Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

για 60fps ? Νομιζω λογικο...

δεν ξερω καρτα 3ετιας και την 1070 για 1440ρ  μυριζομαι downgrade μακαρι να κανω λαθος. Παντως μαλλον day one αγορα θα ειναι το περιμενω πως και πως το εχουμε καψει το 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

δεν ξερω καρτα 3ετιας και την 1070 για 1440ρ  μυριζομαι downgrade μακαρι να κανω λαθος. Παντως μαλλον day one αγορα θα ειναι το περιμενω πως και πως το εχουμε καψει το 1

με παρεα το 1 το ειχα ευχαριστηθει και εγω απειρα! Αν μαζευτουμε εδω κοσμος θα το τσιμπησω και εγω μηπως κανουμε καμια ομαδουλα και παιζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, Virus200 said:

δεν ξερω καρτα 3ετιας και την 1070 για 1440ρ  μυριζομαι downgrade μακαρι να κανω λαθος. Παντως μαλλον day one αγορα θα ειναι το περιμενω πως και πως το εχουμε καψει το 1

Στα low-medium λογικά. Στο κάτω κάτω, η ίδια μηχανή είναι εάν δεν κάνω λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα εχει downgrade απο τι λενε αλλα ποτε δεν ξερεις.H ιδια μηχανη αλλα πιο αναβαθμισμενη γραφουν  στη σελιδα τους.Η private beta λογικα πρεπει να ειναι αυτο το μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι downgrade να γίνει ; Φτάσαμε στο 2019 και ακόμα δεν βλέπω την Ε3 2013 ποιότητα του πρώτου..Επίσης τα specs είναι για γέλια..Απ' το 1440P/60 στο 4K/60 οι απαιτήσεις σε CPU γιατί αυξάνονται ; Την ξέρω την απάντηση, Ubisoft..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Απ' το 1440P/60 στο 4K/60 οι απαιτήσεις σε CPU γιατί αυξάνονται

ξεκάθαρα θεμα Marketing για να πουληθεί κανας επεξεργαστης...παντβς δεν νμζ να εππηρεαζει την αποδοση οσο κακο optimization και να εχει γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...