Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, aggelos87 είπε

Έχετε να προτείνεται κανα παιχνιδάκι single player χαλαρόοοο;

Απλά να κάτσεις να παίξεις 1-2 ωρίτσες να ηρεμήσεις. Με μηδενική δυσκολία που να χρειάζεται ελάχιστη προσπάθεια. Απλά να παίζεις για να παίξεις :P

Τσέκαρε τα Telltale games. Είναι όλα 'point and click' adventures και υπάρχει μεγάλη γκάμα από franchises να διαλέξεις. Batman, Guardians of the Galaxy, Borderlands, Game of Thrones, Walking Dead κ.α. Τα Life is Strange επίσης είναι καλή επιλογή. 

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, najinblue3 είπε

EU sales ψιλο τα ιδια, το diablo3 σκεφτομαι tbh

Επαιζα το Diablo 3 με τον αδερφό μου η και με άλλους 4άδα αλλά θυμάμαι οτι είχαμε αρκετό lag,όταν υπήρχε μεγάλη μάχη,δηλαδή συχνά.

Μας είχε δώσει 1 Ρώσος 1 hacked key που το έβαζα στα δύσκολα και τα καθάριζε όλα,νομίζω πως μετά έβαλαν patch και δεν έπιανε.

Το έλιωσα αλλά μετά το βαρέθηκα και το πούλησα,αυτός που το πήρε 15€ το πούλησε κατευθείαν.  😄

Σκεφτόμουν για το Division αλλά θα περιμένω το 2.Εχω αρκετά games με τα Plus που δεν έχω ασχοληθεί,σταμάτησα να αγοράζω.Δεν έχω όρεξη και χρόνο λόγω δουλειάς.

1 απο αυτά που θέλω να ασχοληθώ είναι το Crash Bandicoot και το RE2 που δεν έχω.Περιμένω LOF 2 σίγουρη αγορά,αργά ή γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, razkal said:

δες κι εδω, με το ds4windows και ενα bt dongle εισαι οκ νομιζω.

Για το ps4 το θελω για να συνδεσω χειρηστηριο του xbox, στο ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Έχετε να προτείνεται κανα παιχνιδάκι single player χαλαρόοοο;

Απλά να κάτσεις να παίξεις 1-2 ωρίτσες να ηρεμήσεις. Με μηδενική δυσκολία που να χρειάζεται ελάχιστη προσπάθεια. Απλά να παίζεις για να παίξεις :P

 Το Spiderman 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Τσέκαρε τα Telltale games. Είναι όλα 'point and click' adventures και υπάρχει μεγάλη γκάμα από franchises να διαλέξεις. Batman, Guardians of the Galaxy, Borderlands, Game of Thrones, Walking Dead κ.α. Τα Life is Strange επίσης είναι καλή επιλογή. 

Από telltale έχω παίξει the walking dead και the wolf among us και αν και μ' αρέσει αυτό το είδος δεν με ενθουσίασαν. Το life is stange καλό, είχα παίξει το πρώτο, αλλά είχα ξεχάσει ότι υπάρχει. Thanks!

8 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

 Το Spiderman 

Να 'ταν κι άλλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανένας CoDWWII; Αν ναι έχει κόσμο στο online ή έχουν πάει όλοι στο νέο; Μου φαίνεται καλή η τιμούλα του full πακέτου και το σκέφτομαι.....

 

Το bfv εννοείται πως θα το τσιμπήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chill είπε

Παίζει κανένας CoDWWII; Αν ναι έχει κόσμο στο online ή έχουν πάει όλοι στο νέο; Μου φαίνεται καλή η τιμούλα του full πακέτου και το σκέφτομαι.....

Το bfv εννοείται πως θα το τσιμπήσω!

Βασικά παίζω zombies. Για zombies θα βρεις παρέα, Γι multy λίγα πραματα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Mortal Kombat X κ Xl ειναι τα ιδια παιχνιδια? Θα την εκανα την πατατα.. Νομιζα οτι ειναι 2 διαφορετικά παιχνιδια...

Το XL έχει παραπανω χαρακτήρες? Αν ξερει κάποιος ας με διαφωτίσει.. 

@Πανος99

Το Mortal Kombat XL είναι κάτι σαν την πλήρη έκδοση του παιχνιδιού, περιλαμβάνει δηλαδή όλους τους έξτρα 9 χαρακτήρες (Bo'Rai Cho, Tri-Borg, Tanya, Tremor, Leatherface,  Jason Voorhees, Alien, Predator, Goro), που βγήκαν μετά την κυκλοφορία, καθώς επίσης όλες τις νέες στολές και το extra περιεχόμενο που κυκλοφόρησε. Εννοείται, ότι παίρνεις το XL και όχι την απλή έκδοση, καλύτερο συνολικά και αξίζουν πολύ οι επιπλέον χαρακτήρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

 15 και κατι ψιλα .

Για στείλε λινκ να το τσιμπήσω. Αν και το έχω στο πισί (σαφώς καλύτερα), για την συλλογή μωρέ (γ@μώ τον καταναλωτισμό μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, non-serviam είπε

Για στείλε λινκ να το τσιμπήσω. Αν και το έχω στο πισί (σαφώς καλύτερα), για την συλλογή μωρέ (γ@μώ τον καταναλωτισμό μου).

Σκρουτζαρε  εχει ενα σωρο και  παρτο απο οπου σε βολευει .

 

https://www.skroutz.gr/s/5053544/Metro-Redux-PS4.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Βασικά παίζω zombies. Για zombies θα βρεις παρέα, Γι multy λίγα πραματα

Για multi θέλει όπως δηποτε online; 

Για να το εξηγήσω καλύτερα. Μπορείς να τρέξεις το online περιεχόμενο με την AI; 

Σε προηγούμενα cod στο pc τουλάχιστον μπορούσες να τρέξεις το multi με bots. Στο ps4 ισχύει κάτι τέτοιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...