Προς το περιεχόμενο

F&U FL2D5504 55'' 4Κ SMART TV στα 379 Ευρώ [Mediamarkt]


Alxnks

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Γερμανό δεν είναι πλέον διαθέσιμη στο σύστημά τους. 

Η τηλεόραση στο τηλεοπτικό είναι επιεικως μέτρια, μόλις την τροφοδοτήσεις με υλικό τότε ηρεμεί Κάπως το μάτι σου.

Καποιος που την πήρε και γνωρίζει, ας δημοσιεύσει τις ρυθμίσεις που έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον, παρελαβα κι εγω σημερα,

Απο ποιοτητα κατασκευης ενω περιμενα κατι οριακα αποδεκτο, με εξεπληξε ευχαριστα. Τα πλαστικα της ειναι καλης ποιοτητας και σε καμια περιπτωση δε μου εδωσε αισθηση οτι εχω κατι φτηνο στα χερια μου.

Συνδεθηκε αμεσως στο ιντερνετ χωρις κανενα προβλημα. Δεν ειδα καποια καθυστερηση στο σμαρτ κομματι. 

Απο εικονα δε θα βιαστω να πω γιατι δεν εχω ρυθμισει τιποτα ουτε εβαλα σοβαρο υλικο.

Λιγο μπαλιτσα ειδα και λιγο youtube 4k. 

Μια χαρα μου φανηκε αλλα δεν ειμαι κανενας ειδικος. Υποθετω οτι για απλη χρηση ειναι μια χαρα. Οπως και οτι καποιος που θελει κατι απολυτο, δε θα μεινει ευχαριστημενος.

Το βραδυ θα κανω δοκιμες τοσο με την εικονα οσο και με τον ηχο. Οποτε θα μπορω αυριο να μεταφερω πιο ασφαλη συμπερασματα.

Σε συγκριση με 32αρα fhd samsung του 2015, ειναι καλυτερη σε ολα. Ειδικα στην ποιοτητα κατασκευης, παροτι δεν το περιμενα.

Σε σχεση με 32αρα hd samsung δεκαετιας, προφανως δεν υπαρχει καμια συγκριση.

Στις 2-3 ωρες που την σκαλιζω, ειμαι ευχαριστημενος απο την αγορα μου και θα την εκανα ξανα.

Α, το τηλεκοντρολ αισθητικα δε μου αρεσε και μου βγαζει κατι οχι ποιοτικο. Σε χρηση μια χαρα.

Κανενα τιπ για σωστες ρυθμισεις απο ατομα με εμπειρια;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, papafigos84 είπε

Δεν την βλεπω διαθεσιμη στον Κωτσοβολο. Δεν εχεις μια καρτα εθνικης και να την παρεις 311 ευρω; 

Η αναμονή δεν με ενοχλεί γιατί δεν καίγομαι άμεση αντικατάσταση της παλιάς. Και 10 μέρες να κάνει να έρθει δεν με ενοχλεί. Κάρτα Εθνικής δεν έχω. Οπότε στα 359e που μου βγαίνει με το κουπόνι +3% που έχω επιστροφή από μια πιστωτική πάει στα 348e την θεωρώ VFM σύμφωνα με τις προσφορές που βγαίνουν τον τελευταίο διάστημα, εφόσον από τα λεγόμενα των κατόχων έχει αξιοπρεπή εικόνα για τον μέσο χρήστη όπως είμαι εγώ !😃

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Επειδη με ψηνει και εμενα η συγκεκριμενη τιβι,μπορω να κατεβασω εφαρμογες τυπου κοντι και τεραριουμ ή δεν γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, brickhousor είπε

Επειδη με ψηνει και εμενα η συγκεκριμενη τιβι,μπορω να κατεβασω εφαρμογες τυπου κοντι και τεραριουμ ή δεν γίνεται?

Δεν γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα την αγορά το Σαββατο και εγώ τη τηλεόραση απο κατάστημα. Για τα λεφτά της ικανοποιημένος είμαι. Αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Ενώ έκανα πληρωμή Go4more σε τερματικό NBG, δε μου έχει βγάλει ακόμη τους πόντους. (τους χ4). Το έπαθε κανεις άλλος;

Επεξ/σία από fagib2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, fagib2002 είπε

Έκανα την αγορά το Σαββατο και εγώ απο τη τηλεόραση. Για τα λεφτά της ικανοποιημένος είμαι. Αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Ενώ έκανα πληρωμή Go4more σε τερματικό NBG, δε μου έχει βγάλει ακόμη τους πόντους. (τους χ4). Το έπαθε κανεις άλλος;

Εχω ακουσει για αγορα απο καταστημα, απο ιντερνετ, απο τηλεφωνο... "Αγορα απο την τηλεοραση" πρωτη φορα ακουω, υπαρχει καποια εφαρμογη γι αυτο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εχω ακουσει για αγορα απο καταστημα, απο ιντερνετ, απο τηλεφωνο... "Αγορα απο την τηλεοραση" πρωτη φορα ακουω, υπαρχει καποια εφαρμογη γι αυτο; :P

😂😂😂😂 Αμα έχεις κάψει φλάτζα στο γραφείο δε βλέπεις τι γράφεις

Επεξ/σία από fagib2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εχω ακουσει για αγορα απο καταστημα, απο ιντερνετ, απο τηλεφωνο... "Αγορα απο την τηλεοραση" πρωτη φορα ακουω, υπαρχει καποια εφαρμογη γι αυτο; :P

Τεχνικά γίνεται, παραγγέλνω ντομινος από την τηλεόραση συχνά πυκνά!! Χαχχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας πω κι'εγω την γνωμη μου.Την τοποθέτησα στο εξοχικό και η εικόνα της είναι μέτρια στα κανάλια,μονο όταν την βάλεις 4Κ έχεις καλή εικόνα.Σε σχέση με την ποιο φτηνή 4Κ τις VA Samsung που έχω,δεν υπάρχει καμια σύγκριση.

Εάν κάποιος έχει ρυθμίσεις για f&u ας δώσει μπας και καλυτερέψει.

Επεξ/σία από aristidis540
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2018 στις 9:58 ΠΜ, brickhousor είπε

Επειδη με ψηνει και εμενα η συγκεκριμενη τιβι,μπορω να κατεβασω εφαρμογες τυπου κοντι και τεραριουμ ή δεν γίνεται?

Πάρε ένα android box και είσαι ΟΚ για αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sipiak1992 είπε

ειμαι σε αναζητηση 55αρας για το σαλονι οσο το δυνατον πιο budget αυτη τι λεει για light καταστασεις κανα youtube και netflix

Value for money , έμπαινε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
4 ώρες πριν, -WISE- είπε

Παιδιά ερώτηση για τη συγκεκριμένη, έχει HDMI-ARC συνδεσιμότητα;

Η τηλεόραση υποστηρίζει τη λειτουργία ARC (Audio Return Channel, κανάλι επιστροφής ήχου).
 Σελιδα 50 του μανουαλ κατω κατω. για την 65αρα, λογικα ιδιο μοντελο, διαφορετικες ιντσες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...