Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαβάζω για πολλά κουλά που συμβαίνουν κ ενοχλούν πολλούς . Όμως αυτά ρε παιδιά συμβαίνουν ήδη από τους πρώτους κύκλους . Αν κάποιον τον ενοχλούν πολύ όπως εμένα πχ σταματάει τη σειρά που θεωρεί ότι υποτιμά τη νοημοσύνη του αν όχι συνεχίζει κ παει παρακάτω .. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι με διασκεδάζει ακόμα να μπαίνω να τα διαβάζω . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, totalius είπε

Διαβάζω για πολλά κουλά που συμβαίνουν κ ενοχλούν πολλούς . Όμως αυτά ρε παιδιά συμβαίνουν ήδη από τους πρώτους κύκλους . Αν κάποιον τον ενοχλούν πολύ όπως εμένα πχ σταματάει τη σειρά που θεωρεί ότι υποτιμά τη νοημοσύνη του αν όχι συνεχίζει κ παει παρακάτω .. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι με διασκεδάζει ακόμα να μπαίνω να τα διαβάζω . 

να πω την αληθεια προσωπικα εχω ψυχαναγκασμο.αν αρχισω σειρα οσο μουφα και να ναι θελω να την ολοκληρωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, thanosfwto είπε

ΣΑΠΙΛΑ ΤΟ breaking bad?μιλαμε για την κορυφαια σειρα που εχει βγει..

δεν αρεσει σε ολους να βλέπουμε τα ιδια πράγματα. για σενα ειναι κορυφή για μένα ότι πιο βαρετό και σάπιο έχω δει.

  • Like 3
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ σπάζομαι απίστευτα να διακόψω σειρά . Αλλά όταν ξεχειλώνει υπερβολικά ή όταν βλέπω να συμβαίνουν συνέχεια πράγματα μόνο κ μόνο για να παει παρακάτω το σενάριο σταματάω χωρίς 2η σκέψη . Μόνο το walking dead μου έχει γλυτωσει ενώ συμβαίνουν όλα τα παραπάνω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, totalius είπε

Κ εγώ σπάζομαι απίστευτα να διακόψω σειρά . Αλλά όταν ξεχειλώνει υπερβολικά ή όταν βλέπω να συμβαίνουν συνέχεια πράγματα μόνο κ μόνο για να παει παρακάτω το σενάριο σταματάω χωρίς 2η σκέψη . Μόνο το walking dead μου έχει γλυτωσει ενώ συμβαίνουν όλα τα παραπάνω .

χαχα ωραιος δικος μου εισαι!!

4 λεπτά πριν, johnyboy είπε

δεν αρεσει σε ολους να βλέπουμε τα ιδια πράγματα. για σενα ειναι κορυφή για μένα ότι πιο βαρετό και σάπιο έχω δει.

αν δεν σ αρεσει οκ σεβαστο αν θες το εξηγεις.τι σειρες βλεπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, thanosfwto είπε

χαχα ωραιος δικος μου εισαι!!

αν δεν σ αρεσει οκ σεβαστο αν θες το εξηγεις.τι σειρες βλεπεις;

οι σειρές είναι σαν τα cd παλιά. 10 τραγούδια, 1 πολύ καλό, 1 μέτριο και 8 μαλακίες. Και οι περισσότερες σειρές είναι έτσι για αυτό σταμάτησα να βλέπω.

ο λόγος που παράτησα το bb είναι ότι βαριόμουν και με έπαιρνε ο ύπνος. έβλεπες μια οικογένεια να τρώει χωρίς να μιλάει κανείς για πολύ ώρα με πολλούς ηλίθιους διαλόγους και έναν τύπο που δεν είναι καν ηθοποιός να έχει να πει μόνο μια φράση σε 5 σεζον. whats wrong with you dad....... πραγματικά αυτό ήταν ότι χειρότερο. μετά κράζουμε τους δικούς μας ατάλαντους. 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnyboy είπε

και έναν τύπο που δεν είναι καν ηθοποιός να έχει να πει μόνο μια φράση σε 5 σεζον. whats wrong with you dad....... πραγματικά αυτό ήταν ότι χειρότερο. μετά κράζουμε τους δικούς μας ατάλαντους. 

Ο συγκεκριμένος είναι ΑΜΕΑ στην πραγματικότητα και στη σειρά υποδύεται στην ουσία "τον εαυτό του". Φαντάζομαι τα ίδια θα έλεγες αν δεις Ozark που παίζει ένα παιδί με σύνδρομο down, ότι δεν είναι ηθοποιός. Η λογική έξω απ' το παράθυρο. Αν σου αρέσουν μόνο τα πίου πίου λογικό είναι να βαριέσαι μια σειρά που στην αρχή είναι καταδικασμένη να πάει αργά, εξέλιξη χαρακτήρων λέγεται, δεν γίνεται να στα δώσει στο πιάτο. Αυτή είναι και η μαγεία της άλλωστε, να σε ανταμείψει για το χρόνο που θα της αφιερώσεις στην αρχή. Εγώ με την 3η κατάφερα να πείσω τον εαυτό μου να της δώσει ευκαιρία. Έχεις δικαίωμα να μη θέλεις, σεβαστό, με το να λες σαπίλα μία απ' τις αποδεδειγμένα καλύτερες σειρές που έχουν βγει ποτέ όμως, μόνο hater-ιλίκι δείχνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnyboy είπε

sons of anarchy και breaking bad τα παράτησα. το πρώτο για λίγο το άλλο εντελώς. το σονς οφ αναρχη κάνει κοιλιά αλλά μετά ανεβαίνει και μαμαει. το άλλο είναι απλά μια σαπίλα.

 

2 ώρες πριν, arsenal είπε

breaking bad σαπιλα ςειδφωνπβ΄;ρβγνφπ;ρβνφ[ςερφνς[ΕΦΝΒςΠΡΙΦΒς[εφ'ΒςΕΠ΄Φςε;

@arsenal σε καταλαβαίνω. Κι εγώ έπαθα μίνι εγκεφαλικό με αυτά που διαβάζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Ο συγκεκριμένος είναι ΑΜΕΑ στην πραγματικότητα και στη σειρά υποδύεται στην ουσία "τον εαυτό του". Φαντάζομαι τα ίδια θα έλεγες αν δεις Ozark που παίζει ένα παιδί με σύνδρομο down, ότι δεν είναι ηθοποιός. Η λογική έξω απ' το παράθυρο. Αν σου αρέσουν μόνο τα πίου πίου λογικό είναι να βαριέσαι μια σειρά που στην αρχή είναι καταδικασμένη να πάει αργά, εξέλιξη χαρακτήρων λέγεται, δεν γίνεται να στα δώσει στο πιάτο. Αυτή είναι και η μαγεία της άλλωστε, να σε ανταμείψει για το χρόνο που θα της αφιερώσεις στην αρχή. Εγώ με την 3η κατάφερα να πείσω τον εαυτό μου να της δώσει ευκαιρία. Έχεις δικαίωμα να μη θέλεις, σεβαστό, με το να λες σαπίλα μία απ' τις αποδεδειγμένα καλύτερες σειρές που έχουν βγει ποτέ όμως, μόνο hater-ιλίκι δείχνει.

Δεν είναι όλα για όλους. Εγώ βαρέθηκα και θεωρώ ακόμα και τώρα ότι είναι απίστευτο χάσιμο χρόνου. 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, johnyboy είπε

Δεν είναι όλα για όλους. Εγώ βαρέθηκα και θεωρώ ακόμα και τώρα ότι είναι απίστευτο χάσιμο χρόνου. 

Iσχυει οτι δεν ειναι ολα για ολους,
Αλλα το να λες οτι το SoA Γαμαει ενω το BB ειναι σαπιο ε ενταξει το λες και ιεροσυλια.
Kαλο το SoA δεν λεω, και catchy σχετικα σε πολυ αρχικο σταδιο ομως, απο ενα σημειο και μετα ηταν λες και εγραφε το σεναριο ο φωσκολος(τα εχω δει και τα 2, καλα το SoA το εβλεπε μονο η κοπελα μου απο ενα σημειο και μετα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, johnyboy είπε

sons of anarchy και breaking bad τα παράτησα. το πρώτο για λίγο το άλλο εντελώς. το σονς οφ αναρχη κάνει κοιλιά αλλά μετά ανεβαίνει και μαμαει. το άλλο είναι απλά μια σαπίλα.

Ένα μπαν κάποιος mod;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την γνώμη του εξέφρασε ο άνθρωπος και του την πέσατε λες και σας έβρισε προσωπικά.....i dont get it δικαίωμα του καθενός είναι να πει την γνώμη του και σε όποιον αρέσει.......

Τι είναι ένα σήριαλ ιερή αγελάδα μη θιχτεί κανένας η να προσαρμόζουμε την άποψη μας με αυτό που λένε οι πολλοί μην τυχόν και μας πούνε non intellectual όπως συνηθίζεται....

Και εμένα με επριξαν γνωστοί για το bb πόσο γαμάτο είναι και προσωπικά το βρήκα βαρετό και αδιάφορο στα π.......α μου και οι χαρακτήρες του και το τι θα έκαναν με τις ζωές τους couldnt care less

Να ντραπω να πω την άποψη μου μήπως και θιχτεί κάποιος ....στα.... επίσης και σε όποιον αρέσει....σειρά τηλεοπτική είναι όσο σημαντική μπορεί να είναι τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο αν κάποιοι δεν ανέχονται την αντίθετη άποψη ας το κοιτάξουν με τον εαυτό τους καλύτερα, προσωπικά συμπαθώ τους ανθρώπους που δεν έχουν ούτε ιερό ούτε οσιο

 

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το casa de papel στο τελευταιο επεισοδιο απεδειξε και στους πιο δυσπιστους γιατι θεωρειται μεσα στις 5 κορυφαιες σειρες ολων των εποχων.πραγματικα το παρακολουθησα με κομμενη την ανασα και ανυπομονω για την επομενη σεζον.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
λαθος λεξη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...