Προς το περιεχόμενο

Στις 31 Μαΐου, η Xiaomi ανακοινώνει το Mi 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κάποιον που θέλει android, αυτά τα specs σε αυτά τα λεφτά είναι πολύ καλη περίπτωση. Γιατί δεν το βαλανε στο πρόγραμμα android one; Έστω με μεγαλύτερη τιμή. Θα φύσαγε το κινητό.

 

2 ώρες πριν, Kwsths67 είπε

Και εγω επισης δεν θελω να αγορασω κινητο χωρις 3.5 jack, με την καμια δεν κουβαλαω γυμναστήριο, σχολή, αστικά, κτλ το dongle μαζι μου μονο κ μονο για να μπορω να ακουω μουσικη.

Σκέψου πάντως και την προοπτική των bluetooth. Στο γυμναστήριο ειδικά μου έχουν λύσει τα χέρια, πολύ βολικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BlueBlade είπε

Για κάποιον που θέλει android, αυτά τα specs σε αυτά τα λεφτά είναι πολύ καλη περίπτωση. Γιατί δεν το βαλανε στο πρόγραμμα android one; Έστω με μεγαλύτερη τιμή. Θα φύσαγε το κινητό.

 

Γιατί θα χτυπούσε άμεσα τα pixel. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Devil9697 είπε

λιγο το ui σε παρακαλω xiaomi φτιαξε!!!σε παρακαλω!!!

Xiaomi μην πειραξεις το UI! 

Ολα ειναι στη θέση τους! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Kwsths67 είπε

Και εγω επισης δεν θελω να αγορασω κινητο χωρις 3.5 jack, με την καμια δεν κουβαλαω γυμναστήριο, σχολή, αστικά, κτλ το dongle μαζι μου μονο κ μονο για να μπορω να ακουω μουσικη.

Αφού υπάρχουν bluetooth ,και εάν δε το θέλεις αυτό , η xiaomi σου δίνει ανταπτορα type c σε 3,5 στις Συσκευασίες της μεσα .....προς τι τόσος ντόρος τελικά με το 3,5 ; Η δικαιολογία για να ακούς μουσική και να φορτίζεις ταυτόχρονα δεν γίνεται ούτε στο γυμναστήριο ,ούτε στο μετρό ,ούτε στη σχολή και προσωπικά δεν έχω δει κινητό στην πρίζα να φορτίζει με καλώδιο και καλώδιο handsfree στα αυτιά και να ακούει ο άλλος στατικά σε ενα τραπέζι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgetsl είπε

Αφού υπάρχουν bluetooth ,και εάν δε το θέλεις αυτό , η xiaomi σου δίνει ανταπτορα type c σε 3,5 στις Συσκευασίες της μεσα .....προς τι τόσος ντόρος τελικά με το 3,5 ; Η δικαιολογία για να ακούς μουσική και να φορτίζεις ταυτόχρονα δεν γίνεται ούτε στο γυμναστήριο ,ούτε στο μετρό ,ούτε στη σχολή και προσωπικά δεν έχω δει κινητό στην πρίζα να φορτίζει με καλώδιο και καλώδιο handsfree στα αυτιά και να ακούει ο άλλος στατικά σε ενα τραπέζι.....

Τρενο, πουλμαν, αεροπλανο ειναι κλασσικες περιπτωσεις οπου ο κοσμος φορτιζει και ακουει ταυτοχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 ώρες πριν, georgetsl είπε

Αφού υπάρχουν bluetooth ,και εάν δε το θέλεις αυτό , η xiaomi σου δίνει ανταπτορα type c σε 3,5 στις Συσκευασίες της μεσα .....προς τι τόσος ντόρος τελικά με το 3,5 ; Η δικαιολογία για να ακούς μουσική και να φορτίζεις ταυτόχρονα δεν γίνεται ούτε στο γυμναστήριο ,ούτε στο μετρό ,ούτε στη σχολή και προσωπικά δεν έχω δει κινητό στην πρίζα να φορτίζει με καλώδιο και καλώδιο handsfree στα αυτιά και να ακούει ο άλλος στατικά σε ενα τραπέζι.....

Τι δεν καταλαβες απο αυτα που ειπα... δεν θελω να κουβαλαω εξτρα πραγματα μαζι μου μονο κ μονο για να ακουσω μουσικη με τα in-ears μου? Ουτε bluetooth μαλακιες θελω γιατι ηδη εχω high-end ακουστικα και δεν θελω να σκασω αλλα 400 ευρω σε ακουστικα μονο κ μονο για τις μαλακιες καποιων εταιριων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έπρεπε να υπάρχει η λέξη "ανταπτορας" οταν μιλάμε για κινητά,laptops κοκ. Είχε ο Τζοι απ τα φιλαράκια man bag, δεν χρειάζεται να πάρουμε όλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/5/2018 στις 11:17 ΠΜ, zodiak bam είπε

Το mi 7 γιατι το πηδήξανε; :P

Είχε τελειώσει το  υγρό Durex play και η βαζελίνη.  😠

Στις 23/5/2018 στις 11:30 ΠΜ, xaratsi είπε

31 βγαινει αρα 1η του μηνα θα μπω να διαβασω γκρινιες.το παραγγείλω.I'll wait

Fixed...

Στις 23/5/2018 στις 12:27 ΜΜ, Retromaniac είπε

Για, να δούμε.. 99% ο αντικαταστάτης του κινητου μου.

Preorder now!  💶

Στις 23/5/2018 στις 6:52 ΜΜ, gnsX είπε

Αν η κάμερα είναι αξιοπρεπης σε φωτογραφία/βίντεο, δεν βγάλει κάνα κουσουρι τότε μπορεί και να...

Let the beta testers.  😎

Στις 23/5/2018 στις 10:19 ΜΜ, Ghost.Dog είπε

Γεια σου ρε Ξιαομάρα, παίξε τη μπάλα που ΜΟΝΟ ΕΣΥ ξερεις :)

Σιαομάρα λέγεται.Σία και Μάρα.  😄

16 ώρες πριν, haHa είπε

Τρενο, πουλμαν, αεροπλανο ειναι κλασσικες περιπτωσεις οπου ο κοσμος φορτιζει και ακουει ταυτοχρονα.

-Πως πάει το κινητό;

-Πάει τρένο!!!  🚞

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...