σειρά μου να μου έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το κατακοκκινο, το θαλασσι βγηκε εξαντλημενο, 35 ευρω ΤΙΠΟΤΑ, οταν ειδικα το εχουν εδω στα 60+, πραγματικα χρειαζομουν 1 , το προηγουμενο ειχε αρχισει να τα φτυνει, ΘΕΝΚΣ!!! Η προσφορα απο οτι βλεπω τελειωνει σημερα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το δοκιμαζω να δουλεψει με εναν 4.0 ανταπτορα που εχω και ενω το βρισκει κανονικα μου ζηταει ενα pin. Στο google που εψαξα η λυση ηταν να αγορασεις της microsoft(Τι αλλο θα ελεγαν σε σελιδα Microsoft)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια δεύτερη παραγγελία που έριξα για φίλο χθες το μεσημέρι, σήμερα είναι Ελλάδα και είναι προς παράδοση. Πάλι αποστολή από Ολλανδία με Service: UPS Express Saver. Ταχύτατοι αλλά απ' ότι φαίνεται έχει και εξαιρέσεις, ίσως τα άτομα εντός Αττικής να είναι πιο "τυχερά".

Σήμερα έληξε η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία προχθές χθες έφυγε σήμερα τι πρωί ήταν Αθήνα ευχαριστώ και εγώ από μέρους μου πήρα έναν μπλε και είπα να το ρίξω έξω να πάρω και έναν με 40 τον tech recon 

Ευχαριστώ και εγώ 

Επεξ/σία από bakosm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/17/2018 στις 10:02 ΜΜ, jimkog είπε

Εγω το δοκιμαζω να δουλεψει με εναν 4.0 ανταπτορα που εχω και ενω το βρισκει κανονικα μου ζηταει ενα pin. Στο google που εψαξα η λυση ηταν να αγορασεις της microsoft(Τι αλλο θα ελεγαν σε σελιδα Microsoft)

0000 δοκιμασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...