Προς το περιεχόμενο

Warhammer: Vermintide 2


Aruil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 5 μήνες μετά...

Το είχε σε προσφορά και το αγόρασα λόγω θεματολογίας.

Είναι γενικά καλό, για αυτό που είναι, αλλά το single player κομμάτι (ο λόγος που το αγόρασα, έστω και σε προσφορά) είναι πολύ λειψό. 

Επίσης είναι ιδέα μου ή για να πάρεις παραπάνω από μια ντουζίνα "πίστες" πρέπει να πληρώσεις καμία 15αρια ευρά για DLC;

Όπως και να έχει, δεν νομίζω να έβγαλα τα λεφτά που έδωσα -_- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LongTom είπε

Είναι γενικά καλό, για αυτό που είναι, αλλά το single player κομμάτι (ο λόγος που το αγόρασα, έστω και σε προσφορά) είναι πολύ λειψό.

giphy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry Tom απλά κατάλαβες μου φάνηκε αρκετά αστείο ότι απογοητευτικές από το SP ενός multiplayer only game :D Τουλάχιστον σε αυτό που κάνει είναι από τα καλύτερα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Sorry Tom απλά κατάλαβες μου φάνηκε αρκετά αστείο ότι απογοητευτικές από το SP ενός multiplayer only game :D Τουλάχιστον σε αυτό που κάνει είναι από τα καλύτερα. ;)

Κοίτα, βαριόμουνα και ήθελα κάτι brain dead action, ήλπιζα ότι θα είχε υλικό σαν το Space Marine. 

Όχι τόσο καλό φυσικά, αλλά κάτι να περάσει η ώρα που διαρκεί παραπάνω από 5-6 ώρες...

Όντως δική μου βλακεία που δεν το έψαξα περισσότερο, αλλά δεν αναιρεί ότι έχει τόσο λίγο περιεχόμενο...-_-

Επίσης τα DLC φαίνονται πολύ ακριβά όταν από ότι είδα προσφέρουν μόνον 2+3 πίστες, από τις οποίες οι 3 είναι από το πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το συγκεκριμενο παιχνιδι   είναι open-world? μπορει να τερματιστεί?? 

 

το single player αξιζει?

Στις 10/2/2019 στις 9:00 ΠΜ, LongTom είπε

Κοίτα, βαριόμουνα και ήθελα κάτι brain dead action, ήλπιζα ότι θα είχε υλικό σαν το Space Marine. 

Όχι τόσο καλό φυσικά, αλλά κάτι να περάσει η ώρα που διαρκεί παραπάνω από 5-6 ώρες...

Όντως δική μου βλακεία που δεν το έψαξα περισσότερο, αλλά δεν αναιρεί ότι έχει τόσο λίγο περιεχόμενο...-_-

Επίσης τα DLC φαίνονται πολύ ακριβά όταν από ότι είδα προσφέρουν μόνον 2+3 πίστες, από τις οποίες οι 3 είναι από το πρώτο.

το συγκεκριμενο παιχνιδι   είναι open-world? μπορει να τερματιστεί?? 

το single player αξιζει?

Επεξ/σία από Nightfall4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...