Προς το περιεχόμενο

Επιδόσεις κάμερας κινητών και συγκρίσεις


Nikolas7_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρωινό διπλό ουράνιο τόξο στην Μαρίνα ζέας στον Πειραιά  με το mi a3 όλα στο auto .Νομιζω πως ειδικά σε χρώματα η φωτό είναι καλή  

Double rainbow

 

Επεξ/σία από vargas
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Giwrgos George είπε

Και μια βραδινή παιδιά με αρκετό σκοτάδι gcam φυσικά.

Xiaomi mi a3 gcam

Night sight?

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Antretng είπε

Ποια gcam? Μου κανε εντύπωση το 1/5 σε αυτό το iso. 

 

12 λεπτά πριν, Antretng είπε

Ποια gcam? Μου κανε εντύπωση το 1/5 σε αυτό το iso. 

Αυτή που έχεις και εσύ νομίζω,η ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Giwrgos George είπε

Αυτή που έχεις και εσύ νομίζω,η ίδια

Αφού δεν έχεις το ίδιο κινητό με τον Αντρέα πώς γίνεται να έχεις την gcam αυτή ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Giwrgos George είπε

Αυτή που έχεις και εσύ νομίζω,η ίδια

Α την 14.2 του Bulkin? Ισως τελικιάζει πιο χαμηλά το iso στο Mi a3? Για τραβα κατι εντελως σκοταδια (πχ να το χεις στο τραπεζι) να δουμε μεχρι που παει σε iso.

Παντως αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το καδρο ειναι λιγο στενότερο από οτι συνηθως; Σαν να σου κροπαρει ή ιδεα μου ειναι;

8 λεπτά πριν, vargas είπε

Αφού δεν έχεις το ίδιο κινητό με τον Αντρέα πώς γίνεται να έχεις την gcam αυτή ;

Αν λεει αυτη που νομιζω, ειναι πολυ universal σε mid range soc. Ακόμα και στο a70 (snap 660) που δεν εβρισκες ανθρωπινη, δούλευε καλύτερα από άλλες.

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Antretng είπε

Α την 14.2 του Bulkin? Ισως τελικιάζει πιο χαμηλά το iso στο Mi a3? Για τραβα κατι εντελως σκοταδια (πχ να το χεις στο τραπεζι) να δουμε μεχρι που παει σε iso.

Παντως αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το καδρο ειναι λιγο στενότερο από οτι συνηθως; Σαν να σου κροπαρει ή ιδεα μου ειναι;

Αν λεει αυτη που νομιζω, ειναι πολυ universal σε mid range soc. Ακόμα και στο a70 (snap 660) που δεν εβρισκες ανθρωπινη, δούλευε καλύτερα από άλλες.

Τον 670 δεν φοράει το Α70 ; Κ αν παίρνει την δικιά σου , να την κατεβασω κ.γω αν είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vargas είπε

Τον 670 δεν φοράει το Α70 ; Κ αν παίρνει την δικιά σου , να την κατεβασω κ.γω αν είναι 

Βασικα τον 675 φοράει. Λογω κεκτημενης ταχυτητας εγραψα 660. Αλλα ουσιαστικά σε συμβατότητες ειναι παρόμοιοι. 

Δεν ειναι δικια μου βρε :P Του bulkin ειναι. Δες εδώ https://mega.nz/#!bSoTzAgA!HTEAitMDIUk-0Lf7fSVy9UcKf43mzTct-lf0gMsvG_0 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Antretng είπε

Βασικα τον 675 φοράει. Λογω κεκτημενης ταχυτητας εγραψα 660. Αλλα ουσιαστικά σε συμβατότητες ειναι παρόμοιοι. 

Δεν ειναι δικια μου βρε :P Του bulkin ειναι. Δες εδώ https://mega.nz/#!bSoTzAgA!HTEAitMDIUk-0Lf7fSVy9UcKf43mzTct-lf0gMsvG_0 

Ναι ρε παιδί μου για την οικονομία της συζήτησης το λέω την δικια σου. Την παίρνει το Α3 όπως την έχεις στο νήμα του rn7;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, vargas είπε

Ναι ρε παιδί μου για την οικονομία της συζήτησης το λέω την δικια σου. Την παίρνει το Α3 όπως την έχεις στο νήμα του rn7;

Βασει των λεγομενων του Γιωργου παραπάνω ναι. Τις ρυθμισεις μου θα ελεγα να τις αγνοησεις και να πειραματιστεις απο την αρχή (άλλοι αισθητηρες). Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι με τα Libs που διαλεξα ειχα πιο φωτεινες σκιες αλλα και επιθετικό σχετικά nr.

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Antretng είπε

Βασει των λεγομενων του Γιωργου παραπάνω ναι. Τις ρυθμισεις μου θα ελεγα να τις αγνοησεις και να πειραματιστεις απο την αρχή (άλλοι αισθητηρες). Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι με τα Libs που διαλεξα ειχα πιο φωτεινες σκιες αλλα και επιθετικό σχετικά nr.

https://forum.xda-developers.com/mi-a3/themes/google-camera-t3952107/page2 χρήσιμοποιω αυτή εδώ ( arnova) με τις ρυθμίσεις που λέει ο τύπος από κάτω . Καλουτσικη είναι από την άποψη ότι έχει πιο καλά χρώματα  από την στοκ η φωτό αλλά χάνει λίγο σε φυσικότητα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...