Προς το περιεχόμενο

Cobra Kai (Karate Kid)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, koolisk6 είπε

τελειωσα κ τη δευτερη σεζον,

απ οτι φαινεται θα το τραβηξουν ακομα γιατι παει καλα

Χωρις να πετάξεις σποιλερ, έχουμε καμια επανεμφάνιση από τα παλιά ή έστω κάτι να περιμένουμε στον 3ο κύκλο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pontez2 είπε

Χωρις να πετάξεις σποιλερ, έχουμε καμια επανεμφάνιση από τα παλιά ή έστω κάτι να περιμένουμε στον 3ο κύκλο;

oh yes

πολλες επανεμφανισεις κ μεγαλο cliffhanger για season 3

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα και εγώ. Όχι οτι δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερη, της φαίνεται ότι είναι σχετικά low budget αλλά σίγουρα είναι tribute στο παρελθόν. 

Μου αρέσει, αλλά την ήθελα λίγο καλύτερη γιατί θα μπορούσε, έχει προοπτικές. Αν είχε δηλαδή τόσο προσεγμένη όσο το  stranger things θα ήταν έπος.  Τώρα είναι απλά καλή και κάνει εμάς τους παλιούς να αναπολούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι πριν μια βδομαδα βλεπαμε την προηγουμενη κατευθειαν παμε στην δευτερη. Αυριο μεθαυριο θα την δω. Την περιμενα παραπανω απο game of thrones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα κ εγώ. Δυστυχώς με απογοήτευσε αρκετά. Η προηγούμενη για μένα ήταν τέλεια. Αυτή είναι με το ζόρι μέτρια. Το πρόβλημα μου ήταν ότι υπάρχαν επεισόδια στα οποία δεν γινόταν τίποτα ουσιαστικό, με αποτέλεσμα να γίνουν όλα στο τέλος. Μπορούσε να γίνει πολύ καλύτερη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα και το 7ο. Το μονο μου παραπονο ειναι οτι η ιστορια με τον kreese ειναι εντελως μονοδιαστατη. Θελω να πω οτι δεν εξελιχθηκε καθολου ως χαρακτηρας. Κατα τα αλλα ειναι σε πολυ καλα επιπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...