Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, cacofonix-3 είπε

250 σειρές!!!

Όλη μέρα σειρές βλέπεις;

ναι ειναι η δουλεια μου τετοια που εχω χρονο

49 λεπτά πριν, managermono είπε

σειρα για παιδακια και για να περναει η ωρα , οι γνωμες ειναι σεβαστες αλλα υπαρχουν και βασεις

η σειρα αντικειμενικα ειναι μετρια αν δεν μπορεις να αναγνωρισεις τι ειναι προσωπικο γουστο και τι αντικειμενικα καλο ε θες εξασκιση

δεν πιστευω να εχεις δει καμια σειρα ποτε για να ισοπεδωνεις τη σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω δει πάρα πολλές! Και θεωρώ ότι οι πρώτες ήταν απ'τα καλύτερα πράγματα που έχω δει! Αλλά πλέον η σειρά επαναλαμβάνεται,και έχασε την μαγεία και τον ρυθμό που είχε.Εσενα σου άρεσε όσο οι πρώτες δύο σεζόν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Undertaker1982 είπε

Έχω δει πάρα πολλές! Και θεωρώ ότι οι πρώτες ήταν απ'τα καλύτερα πράγματα που έχω δει! Αλλά πλέον η σειρά επαναλαμβάνεται,και έχασε την μαγεία και τον ρυθμό που είχε.Εσενα σου άρεσε όσο οι πρώτες δύο σεζόν?

ναι μου αρεσε πολυ και παρακαλουσα να μην τελειωσει.δεν αλλαζω τη γνωμη μου η σειρα ειναι απο τις κορυφαιες αν οχι η κορυφαια

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα είναι καλύτερη η 4η από την 3η, αλλά πάλι βρίσκεται στη μετριότητα.

Ως ιδέα είχε τις συνθήκες για να γίνει πολύ πετυχημένη σειρά, αλλά υπήρχαν κάποια σημεία που την έριξαν πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thanosfwto είπε

ναι ειναι η δουλεια μου τετοια που εχω χρονο

δεν πιστευω να εχεις δει καμια σειρα ποτε για να ισοπεδωνεις τη σειρα

οχι που να εχω δει πολλες σειρες για να πω μια σαπουνερα μετρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγική η 4η. Τόσο που σκέφτομαι να μη δω τη συνέχεια.

Ας μου εξηγήσει κάποιος που κατάλαβε 

Spoiler

Ο Profesor αφού κατάφερε να σώσει τη δικιά του, για ποιο λόγο αντί να τη στείλει στη μάνα της, την έβαλε στην τράπεζα;

 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, katergaris79 είπε

Τραγική η 4η. Τόσο που σκέφτομαι να μη δω τη συνέχεια.

Ας μου εξηγήσει κάποιος που κατάλαβε 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ο Profesor αφού κατάφερε να σώσει τη δικιά του, για ποιο λόγο αντί να τη στείλει στη μάνα της, την έβαλε στην τράπεζα;

Spoiler

Εκει σκαλωσα και εγω λογικα κατα 99% κατι θα εχουν σκεφτει ωστε να μας δειξουν στην 5 σεζον. Αν την εβαλαν απλα για να την βαλουν και να δειξουν την τρομερη φουσκα που ξεγελασαν την αστυνομια με το ολο concept τοτε καλυτερα οι σεναριογραφοι να περασουν απο οαεδ. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, katergaris79 είπε

Τραγική η 4η. Τόσο που σκέφτομαι να μη δω τη συνέχεια.

Ας μου εξηγήσει κάποιος που κατάλαβε 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ο Profesor αφού κατάφερε να σώσει τη δικιά του, για ποιο λόγο αντί να τη στείλει στη μάνα της, την έβαλε στην τράπεζα;

Spoiler

Ίσως ήταν πιο ασφαλής εκεί, αφού θα την κυνηγούσε σίγουρα όλη η αστυνομία για να την πάρει πίσω, και αν πήγαινε στην μητέρα της θα ήταν επικίνδυνο να την πιάσουν μέχρι να πάει. Και λογικά η μητέρα της θα έχει βοήθεια από κάποιον που έβαλε ο Professor για να τις φυγαδεύσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Edel είπε

Τετάρτη σήμερα, ΠΑρασκευή ανεβαίνει με υπότιτλους το καινούριο επεισόδιο better call saul. 

Το casa σαπουνόπερα ολκής. Κρίτζαρα. 

 

τελικά η επιτυχία είναι μεγάλη κατάρα...

...συνήθως την ακολουθεί μια συνέχεια με αμερικανο-γελοιότητες χόλυγουντ και το casa ακολουθεί πιστά το ίδιο τροπάριο

αντικαθιστάς το "φακ" και όλα τα παράγωγα του με τα αντίστοιχα "πουτα" και είσαι κομπλέ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Nate είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ίσως ήταν πιο ασφαλής εκεί, αφού θα την κυνηγούσε σίγουρα όλη η αστυνομία για να την πάρει πίσω, και αν πήγαινε στην μητέρα της θα ήταν επικίνδυνο να την πιάσουν μέχρι να πάει. Και λογικά η μητέρα της θα έχει βοήθεια από κάποιον που έβαλε ο Professor για να τις φυγαδεύσει.

Αν είναι αυτός ο λόγος νομίζω ότι μπορεί να μιλάμε και για τη μεγαλύτερη πατάτα του σεναρίου.

Spoiler

Γίνεται εκεί μέσα της κακομοίρας, ήδη έχουν τραυματιστεί τόσοι κι έχει πεθάνει η μία. Εκεί θα είναι πιο ασφαλής; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thanosfwto είπε

τελικά η επιτυχία είναι μεγάλη κατάρα...

...συνήθως την ακολουθεί μια συνέχεια με αμερικανο-γελοιότητες χόλυγουντ και το casa ακολουθεί πιστά το ίδιο τροπάριο

αντικαθιστάς το "φακ" και όλα τα παράγωγα του με τα αντίστοιχα "πουτα" και είσαι κομπλέ

Αστα, όσο καλά πέρασα με τις δύο πρώτες σεζόν το μακρινό 2018 άλλο τόσο τώρα έκανα facepalm. Ξέρεις τι με ενόχλησε πάρα πολύ; που θέλουν να βάλουν στην ατζέντα τους τόσα πολλά πράγματα που το μπουκώνουν σε ασφυκτικό βαθμό. Το τελειωτικό χτύπημα για μένα ήταν ο χουανιτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Edel είπε

Αστα, όσο καλά πέρασα με τις δύο πρώτες σεζόν το μακρινό 2018 άλλο τόσο τώρα έκανα facepalm. Ξέρεις τι με ενόχλησε πάρα πολύ; που θέλουν να βάλουν στην ατζέντα τους τόσα πολλά πράγματα που το μπουκώνουν σε ασφυκτικό βαθμό. Το τελειωτικό χτύπημα για μένα ήταν ο χουανιτο. 

ενταξει συμβαινει αυτο στις σειρες να συμπιεζεται το σεναριο.ας περιμενουμε τωρα τον νεο κυκλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...