Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην αρχη ειχαν πει τελος του 18 αλλα μετα ανακοινωσαν το release.Μαλλον ραδιο αρβυλα θα ηταν για το 18.Το 1ο παντως με τα dlc και τα free updates εχει γινει πολυ καλο.Τωρα θα βαλουν και αλλο update το 1.8.2.Μαλλον θα βαλουν και αλλα πραγματα στο πρωτο για αυτο το πηγαν για 19.Ειναι απο τα παιχνιδια που περιμενω.Θα δουμε και στη Beta τι θα γινει.Το καλο ειναι οτι το εβαλε σε προσφορες 10 μηνες πρωτου βγει το αλλο.Αυτοι που θα το παρουν τωρα θα εχουν την ευκαιρια να το ευχαριστηθουν και να βρουν και κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Virus200 είπε

καλα μπείτε τωρα στο 1 να κυνηγήσουμε κανα rogue agent

εχω να μπω απο περυσι...δεν το πιανω καν..Το 2 κατευθειαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εχω να μπω απο περυσι...δεν το πιανω καν..Το 2 κατευθειαν

αχαχαχαχ καλα κανεις κανεις τοτε γιατι θελει λιωσιμο τωρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Downgrade λίγο δύσκολα να δούμε. Το παιχνίδι ήταν κανονικά playable στην Ε3 οπότε κάπως έτσι θα ειναι και το τελικό προϊόν. 

Επίσης αμφιβάλλω αν η ubi τολμάει να ξανακάνει downgrade σε παιχνίδι της. Για αυτό έχει ξεσκιστεί να δίνει cgi cinematic trailers. 

Επεξ/σία από naruto14
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο 1ο ειχα χαραμισει αρκετες ωρες χωρις ομως να....μου αρεσει! Απλα λογω του co-op με φιλους. Αλλα οι μαχες ηταν αθλιες. Οι αντιπαλοι θελαν 360 σφαιρες, η AI ηταν τραγικη, γενικα δεν παλευοταν το game. Μου θυμιζε lineage 2 σε fps περιβαλλον. Σε εντοπιζαν με τη μια, εβγαζες λιγο κεφαλακι ετρωγες 560 σφαιρες, ηταν τελειως εκνευριστικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...