Προς το περιεχόμενο

Τεστ dna πατρότητας παιδιού


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, Que sera sera είπε

στο παιδι πως το λες; μισο λεπτο παμε να τσεκαρω αν εισαι μουλος; δυσκολα πραγματα, θελουν διακριτικοτητα

Μόλις το παιδί εάν κάποιος ξενοπηδαει; Πάω να τσεκαρω το ημερολόγιο μου...  όντως λέει 2018 αλλά είμαστε στο Ιράν της Ευρώπης .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, orck είπε

Σοβαρά τώρα εάν η μάνα αρνηθεί αυτό δεν είναι ύποπτο όσον αφορά τον πατέρα; Εννοώ εάν είναι σίγουρη ότι είναι δικό σου αυτή θα ήταν πρώτη που θα έλεγε να γίνει το τεστ.

Είναι αλλα από την άλλη μπορει να πει δεν με εμπιστεύεσαι δηλαδή?Γιατι το test DNA είναι σαν να λεμε ότι ξερω ότι με απατησες και θελω να δω ότι αν το παιδι το επιασες με μενα η με τον αλλον...Οποτε αν βγει θετικο μετα ανετα σου λεει η μανα αντε μου στο διαολο τωρα. Εκτος αν είναι ηδη χωρισμένοι κτλπ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dark_son20 είπε

το μούλος σημαίνει νόθος που είναι η σωστή μετάφραση σε αργκό, που είναι το πρόβλημα σε αυτό? 

Νομιζω αλλου πατερα ή αλλης μαννας απο αυτους που ξερουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή μόνο η μάνα ξέρει με βεβαιότητα ποιος είναι ο πατέρας, αν και εξαρτάται πάλι με πόσους είχε πάει η μαμά εκείνο το διάστημα , πρέπει όλα τα παιδιά να κάνουν τεστ DNA!! Ναι το είπα!! Και μάλιστα από την κοιλιά, πριν ακόμα γεννηθούν, γιατί αν γεννηθεί και μετά η "πανούργα" μητέρα βάζει σε δράσει το σχέδιο της και αρχίζει τα "πες μπαμπά" , "δες πόσο σου μοιάζει" , "μα τίποτε δεν άφησε" και τα ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ!!! και ας μοιάζει το παιδί του μπακάλι ή του υδραυλικού και ας μαυρίζει λίγο , έχεις φάει τέτοια πλύση εγκεφάλου που το βλέπεις και εσύ ο αφελής να σου μοιάζει...

Ο πατέρας-θύμα είναι συχνό φαινόμενο και πρέπει να προστατευτεί , πρέπει να γνωρίζει αν ο "καρπός" του είναι όντως δικός του, γιατί "αυτές" θα σε κάνουν να το αγαπήσεις και εκεί γύρω στην εφηβεία όταν ένα σούρουπο που θα μιλάς με τον "γιο" σου για το σεξ και την αντισύλληψη , θα πιάσει το βλέμμα σου "αυτήν" να δαγκώνει τα χείλια της και να βουρκώνει και αστραπιαία θα περάσει απ το μυαλό σου "γιατί κλαίει τώρα, από συγκίνηση ή ξέρει κάτι που δεν ξέρω" και το μικρόβιο της αμφιβολίας που είχες κρύψει καλά στο βάθος της αθώας ψυχής σου θα υποτροπιάσει , θα ανέλθει στην επιφάνεια και σαν σαράκι θα σε τρώει και θα σε τρώει...και λίγο καιρό μετά όταν θα είστε στη παραλία και θα της βάζεις αντηλιακό αυτή πάλι θα κλάψει όμως αυτή της φορά δεν θα μείνει εκεί θα γυρίσει επιστρατεύοντας όλο το αθώο της βλέμμα και θα σου πει "Αρτέμη σαγαπώ , αγαπώ και τον μικρό Ιάκωβο , και ο μικρός Ιάκωβος αγαπάει εσένα Αρτέμη και ας μην είναι δικό σου παιδί.Συγνώμη αγάπη μου, ημουν τότε μικρή και άμυαλη και ο Τζόναθαν ο μαύρος βιολιτζής που πηγαίναμε μαζί τότε ωδείο με ειχε συνεπάρει και άθελά μου βρέθηκα επάνω του εκείνο το βράδυ που εσύ ήσουν στην σκοπιά, το ήξερα απ την αρχή αλλά δεν ήθελα να σε χάσω". 

Και τι θα κάνει ο πατέρας;;;Έχει μεγαλώσει και αγαπήσει το παιδί του ΤΖΟΝΑΘΑΝ , τόσα χρόνια όλοι λένε πως είναι καρμπόν αυτός και από πίσω του γελάνε!!! Δεν θέλω να γράψω την συνέχεια, είναι λίγο πολύ γνωστή...Πρέπει όμως να μεριμνήσουν οι απανταχού πατεράδες και να προβλέψουν ,να πάρουν τα μέτρα τους...Θες κυρία μου παιδί ,ναι οκ αλλά παιδί με χαρτιά όχι έτσι σου λεει είσαι ο πατέρας και εσύ το πιστεύεις!!!!


Το τέστ πρέπει να γίνει απαραίτητο , επιδοτούμενο και να είναι επιβεβλημένο...Θα πρέπει η πολιτεία να προνοήσει γι αυτό, να νομοθετηθεί άμα λάχει.
 

Επεξ/σία από nikοs
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Γιάννης Platano είπε

Αν κατάλαβα καλά το μόνο απολύτως σίγουρο είναι ότι παιδί με γονείς με ομάδα 0 θα έχει κι αυτό 0

Σε κάθε άλλη περίπτωση τίποτα δεν είναι σίγουρο. 

Ναι αλλά και πάλι υπάρχει η περίπτωση ο σύζυγος να  εχει ίδιο τύπο αίματος με το πραγματικό πατέρα.

Γενικά ο τύπος αίματος μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για να αποδείξει ότι το παιδί δεν είναι του πατέρα  και όχι για να  επιβεβαιώσει τη πατρότητα γιατί όπως φαίνεται και στο πινακα υπάρχουν πολλές περιπτώσεις.

http://www.aimodosia.gov.cy/moh/blood/blood.nsf/All/DCAEE40B8807686FC2257F410043598A

Επεξ/σία από Raptorex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikοs είπε

Επειδή μόνο η μάνα ξέρει με βεβαιότητα ποιος είναι ο πατέρας, αν και εξαρτάται πάλι με πόσους είχε πάει η μαμά εκείνο το διάστημα , πρέπει όλα τα παιδιά να κάνουν τεστ DNA!! Ναι το είπα!! Και μάλιστα από την κοιλιά, πριν ακόμα γεννηθούν, γιατί αν γεννηθεί και μετά η "πανούργα" μητέρα βάζει σε δράσει το σχέδιο της και αρχίζει τα "πες μπαμπά" , "δες πόσο σου μοιάζει" , "μα τίποτε δεν άφησε" και τα ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ!!! και ας μοιάζει το παιδί του μπακάλι ή του υδραυλικού και ας μαυρίζει λίγο , έχεις φάει τέτοια πλύση εγκεφάλου που το βλέπεις και εσύ ο αφελής να σου μοιάζει...

Ο πατέρας-θύμα είναι συχνό φαινόμενο και πρέπει να προστατευτεί , πρέπει να γνωρίζει αν ο "καρπός" του είναι όντως δικός του, γιατί "αυτές" θα σε κάνουν να το αγαπήσεις και εκεί γύρω στην εφηβεία όταν ένα σούρουπο που θα μιλάς με τον "γιο" σου για το σεξ και την αντισύλληψη , θα πιάσει το βλέμμα σου "αυτήν" να δαγκώνει τα χείλια της και να βουρκώνει και αστραπιαία θα περάσει απ το μυαλό σου "γιατί κλαίει τώρα, από συγκίνηση ή ξέρει κάτι που δεν ξέρω" και το μικρόβιο της αμφιβολίας που είχες κρύψει καλά στο βάθος της αθώας ψυχής σου θα υποτροπιάσει , θα ανέλθει στην επιφάνεια και σαν σαράκι θα σε τρώει και θα σε τρώει...και λίγο καιρό μετά όταν θα είστε στη παραλία και θα της βάζεις αντηλιακό αυτή πάλι θα κλάψει όμως αυτή της φορά δεν θα μείνει εκεί θα γυρίσει επιστρατεύοντας όλο το αθώο της βλέμμα και θα σου πει "Αρτέμη σαγαπώ , αγαπώ και τον μικρό Ιάκωβο , και ο μικρός Ιάκωβος αγαπάει εσένα Αρτέμη και ας μην είναι δικό σου παιδί.Συγνώμη αγάπη μου, ημουν τότε μικρή και άμυαλη και ο Τζόναθαν ο μαύρος βιολιτζής που πηγαίναμε μαζί τότε ωδείο με ειχε συνεπάρει και άθελά μου βρέθηκα επάνω του εκείνο το βράδυ που εσύ ήσουν στην σκοπιά, το ήξερα απ την αρχή αλλά δεν ήθελα να σε χάσω". 

Και τι θα κάνει ο πατέρας;;;Έχει μεγαλώσει και αγαπήσει το παιδί του ΤΖΟΝΑΘΑΝ , τόσα χρόνια όλοι λένε πως είναι καρμπόν αυτός και από πίσω του γελάνε!!! Δεν θέλω να γράψω την συνέχεια, είναι λίγο πολύ γνωστή...Πρέπει όμως να μεριμνήσουν οι απανταχού πατεράδες και να προβλέψουν ,να πάρουν τα μέτρα τους...Θες κυρία μου παιδί ,ναι οκ αλλά παιδί με χαρτιά όχι έτσι σου λεει είσαι ο πατέρας και εσύ το πιστεύεις!!!!


Το τέστ πρέπει να γίνει απαραίτητο , επιδοτούμενο και να είναι επιβεβλημένο...Θα πρέπει η πολιτεία να προνοήσει γι αυτό, να νομοθετηθεί άμα λάχει.
 

Συγγραφέας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikοs είπε

Επειδή μόνο η μάνα ξέρει με βεβαιότητα ποιος είναι ο πατέρας, αν και εξαρτάται πάλι με πόσους είχε πάει η μαμά εκείνο το διάστημα , πρέπει όλα τα παιδιά να κάνουν τεστ DNA!! Ναι το είπα!! Και μάλιστα από την κοιλιά, πριν ακόμα γεννηθούν, γιατί αν γεννηθεί και μετά η "πανούργα" μητέρα βάζει σε δράσει το σχέδιο της και αρχίζει τα "πες μπαμπά" , "δες πόσο σου μοιάζει" , "μα τίποτε δεν άφησε" και τα ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ!!! και ας μοιάζει το παιδί του μπακάλι ή του υδραυλικού και ας μαυρίζει λίγο , έχεις φάει τέτοια πλύση εγκεφάλου που το βλέπεις και εσύ ο αφελής να σου μοιάζει...

Ο πατέρας-θύμα είναι συχνό φαινόμενο και πρέπει να προστατευτεί , πρέπει να γνωρίζει αν ο "καρπός" του είναι όντως δικός του, γιατί "αυτές" θα σε κάνουν να το αγαπήσεις και εκεί γύρω στην εφηβεία όταν ένα σούρουπο που θα μιλάς με τον "γιο" σου για το σεξ και την αντισύλληψη , θα πιάσει το βλέμμα σου "αυτήν" να δαγκώνει τα χείλια της και να βουρκώνει και αστραπιαία θα περάσει απ το μυαλό σου "γιατί κλαίει τώρα, από συγκίνηση ή ξέρει κάτι που δεν ξέρω" και το μικρόβιο της αμφιβολίας που είχες κρύψει καλά στο βάθος της αθώας ψυχής σου θα υποτροπιάσει , θα ανέλθει στην επιφάνεια και σαν σαράκι θα σε τρώει και θα σε τρώει...και λίγο καιρό μετά όταν θα είστε στη παραλία και θα της βάζεις αντηλιακό αυτή πάλι θα κλάψει όμως αυτή της φορά δεν θα μείνει εκεί θα γυρίσει επιστρατεύοντας όλο το αθώο της βλέμμα και θα σου πει "Αρτέμη σαγαπώ , αγαπώ και τον μικρό Ιάκωβο , και ο μικρός Ιάκωβος αγαπάει εσένα Αρτέμη και ας μην είναι δικό σου παιδί.Συγνώμη αγάπη μου, ημουν τότε μικρή και άμυαλη και ο Τζόναθαν ο μαύρος βιολιτζής που πηγαίναμε μαζί τότε ωδείο με ειχε συνεπάρει και άθελά μου βρέθηκα επάνω του εκείνο το βράδυ που εσύ ήσουν στην σκοπιά, το ήξερα απ την αρχή αλλά δεν ήθελα να σε χάσω". 

Και τι θα κάνει ο πατέρας;;;Έχει μεγαλώσει και αγαπήσει το παιδί του ΤΖΟΝΑΘΑΝ , τόσα χρόνια όλοι λένε πως είναι καρμπόν αυτός και από πίσω του γελάνε!!! Δεν θέλω να γράψω την συνέχεια, είναι λίγο πολύ γνωστή...Πρέπει όμως να μεριμνήσουν οι απανταχού πατεράδες και να προβλέψουν ,να πάρουν τα μέτρα τους...Θες κυρία μου παιδί ,ναι οκ αλλά παιδί με χαρτιά όχι έτσι σου λεει είσαι ο πατέρας και εσύ το πιστεύεις!!!!


Το τέστ πρέπει να γίνει απαραίτητο , επιδοτούμενο και να είναι επιβεβλημένο...Θα πρέπει η πολιτεία να προνοήσει γι αυτό, να νομοθετηθεί άμα λάχει.
 

Πολλες ταινίες βλεπεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία από τις μεγαλύτερες απολαύσεις αυτής της ζωής είναι η φάτσα εκείνων που διακατέχονται από ακράδαντη σιγουριά για διάφορα θέματα παρόμοιας φύσεως, όταν συνειδητοποιούν ότι γκρεμίζονται όλα γύρω τους όταν μαθαίνουν ότι τελικά ήταν στον κόσμο τους.

Εκείνοι που τον κόβουν φέτες ότι το παιδί τους δεν υπάρχει ούτε καν αμελητέα πιθανότητα να είναι άλλου.

Ψοφάω για τέτοιους τύπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...