Προς το περιεχόμενο

Battlefield V [PC]


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά, τί τσατσαριά ήταν αυτή?

Ok, πρώτη εικόνα, με εισαγωγή ουσιαστικά του SP (αν κατάλαβα σωστά), αλλά...τί σκέφτονταν?

Τί πράμα είναι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο καθένας έχει likes και dislikes απλά φαντάζομαι ο κόσμος εκνευρίζεται γιατί έχει καταντήσει κουραστικό να το βλέπεις σχεδόν παντού, φαντάζομαι, tbh idc αν και δεν είμαι fan του να shoot women. Προσωπικά το διασκέδασα το trailer και το μονο που περιμένω να μάθω είναι τι και πως είναι το movement που λένε ότι άλλαξε, άμα το γύρισαν στο πιο ρεαλιστικό περπάτημα παίζει να το σκεφτώ σοβαρά, με κούρασε το ποσο γρήγορο έχει καταντήσει.

@panoskatos   

Αναφορά σε κείμενο

Αυτό εδώ το trailer εκτός ότι έχει τα χάλια του ,έχει και πολύ σκληρές εικόνες που όπως και να το κάνουμε δεν κολλάει. Παιχνίδι είναι που το παίζουν και δεκάχρονα! 

Ένας πόλεμος έχει απίστευτα πιο σκληρές εικόνες dude και προσωπικά δεν είδα κάτι ιδιαίτερο στο trailer περί gore, which is sad. Κακός το παίζουν δεκάχρονα γιατί το game δεν φτιάχτηκε για δεκάχρονα, δεν είναι τυχαίο το rating στο box. ;)

91rw1hfQ33L._SY445_.jpg

p.s. ffs i cant fuckin use quotes. wtf?!

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

I love sniper ladies. ^_^

Edit: Το θέμα δεν είναι "OMG WOMAN!", είναι "British amputee woman with fully functional prosthetic arm, fighting in the front line", επίσης θα ξαναπώ για τον άλλον με την κατάνα. :P

Και οι άλλοι 2 βασικά, ο muscle-man με το tank top και τα μούσια, λες και βγήκε από την pub να δείρει, ο μαύρος βασικά δεν είχε κάποιο θέμα, εκτός της μπλε βαφής που φοράνε γενικά οι 4 της squad, all Braveheart like.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ ψιλό στενοχωρήθηκα που δεν θα έχουμε στο επόμενο τα behemoths να καταρριπτουμε και να πέφτουν πάνω στο χάρτη

...στην τελική σπάνια άλλαζαν το τελικό αποτέλεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καταντάω γραφικός ίσως αλλά πρέπει να το πω. Μετά από 800 ώρες PUBG όποτε πάω να παίξω άλλο shooter πατάω από συνήθεια Q και E να πικάρω δεξιά και αριστερά, κρίμα που δεν το υοθετούν όλα τα shooters το συγκεκριμένo feature γιατί είναι πάρα πολύ ωραίο. (είναι του rainbow six ή του arma feature; ιδέα δεν έχω)

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, splanis είπε

Καταντάω γραφικός ίσως αλλά πρέπει να το πω. Μετά από 800 ώρες PUBG όποτε πάω να παίξω άλλο shooter πατάω από συνήθεια Q και E να πικάρω δεξιά και αριστερά, κρίμα που δεν το υοθετούν όλα τα shooters το συγκεκριμένo feature γιατί είναι πάρα πολύ ωραίο. (είναι του rainbow six ή του arma feature; ιδέα δεν έχω)

Στα bf όταν βρίσκεσαι κοντά σε εμπόδιο κάνει ένα animation σαν να γέρνει λιγάκι το όπλο ώστε να καταλάβεις ότι αν ζουμαρεις θα κάνει αυτόματο peek, βέβαια το gameplay του είναι πιο γρήγορο από του pubg και αν είσαι καλός δεν ασχολεισαι καν με το peek

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, insaneblyat είπε

Στα bf όταν βρίσκεσαι κοντά σε εμπόδιο κάνει ένα animation σαν να γέρνει λιγάκι το όπλο ώστε να καταλάβεις ότι αν ζουμαρεις θα κάνει αυτόματο peek

Ναι το θυμάμαι αυτό απ το BF4, αλλά γιατι να μην μπορείς να το bindαρεις και να το κάνεις manual? 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, splanis είπε

Καταντάω γραφικός ίσως αλλά πρέπει να το πω. Μετά από 800 ώρες PUBG όποτε πάω να παίξω άλλο shooter πατάω από συνήθεια Q και E να πικάρω δεξιά και αριστερά, κρίμα που δεν το υοθετούν όλα τα shooters το συγκεκριμένo feature γιατί είναι πάρα πολύ ωραίο. (είναι του rainbow six ή του arma feature; ιδέα δεν έχω)

Εγώ να δεις τι τραβάω που μετά από 2500+ ώρες Battlefield (αθροιστικά), όποιο shooter και να παίξω, μόλις δω αντίπαλο πρώτα πατάω Q και μετά του ρίχνω.

Και 9 στις 10 αναρωτιέμαι, μα γιατί στον p04τ$0 δεν τον σπόταρε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το lean originally ήταν feature σε tactical shooters, νομίζω στο R6 3 ή στο FEAR το είδα πρώτη φορα και χρησιμοποιείτε για εσωτερικούς χώρους. Νομίζω ότι είναι εύκολο να το βάλουν ειδικά τώρα που προσπαθούν να το κάνουν πιο "ρεαλιστικό". Το Max Payne dodge δεν μου κάθισε καθόλου καλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Είπαμε, γυναίκα με προσθετικό χέρι (που κουνιέται) στην πρώτη γραμμή, παρέα με κοκκινομπερέ με κατάνα στην πλάτη. Bad Company 3 is already here. :P

Και εμένα, ο τύπος με το καφέ δερμάτινο μπουφάν και την στάμπα Death Dealer στην πλάτη, περισσότερο για BC Vietnam μου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να φοράει ο καθένας ότι μπούρδα θέλει επίσης το βρίσκω χαζό. Το ίδιο ακριβώς έγινε και στο R6 για τα cosmetics, το gameplay video πριν την αλλαγή ήταν κλάσεις καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση προς αυτούς που χάρηκαν που δεν θα έχει BR mode. Δεν σας αρέσει το BR σαν ιδέα ή παίξατε PUBG και ξενερώσατε επειδή είναι άθλιο game λόγω optimization, bugs κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...