Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν με τρέλανε το trailer.

Ούτε εγώ είδα σβάστικες κτλ. Δεν ξέρω καν αν μιλάμε για WW2 βασικά.

Μόνο ένα Thompson πήρε το μάτι μου και υποθέτω ότι είμαστε στον Δεύτερο παγκόσμιο.

8 λεπτά πριν, splanis είπε

Κρίμα υπήρχε μια περίπτωση να το αγοράσω αλλά no br mode :(

Μην το συζητάς.

Πως θα ζήσουμε χωρίς BR mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Η αλήθεια είναι ότι το trailer ήταν τόσο γρήγορο και scripted που δεν έπιασα πολλά.

Οταν βλεπεις EA,ξες οτι περιμενεις τουλαχιστον μεχρι το release για να δεις αν αξιζεις να δωσεις φραγκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα κάτι ουσιαστικό πέρα από το no premium pass και το new fortification δεν ακούστηκε.

Το full customization αφενός φαινόταν ότι έρχεται (με τα emblems, weapon skins, vehicle skins κτλ) αφετέρου ως cosmetic με αφήνει ψιλοαδιάφορο.

Οτιδήποτε single player επίσης με αφήνει αδιάφορο (το BF1 δεν το έχω τελειώσει,  ούτε το 4, μόνο στο 3 τέλειωσα το campaign).

Ότι θα έχει το μεγαλύτερο arsenal μέχρι τώρα, επίσης το περιμέναμε λόγω era και όχι μόνο.

Επίσης, αν είναι να μην έχει premium pass και το base game να έχει πχ 80 ευρώ, έρχεται μία η άλλη.

Κρατάω μικρό καλάθι.

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, JohnTehGreek είπε

Δεν με τρέλανε το trailer.

Ούτε εγώ είδα σβάστικες κτλ. Δεν ξέρω καν αν μιλάμε για WW2 βασικά.

Μόνο ένα Thompson πήρε το μάτι μου και υποθέτω ότι είμαστε στον Δεύτερο παγκόσμιο.

Μην το συζητάς.

Πως θα ζήσουμε χωρίς BR mode.

Ε Ας μην ζησετε σιγά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και δεν μοιράστηκαν περισσότερες πληροφορίες για το αν θα υπάρχουν loot boxes διαβάζοντας τις διαφορές standard - deluxe στο origin "λέει": 

20 weekly Airlifts

You'll receive vital supplies with 20 weekly Airlifts, each containing one customization Item

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως τώρα που το εμπέδωσα περισσότερο το trailer, μπορεί να μην είναι hype machine, αλλά είναι "σωστό" σε άλλα πράγματα:

  • Θα μπεις σε παιχνίδι που η squad θα είναι όσο κουκουρούκου μπορεί στο customisation.
  • Θα ζητήσει κάποιος medic κι ο medic ή θα τον γράψει ή (όπως εδώ) θα πεθάνει.
  • Θα είναι τα άτομα στα τανκς οδηγοί χωρίς crew και απλά θα τρέχουν για κόντρα και θα πάνε μέσα από το κτίριο.
  • Θα έρθει κάποιος που κάνει θόρυβο με τζιπάκι (καμιά φορά) και θα σε μαζέψει, κανονικά έπρεπε να πατάει την κόρνα, αλλά έπαιζε το ράδιο. :P
  • Kάποιος θα πεθάνει από όχημα που ανατινάχτηκε ή κάτι περόμοιο γιατί ήταν άτυχος και του έκατσε στο κεφάλι.
  • Θα περνάνε αεροπλάνα πολύ χαμηλά χωρίς να έχουν κοιτάξει και θα πυροβολήσουν χωρίς να χτυπήσουν τίποτα. Eπίσης κάποιος θα πηγαίνει για βουτιά και ενώ πάει να σηκώσει, τις τρώει και πέφτει και διαλύεται
  • Θα υπάρχει ο ένας παίχτης που θα σκοτώσει 4-5 γιατί μπορεί (ή ήταν τυχερός).
  • Θα σε δει ο άλλος ενώ είσαι πεσμένος και θα πάει για το cool melee kill αντί να στην φορέσει στο κεφάλι και θα τον προλάβει ο δικός σου που θα κάνει spawn.

Kοινώς, το trailer μας δείχνει τι παίζει συνήθως σε random γύρους του παιχνιδιού και όχι τα "GO GO GO! ENEMY 5' O CLOCK!" που πάνε όλα καλοκουρδισμένα. :P Οκ, το όλο σκηνικό είχε κι ένα στυλακι Bad Company με τους παίχτες / χαρακτήρες, αλλά προετοιμάζει για το BC3. ;)

Από την άλλη, όταν μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με το "THE MOST IMMERSIVE BATTLEFIELD EVER!", δεν βάζεις

π.χ. την αγγλίδα με το μπλε κάμο στην μούρη και το προσθετικό χέρι (που κουνιέται όλο μια χαρά) ή τον κοκκινομπερε με την ΚΑΤΑΝΑ στην πλάτη. :D

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''if you're wondering why the dislikes are so high I think its because of the women with the robot arm, the fast pace call of duty like trailer and the bright saturated look''

Απο γραφικα δειχνει σιγουρα εντυπωσιακο(οτι πρεπει για τις νεες καρτες αν βγουν),αλλα καταφεραν παλι να τα κανουν χαλια χωρις λογο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είδα το trailer του bf1 ιδιαίτερα με το άλογο είπα στον εαυτό μου "Θα το αγοράσω! "

Αυτό εδώ το trailer εκτός ότι έχει τα χάλια του ,έχει και πολύ σκληρές εικόνες που όπως και να το κάνουμε δεν κολλάει. Παιχνίδι είναι που το παίζουν και δεκάχρονα! 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...