Προς το περιεχόμενο

Αριθμός Πλαισίου


yannis27gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Τελικα οι αντιπροσωπειες απαντανε στα email για πληροφοριες με τον αριθμο πλαισιου;
Η σε  γραφουν εκει που δεν πιανει η μελανι με δικαιολογια τα προσωπικα δεδομενα GDPR ;

Αν εννοείς για το ιστορικό για τα service τα km που πραγματοποιήθηκε το κάθε service κτλ κτλ δεν νομίζω να σου δώσουν τέτοιες πληροφορίες,εκτός αν ο προηγούμενος κάτοχος συναινέσει.Αν τώρα με τον αριθμό πλαισίου και σε συνδυασμό με το βιβλίο service ρωτήσεις την αντιπροσωπεία (στην οποία έγιναν τα service) αν έχουν γίνει ανακλήσεις η άλλες πληροφορίες για ανταλλακτικά κτλ δεν νομίζω να σου αρνηθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε παντα για αυτοκινητο που δεν ειναι δικο σου και σαν υποψηφιος αγοραστης θελεις να μαθεις το ιστορικο.
 

Και μενα περιεργο μου φαινεται να δινουν στοιχεια.
Αλλα ολοι εδω λενε στειλε ενα mail και σε 2-3 μερες θα μαθεις...
Αναθεμα αν το εκαναν ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Μιλαμε παντα για αυτοκινητο που δεν ειναι δικο σου και σαν υποψηφιος αγοραστης θελεις να μαθεις το ιστορικο.
 

Και μενα περιεργο μου φαινεται να δινουν στοιχεια.
Αλλα ολοι εδω λενε στειλε ενα mail και σε 2-3 μερες θα μαθεις...
Αναθεμα αν το εκαναν ποτε...

Τηλέφωνο πήρες στην αντιπροσωπεια; στο email έβαλες τα στοιχεία σου, ποιος είσαι και τι ακριβώς θέλεις και γιατί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Παιδια δεν εστειλα κατι...

Συζητηση κανουμε...

Υπαρχει εστω και ενας που να του εχουν απαντησει;

Λογικό μου ακούγεται να μην απαντήσει η αντιπροσωπεια σε ένα email. Άμα πας το αμάξι από εκεί θα σου τα πούνε το ιστορικό service και ότι άλλο έχει αλλάξει στο αυτοκίνητο, αν όλα αυτά έχουν γίνει από την αντιπροσωπεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω στειλει αριθμο παλαισιου για Honda CRV σε Σαρακαακη και για Audi TT σε Καρεντα μαζι με την αδεια κυκλοφοριας αλλα και ταυτοτητα μου και μου απαντησαν σε μια δυο μερες γιατο ετος κυκλοφοριας . Μαλιστα η Καρεντα μου ειπε οτι με βαση τον αριθμο το αυτοκινητο επρεπε να ελεγθει δωρεαν για κατι καψουλια στν αεροσακο .Το πηγα και τα αλλαξαν δωρεαν αν και ηταν του 2001 το ΤΤ ενω η αδεια ελεγε του 2004 .Ηταν εισαγωγης και το 2004 ηταν ποτε κυκλοφορησε στην Ελλαδα για πρωτη φορα .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...