Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2018


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τίποτα και για αυτό έβαλα :P στο τέλος ότι δηλαδή κάνω πλακα ;) Πολλοί δεν δίνουν σημασία στα emoticons but i do buddy ;)

Το point μου ειναι οτι δεν περιμενα να τα αναφερουν τετοια site οπως το παραπανω επειδη ακριβως δεν ειναι mainstream παιχνιδια.

Και το Persona 5 αν δεν επαιρνε τις βαθμολογιες που πηρε να γινει τοσος ντορος κανεις δεν θα του εδινε σημασια,ασχετως που στην Ιαπωνια ειχε κανει τρελες πωλησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

@{TDi}Dj2k..infcγια μενα ειναι σιγουρη αγορα, ανεβασα ενα βιντεο προσφατα μπορεις να δεις το gameplay που μου αρεσε παρα πολυ

Δεν έχει καν thread το game και το search kinda sux, link με άμα το έχεις πρόχειρο plz γιατί ότι έχω δει μέχρι στιγμής δεν λέει πολλά, το art μου αρέσει πολύ αλλα το 0 ίχνος gore/finishers με απωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν έχει καν thread το game και το search kinda sux, link με άμα το έχεις πρόχειρο plz γιατί ότι έχω δει μέχρι στιγμής δεν λέει πολλά, το art μου αρέσει πολύ αλλα το 0 ίχνος gore/finishers με απωθεί.

υπ οψιν οτι ο cowboy ειναι εδω και πολλα χρονια ο αγαπημενος μου youtuber και εχει τα ιδια γουστα με εμενα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δεν τρελαθηκα με Code Vein,αν και ειμαι Souls fan. Ελπιζω να με διαψευσει. Ενα κυριο χαρακτηριστικο που δεν μ'αρεσε ειναι οτι εχεις συνεχεια companion μαζι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alastor192 είπε

Εγω παλι δεν τρελαθηκα με Code Vein,αν και ειμαι Souls fan. Ελπιζω να με διαψευσει. Ενα κυριο χαρακτηριστικο που δεν μ'αρεσε ειναι οτι εχεις συνεχεια companion μαζι σου

εμενα αυτο μου αρεσε, ολο το ιδιο δε γινεται να βλεπουμε, αφου ολοι πανε να εισαγουν το combat των souls, ας δωσουν και μια πρωτοτυπια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Έχεις δίκαιο ο τύπος ανέλυσε αρκετά καλά το game, τώρα που ψιλό κατάλαβα τι παίζει με τα skills κτλ φαίνεται καλύτερο ;)

και μενα αρχικα δεν μου ειχε αρεσει. Για μενα ειναι day1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, najinblue3 είπε

υπ οψιν οτι ο cowboy ειναι εδω και πολλα χρονια ο αγαπημενος μου youtuber και εχει τα ιδια γουστα με εμενα

Το demo/build που έπαιξε ο cowboy στην Ε3 είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχα δει να streamάρει πριν κάνα μήνα o ellajah. Ίδιο level και boss με 15 λεπτά χρονικό περιορισμό.

Στο twitch channel όμως δείξαν και άλλο footage. Πχ είχαν ένα boss που ήταν σαν "exotic dancer" και χρησιμοποιούσε την halberd της να κάνει pole dancing πάνω στον παίχτη if u know what i mean😄. Πάντως θα χρειαστεί extra χρόνος προσαρμογής και πάλι, όπως συνέβη και στο nioh. Οι εχθροί έχουν πολύ γρήγορα attack patterns και σε combάρουν του θανατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...