Προς το περιεχόμενο

Hack για το Nintendo Switch επιτρέπει την εκτέλεση custom εφαρμογών και παιχνιδιών


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν φτάσουμε  με το hack του Switch να  παίζουμε εκτός τα δικά του  παιχνίδια και τα games του wii u περισσότερο  , wii και 3ds τότε θα μιλάμε για την καλύτερη φορητή κοσνόλα ever  το απόλυτο Gadgetακι για μένα ..

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό είναι να γινόταν και αυτό κάποια στιγμή. Τώρα με τις τιμές που βαράει η Nintendo να δούμε τι θα γίνει. Επίσης ας βγάλει κανένα update της προκοπής, είναι δυνατόν τέτοια κονσόλα να μην έχει εφαρμογές, πόσο μάλλον για φορητή κονσόλα. Ξέρω ότι θέλουν να τα κρατήσουν για αργότερα αυτά τα features αλλά έλεος. Ούτε browser? 

 

Τες πα θα δείξει ο καιρός. Προς το παρών δέχτηκε μεγάλο χτύπημα η Ninty με όλο αυτό που έγινε διότι το κενό ασφάλειας είναι σε hardware επίπεδο. Η κονσόλα θέλει revision

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Anorymous είπε

Υπάρχει περίπτωση μετά από αυτό να δούμε κάποιο emulator ?

Γιατί νομίζω ότι υπάρχει είδη working emulator, έστω και σε πρώιμο στάδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσεξετε μονο οσοι πατε για αγορα μονο για αυτο το λογο γιατι η ninty εχει ηδη ετοιμασει νεο soc με την nvidia και δεν ξερουμε ποτε θα το ριξει στην αγορα. Η ευπαθεια ειναι στο soc της nvidia γιαυτο δεν πατσαρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Razor333 είπε

Γιατί νομίζω ότι υπάρχει είδη working emulator, έστω και σε πρώιμο στάδιο;

Υπάρχουν 2 ναι. Σε κάνα μήνα βλέπω να τρέχουν odyssey σε 4k 60p. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Heybro είπε

Υπάρχουν 2 ναι. Σε κάνα μήνα βλέπω να τρέχουν odyssey σε 4k 60p. 

Πως και πως το περιμενω να βγει σε emu, λιγο που το ειδα σε switch φιλου, μου φανηκε πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Razor333 είπε

Πως και πως το περιμενω να βγει σε emu, λιγο που το ειδα σε switch φιλου, μου φανηκε πολυ καλο.

Ειναι στο ίδιο επίπεδο με τα εξαιρετικά Mario galaxy. Φαντάσου με κάνα clarity mod όπως στο Zelda 4k εικόνα κτλ. Έπος. Αν δεν γνωρίζεις τους emulator πες μου να σου δώσω link να τα παρακολουθείς. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Heybro είπε

Ειναι στο ίδιο επίπεδο με τα εξαιρετικά Mario galaxy. Φαντάσου με κάνα clarity mod όπως στο Zelda 4k εικόνα κτλ. Έπος. Αν δεν γνωρίζεις τους emulator πες μου να σου δώσω link να τα παρακολουθείς. 

Τον cemu για το wii u, τον εχω εγκατεστημενο και ναι το zelda ηταν οτι καλυτερο εχω παιξει τωρα τελευταια. Για το switch ειχα διαβασει οτι ξεκινησαν να εμφανιζονται καποιοι σε πολυ early state, δεν ξερω κατω ποσο ειναι λειτουργικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Razor333 είπε

Τον cemu για το wii u, τον εχω εγκατεστημενο και ναι το zelda ηταν οτι καλυτερο εχω παιξει τωρα τελευταια. Για το switch ειχα διαβασει οτι ξεκινησαν να εμφανιζονται καποιοι σε πολυ early state, δεν ξερω κατω ποσο ειναι λειτουργικοι.

Εδω είσαι 

 

https://yuzu-emu.org

https://zoltx23.github.io/ryujinx-emu/

 

Και τα 2 είναι μεμονωμένα projects με διαφορετικά άτομα. Ελπίζω να ενωθούν και να βγάλουν ένα μαζί. Και πιο γρήγορα θα βγει και πιο σωστός θα γίνει με τις γνώσεις των 2 ομάδων. Δεν βοηθάει να υπάρχουν 2 emulators για το ίδιο πράγμα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρουμε το New Switch XL όταν χακαριστει κ αυτο

15 ώρες πριν, orck είπε

Νομιζω οτι παει το Switch, κριμα...

Εγώ πιστεύω πως τώρα θα απογειωθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...