Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνα με ενημερωση απο το καταστημα η tv δεν διαθέτει optical audio out σε αντιθεση με αυτο που γράφει το manual στο pdf που ανεβασε αλλος χρήστης εδω. Οπότε μιλάμε για διαφορετική tv? πάντως το pdf στην σελίδα του προιοντος στο you.gr αναφέρει 1)Earphone out και 2)Digital Audio Output χωρίς περισσότερες διευκρινύσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν επειδή τα πήρα άσχημα τώρα που αλλά γράφουν κ αλλά ισχύουν κ επειδή δεν γουστάρω να με δουλεύουν και να ψάχνω 500 manual και πληροφορίες από εδώ και από εκει ΔΕΝ θα την πάρω 

 

Πάει τελείωσε. Καλή τύχη σε όσους την αγοράσουν.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Λοιπόν επειδή τα πήρα άσχημα τώρα που αλλά γράφουν κ αλλά ισχύουν κ επειδή δεν γουστάρω να με δουλεύουν και να ψάχνω 500 manual και πληροφορίες από εδώ και από εκει ΔΕΝ θα την πάρω 

Πάει τελείωσε. Καλή τύχη σε όσους την αγοράσουν.

Η απλά μπορείς να περιμένεις κάποιος να παραλάβει να μας πει η να πας από κοντά να το τσεκαρεις εσύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, georsev είπε

Η απλά μπορείς να περιμένεις κάποιος να παραλάβει να μας πει η να πας από κοντά να το τσεκαρεις εσύ..

Δεν υπάρχει περίπτωση

Όταν λένε αλλά και ισχύουν αλλα μου σπάει τα νεύρα αυτό το πράγμα.

 

Ήδη έκανα ακυρωση. Τελείωσε.

Καλορίζικη σε όσους παραλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Δεν υπάρχει περίπτωση

Όταν λένε αλλά και ισχύουν αλλα μου σπάει τα νεύρα αυτό το πράγμα.

Ήδη έκανα ακυρωση. Τελείωσε.

Καλορίζικη σε όσους παραλάβουν.

Εγώ ακόμα περιμένω να παραλάβει κάποιος γνώστης του αντικειμένου...να δούμε τι ψάρια πιάνει το πάνελ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, apsou_ είπε

Συμφωνα με ενημερωση απο το καταστημα η tv δεν διαθέτει optical audio out σε αντιθεση με αυτο που γράφει το manual στο pdf που ανεβασε αλλος χρήστης εδω. Οπότε μιλάμε για διαφορετική tv? πάντως το pdf στην σελίδα του προιοντος στο you.gr αναφέρει 1)Earphone out και 2)Digital Audio Output χωρίς περισσότερες διευκρινύσεις

Προφανώς κι αυτοί ότι γράφει το pdf που έχουν στο site τους έχουν ως πηγή... Δεν νομίζω οτι στα περισσότερα καταστήματα έχει δει ποτέ απο κοντά ή έχει ανοίξει τους περισσότερους κωδικούς που πουλάνε κάποιος απο τους πωλητές, πόσο μάλλον κάποιος απο τα call center... Ενα pdf κοιτάνε κι αυτοί, και προφανώς το επίσημο του κατασκευαστή ή του προμηθευτή τους...

Επεξ/σία από iosif1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπομονη κ κατανοηση ,κανενα καταστημα δεν μπορει να εχει up to date specs με τοσα πολλα μοντελα κ revisions ανα μοντελο ,ειδικα δε αν αλλα ανακοινωνει ο καθε κατασκευαστης κ αλλα πουλαει

κ εγω περιμενω να δω review απο καποιον που να σκαμπαζει αν κ την εχω ξεγραψει την τηλεοραση για αλλους λογους που εχω αναφερει πριν

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το pdf της εταιρίας στον συγκεκριμένο κωδικό, τι λέει; Αυτό που λέει αυτό θα ισχύει....το να έχουν βάλει άλλη tv με ιδιο κωδικό αποκλείεται γιατί είναι εξαπάτηση καταναλωτή, είναι μοναδικός ανά μοντέλο οπότε ή απλά δεν το έχουν βάλει στην περιγραφή του you κ ο υπάλληλος απάντησε με ότι διάβασε ή πάνε γυρεύοντας!

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα you.gr στην "περιγραφή" του προϊόντος΄στα εικονίδια δείχνει ότι έχει digital έξοδο όπως επίσης δείχνει ότι υπάρχει pvr μέσω usb. Εάν όμως δείς στα "χαρακτηριστικά" αναφέρει ότι δεν υπάρχει ψηφιακή έξοδος και δεν υποστηρίζεται pvr μέσω usb.Δηλαδή υπάρχει μια σύγχυση στα χαρακτηριστικά της TV. Σε λίγο θα παραλάβω και θα σας γράψω εάν έχει ψηφιακή έξοδο ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, tazio είπε

Σε λίγο θα παραλάβω και θα σας γράψω εάν έχει ψηφιακή έξοδο ήχου.

Έλα αρχηγέ εσένα περιμένουμε :P

Επίσης, αν έχεις χρόνο, κάποιες λεπτομέρειες:

α/Υπάρχει panel για κανάλια και ήχο πάνω στην τηλεόραση ή αλλαγές μόνο από το τηλεκοντρόλ?

β/Το τηλεκοντρόλ έχει καλή απόκριση ή πρέπει να στοχεύεις κατευθείαν στο δέκτη για να «πιάσει»? 

γ/Αργεί πολύ να αλλάξει από κανάλι σε κανάλι?

δ/Δοκίμασε τον media player από stick, μπορείς να βάλεις μια ταινία να παίξει να δείς πώς φαίνονται οι υπότιτλοι? Είναι φωτεινοί και με καθαρή γραμματοσειρά? Μπορείς να ρυθμίσεις το μέγεθός τους?

Ευχαριστώ!

 

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο παρέλαβα. Λοιπόν...

Εχει ψηφιακή ήχου. Τηλεκοντρόλ, μου φάνηκε ok σε ποιότητα,δεν έιχα θέματα  στόχευσης που είχα δεί σε  κάτι παλιούς αποκωδικοποιητές. 

Άποκριση σε αλλαγές καναλιών πάνω κάτω τυπίκη. Οθόνη ΙPS, πολύ καλές γωνίες θέασης, κακό μαύρ δλδ τα κλασσικά.

Τα κανάλια τουλάχιστον τα hd δείχνουν αξιοπρεπή αλλά σίγουρα δε πλησιάζει την εικόνα μιας entry level sony που είχα πάρει πέρσι.

Πάνω κάτω οτι περίμενα, δεν θα εντυπωσιάσει κανένα (πέρα από τό μέγεθος) αλλά αν ξέρεις γιατί τη παίρνεις για τα λεφτά της είναι μια χαρά.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...