Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως είχε διαφήμιση NVIDIA χτες στην παρουσίαση..Και δεδομένου ότι η Frostbite ήταν μέσα στην παρουσίαση του RTX(Ray-tracing), λογικά το BF V θα έχει Ray-tracing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 minutes ago, GhostRiderLSOV said:

Πάντως αυτό συνεχίζει να είναι το αγαπημένο μου από τα BF trailers:

  Reveal hidden contents

Μάλλον ήταν το πιο "άνοστο" trailer BF V 😉 που έχουν παρουσιάσει,ακόμα και το Hardline είχε καλύτερο.

Επεξ/σία από Tecton
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Μισά likes, μισά dislikes σχεδόν..Κατάντια..Αυτά παθαίνεις όταν παρουσιάζεις SJW μπούρδες.

Οχι οτι διαφανω μιας και εγω της αποψης οτι ειδα καποιες ανουσιες μπουρδες ειμαι, αλλα που κολλαει το SJW?? Kαι για να σε προλαβω γυναικες πολεμησαν στο Β παγκοσμιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ μεμονωμένες οι περιπτώσεις γυναικών που πολέμησαν στον Β' ΠΠ, καμία σχέση μ' αυτό που παρουσιάζει το trailer που όλο το focus είναι στη γυναίκα. Αυτό είναι political correctness μπούρδα, δηλαδή SJW μπούρδα. Όλες οι ταινίες και τα γκέιμς πλέον σ' αυτό το μονοπάτι βαδίζουν, του political correctness, δυστυχώς..Ιστορική ακρίβεια μηδέν το παιχνίδι, ούτε σβάστικες δεν έχει..Ένα WW2 theme απλά με ένα σωρό μπούρδες γι' αυτό και το κράξιμο που πέφτει..Τουλάχιστον να δούμε αν θα αξίζουν οι αλλαγές στο gameplay.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είπαμε, γυναίκα με προσθετικό χέρι (που κουνιέται) στην πρώτη γραμμή, παρέα με κοκκινομπερέ με κατάνα στην πλάτη. Bad Company 3 is already here. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά αυτό με το προσθετικό χέρι ασχολίαστο..Γενικά θα πρέπει να αξίζει πολύ το gameplay και οι νέες αλλαγές, διαφορετικά θα πάει άπατο.

DICE partners with NVIDIA for Battlefield V, will feature NVIDIA-platform features

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, insaneblyat είπε

Οχι οτι διαφανω μιας και εγω της αποψης οτι ειδα καποιες ανουσιες μπουρδες ειμαι, αλλα που κολλαει το SJW?? Kαι για να σε προλαβω γυναικες πολεμησαν στο Β παγκοσμιο.

Σύμφωνα με μια γρήγορη αναζήτηση στο google, 350000 γυναίκες υπηρέτησαν στον Αμερικάνικο Στρατό (και όχι στην πρώτη γραμμή), 15-20% της Γαλλικής Αντίστασης ήταν γυναίκες,  800000 (3% του συνολικού δυναμικού) στη Ρωσία.

Το BF1 είχε ιστορική ακρίβεια, τώρα αυτό, μένει να δούμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Είπαμε, γυναίκα με προσθετικό χέρι (που κουνιέται) στην πρώτη γραμμή, παρέα με κοκκινομπερέ με κατάνα στην πλάτη. Bad Company 3 is already here. :P

Ναι, απολύτως λογικό για Β' παγκόσμιο πόλεμο, τι δεν καταλαβαίνεις.

Σκέψου εν έτει 2018, το κοντινότερο σε πλήρως λειτουργικό χέρι (απ'τον ώμο) είναι αυτό:

 

Το οποίο κοστίζει 120 εκατομμύρια δολάρια, είναι πρωτότυπο (δεν παράγεται ακόμαι) και άκρως πειραματικό.

Αλλά ναι, could happen. Τι; Κόπηκε το χέρι σου; Μισό λεπτό. Θέλω πέντε σύρματα, δύο κομμάτια σίδερο και 3 γατζάκια για δάχτυλα.

Πέρνα αύριο το πρωί να το πάρεις, 540 κορώνες με τα περαστικά, έτοιμο. Δεν πιστεύω να θες απόδειξη ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...