Προς το περιεχόμενο

Δικαιολογητικά Για Τράπεζα


panossar95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι δικαιολογητικά χρειάζομαι για να μπορώ να βλέπω τον λογαριασμό μου μέσω τηλεφώνου σε εθνική? 

Απλά θέλω να βλέπω ποτέ μπαίνουν τα λεφτά από τη δουλειά και ιντερνετικό στοίχημα ώστε να μη πηγαίνω άσκοπα στη τράπεζα.

Έχω δικό μου λογαριασμό στην εθνική τράπεζα.

Αν γνωρίζει κάποιος ας γράψει ή αν βρήκε κάτι στο ίντερνετ γιατί στο σάιτ της εθνικής ψιλομπερδευτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, poseidonbc είπε

ταυτότητα, εκκαθαριστικό, βεβαίωση μισθοδοσίας η εργοδότη, λογαριασμό κινητού και σε 20 λεπτακια είσαι έτοιμος.

Σε ευχαριστώ πολύ. 

1 λεπτό πριν, dhmak είπε

Άρα μόνο ταυτότητα και βιβλιάριο να πάρω? Ή να πάρω και τα άλλα να είμαι σίγουρος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη εβδομάδα συνδεσα  έναν λογαριασμό μου στην εθνική με το ebanking και μου ζήτησαν τα παραπάνω χαρτιά. 

στην αρχή μόνο με ταυτότητα και εκκαθαριστικο πήγα και με εστειλαν  να πάρω και τα άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poseidonbc είπε

Την προηγούμενη εβδομάδα συνδεσα  έναν λογαριασμό μου στην εθνική με το ebanking και μου ζήτησαν τα παραπάνω χαρτιά. 

στην αρχή μόνο με ταυτότητα και εκκαθαριστικο πήγα και με εστειλαν  να πάρω και τα άλλα.

Μάλιστα. Θα τα πάρω τότε και ότι γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 minutes ago, poseidonbc said:

Την προηγούμενη εβδομάδα συνδεσα  έναν λογαριασμό μου στην εθνική με το ebanking και μου ζήτησαν τα παραπάνω χαρτιά. 

στην αρχή μόνο με ταυτότητα και εκκαθαριστικο πήγα και με εστειλαν  να πάρω και τα άλλα.

σου ζήτησαν επιπλέον χαρτιά γιατί έπρεπε να ενημερώσεις τα στοιχεία σου.

κανονικά μόνο με την ταυτότητα σου και το αφμ σου να ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jakegate7 είπε

σου ζήτησαν επιπλέον χαρτιά γιατί έπρεπε να ενημερώσεις τα στοιχεία σου.

κανονικά μόνο με την ταυτότητα σου και το αφμ σου να ξέρεις.

Όταν λες ενημέρωση στοιχείων? Εγώ ας πούμε από το 16' που άνοιξα λογαριασμο δεν έχω ξαναπάει.

Θα χρειαστεί να ενημερώσω κάτι?

Επεξ/σία από panossar95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, poseidonbc είπε

ταυτότητα, εκκαθαριστικό, βεβαίωση μισθοδοσίας η εργοδότη, λογαριασμό κινητού και σε 20 λεπτακια είσαι έτοιμος.

Παρε και εναν λογαριασμο ΔΕΗ καλου κακου.

Τα περισσοτερα τα ζητανε για επικαιροποιηση των στοιχειων της καρτελας σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε με τους γελοιους,δεν φτανει που ο κοσμος εμπιστευεται τους κοπους μιας ζωης σε αυτους τους απατεωνες σου ζητανε και ενα καρο χαρτια για μια εκδοση καρτας η ενος e-banking 

Πχ ζητανε εκκαθαριστικο,για ποιο λογο? Σου λενε για να δουμε το αφμ σου. Το αφμ μου κυρα μου μπορεις να το δεις και απο μια βεβαιωση της εφοριας η απο εναν λογαριασμο δεκο που το ζητατε και αυτο εντωμεταξυ

Απατεωνες απλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτά τα θέλουν όπως είπαμε για ενημερώση στοιχείων που είναι υποχρεωμένοι να κάνουν, οπότε βρίσκουν την ευκαιρία 

 

όποιος έχει κάνει ενημέρωση πρόσφατα δεν του τα ξαναζητάνε, πάει μόνο με ταυτότητα 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως ειχα να κανω κινηση 6 μηνες σε εναν λογαριασμο και μου τα ζητουσαν ολα,αν εχουν τον θεο τους.

 

Οι τραπεζες δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα παιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eidikos33 είπε

Ελα μωρε με τους γελοιους,δεν φτανει που ο κοσμος εμπιστευεται τους κοπους μιας ζωης σε αυτους τους απατεωνες σου ζητανε και ενα καρο χαρτια για μια εκδοση καρτας η ενος e-banking 

Πχ ζητανε εκκαθαριστικο,για ποιο λογο? Σου λενε για να δουμε το αφμ σου. Το αφμ μου κυρα μου μπορεις να το δεις και απο μια βεβαιωση της εφοριας η απο εναν λογαριασμο δεκο που το ζητατε και αυτο εντωμεταξυ

Απατεωνες απλα!

Οι τράπεζες είναι υποχρεωμένες από το κράτος να τηρούν για τους πελάτες τους επικαιροποιημένα αρχεία πιστοποίησης ταυτότητας και εισοδήματος. Το εκκαθαριστικό το ζητάνε για πιστοποίηση του ΑΦΜ και του εισοδήματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δουλεύω τα πρωινά ακόμα δεν έχω πάει. Μέχρι τέλος της βδομάδας ελπίζω να προλάβω. Ευχαριστώ όσους απάντησαν. Θα πάρω ότι έχω μαζί μου και βλέπουμε

Θα ενημερώσω όταν παω, για να σας πω τι ζήτησαν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...