Προς το περιεχόμενο

Ποια τροφή δίνετε στο σκύλο σας?


nikospapadopoulos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το σωστό είναι πριν πάρετε οποιαδήποτε τροφή (ειδικά για τα κουτάβια που θα παίξει καθοριστικό ρόλο στην ανάπτυξή τους), να ρωτάτε τον κτηνίατρο για την τροφή που σκέφτεστε να αγοράσετε (αναφέροντας τη μάρκα, τα συστατικά, κλπ).

Όπως θα δείτε, υπάρχουν στην αγορά τροφές που κοστίζουν  από 5 ευρώ το 1.5kg εως και 30+ ευρώ το 1.5kg...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το σωστό είναι πριν πάρετε οποιαδήποτε τροφή (ειδικά για τα κουτάβια που θα παίξει καθοριστικό ρόλο στην ανάπτυξή τους), να ρωτάτε τον κτηνίατρο για την τροφή που σκέφτεστε να αγοράσετε (αναφέροντας τη μάρκα, τα συστατικά, κλπ).

Όπως θα δείτε, υπάρχουν στην αγορά τροφές που κοστίζουν  από 5 ευρώ το 1.5kg εως και 30+ ευρώ το 1.5kg...

Εγω προσωπικα 2 κτηνιατρους ειχα ρωτησει και μου ειχαν πει δεν μπορουμε να σας πουμε μην θεωρηθει διαφημιση κτλπ...Οποτε πηγαμε με την βοηθεια του ιντερνετ και τι τραβαγε το στομαχι του και η τσεπη μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cavalier King Charles, θηλυκό στειρωμένο 11 ετών. Τροφή Earthborn Coastal Catch.

Τώρα πλέον που μου 'χει μείνει μόνον αυτή, παίρνω το δυομισάκιλο στα 32€· παλιότερα βόλευε το 12κιλο στα 88-89€.

Το Frolic που ανέφερε ο @polazava, της το δίνω για επιβράβευση μόνο (της αρέσει τρομερά).

Πολύ παλιά είχα δοκιμάσει Acana, αλλά η πολλή πρωτεΐνη επιβάρυνε το συκώτι τους, οπότε ο κτηνίατρος είπε να την σταματήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
14 hours ago, Αλεξανδρος A.92 said:

Εγω προσωπικα 2 κτηνιατρους ειχα ρωτησει και μου ειχαν πει δεν μπορουμε να σας πουμε μην θεωρηθει διαφημιση κτλπ...Οποτε πηγαμε με την βοηθεια του ιντερνετ και τι τραβαγε το στομαχι του και η τσεπη μας...

Δεν εννοώ να σου πει μάρκα αλλά να αξιολογήσει αυτή που σκέφτεσαι να πάρεις ως προς τα συστατικά της και τις ανάγκες του σκύλου σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
17 ώρες πριν, jimaslan είπε

Καλησπέρα, την Brit που την έχουν αποκλειστικά σχεδόν μόνο οι κτηνίατροι, την έχετε υποψη; Έχετε άποψη περι αυτής;

Μια χαρα τροφη ειναι εγω δινω την Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice , δεν την εχουν μονο κτηνιατροι αλλα και τα pet shops πχ εγω παιρνω απο https://petneeds.gr/index.php

Την εισαγει η Κτηνιατρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...