Προς το περιεχόμενο

Αριθμοί τηλεφώνου προώθησης προιόντων Cosmote & Vodafone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους δεν ξερω αν υπαρχει σε καποιο αλλο νημα αυτο που ψαχνω αν ναι και το γνωριζει καποιος ας με ενημερωσει. 

Θελω να κανω ΝΕΑ συνδεση ιντερνετ σε Cosmote η Vodafone. Εχω δει τις τιμες τους στο καταστημα/site ψαχνω ομως μια καλυτερη προσφορα που παιρνεις μονο απο τηλεφωνικες προσφορες. Γνωριζει καποιος που μπορω να παρω? Κατα περιοδους με εχουν παρει απειρες φορες αλλα δεν εχω συγρατησει τον αριθμο. Εχω μονο εναν της cosmote (2108006300) πηρα εκει και ζητησα νε με καλεσουν. Με πηραν απο 13888 και μου δωσανε τις ιδιες τιμες. Αν εχει λαβει προσφατα καποιος προσφορα και εχει το τηλεφωνο θα βοηθουσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δοκιμασε αυτο ειναι απο cosmote 210-6295102 μετα την προσφορα που μου εκαναν πολυ προσφατη, μου εδωσαν αυτο το τηλεφωνο αν θελησω να επικοινωνήσω μαζι τους 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δοκιμασω αυριο και θα σου πω. Θυμασαι μηπως τι προσφορα σου ειχαν κανει? Ποιο πακετο σε τι τιμη για να εχω ενα μετρο συγρισης με τις κανονικες τους τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Argkon είπε

θα δοκιμασω αυριο και θα σου πω. Θυμασαι μηπως τι προσφορα σου ειχαν κανει? Ποιο πακετο σε τι τιμη για να εχω ενα μετρο συγρισης με τις κανονικες τους τιμες

24αρι adsl με καποια λεπτα προς την μανα μου που εχει καρτοσυμβολαιο , κατι εκπτοτικα κουπονια απο καποιο σουπερ μαρκετ η κατι τετοιο μια δωροεπιταγη 30 ευρω απο γερμανο,σταθερα νομιζω απεριοριστα και καποια λεπτα προς κινητα  ακριβως νουμερα δεν θυμαμαι

23,66

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νε τον νέο νόμο GDPR τέλειωσαν οι προσφορές παιδιά. Οτι βλέπετε από εδώ και έπειτα μόνο στο site της εκάστοτε εταιρίας και στο τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; Ανάλογα τι έχεις υπογράψει στους όρους της ιστοσελίδας του παρόχου. Εξάλλου αν πάρεις εσύ τηλέφωνο δεν ισχύει κανένα GDPR.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπτωματικα παντως με πηραν πριν απο λιγο απο Nova και μου ειπαν καλουμε τυχαια δεν γνωριζουμε αν εισαστε συνδρομητης μας η οχι και μπορειτε να μας πειτε χωρις δεσμευση που ανηκετε δεν θα σας καλεσουμε ξανα κλπ απο οτι καταλαβα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Simon_says είπε

δοκιμασε αυτο ειναι απο cosmote 210-6295102 μετα την προσφορα που μου εκαναν πολυ προσφατη, μου εδωσαν αυτο το τηλεφωνο αν θελησω να επικοινωνήσω μαζι τους 

Πηρα με καλεσαν μετα απο λιγο παλι απο 13888...ιδιες τιμες με το site τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Argkon είπε

Πηρα με καλεσαν μετα απο λιγο παλι απο 13888...ιδιες τιμες με το site τους

Δεν θα μπορέσεις να βρεις καλύτερη τιμή ως νέος πελάτης παρά τον τιμοκατάλογο που βλέπεις στο site. Οπότε μην προσπαθείς τσάμπα. Διάφορα -και καλύτερα- offers που ακούς δεξιά και αριστερά αφορούν συγκεκριμένες καμπάνιες (και συγκεκριμένο target group πελατών καθώς και υπό συγκεκριμένες προυποθέσεις) όμως δυστυχώς δεν είναι για την δική σου περίπτωση.

Επεξ/σία από l337
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιοτερα νομιζω οτι κανανε καλυτερες τιμες απο τα τηλεφωνικα κεντρα που εχουν για προωθηση... ακομα και wind που με πηραν βλεπω οτι ουσιαστικα τα ιδια δινει με αυτα που εχουν στο site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/5/2018 στις 2:35 ΜΜ, jkoukos είπε

Πως το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; Ανάλογα τι έχεις υπογράψει στους όρους της ιστοσελίδας του παρόχου. Εξάλλου αν πάρεις εσύ τηλέφωνο δεν ισχύει κανένα GDPR.

Αλλο αν πάρεις εσύ, εγώ κατάλαβα ότι ο φίλος ψάχνει τα κλασσικά τηλέφωνα από αυτά που σε καλούν για προσφορές μέσω καμπάνιας μπας και δαγκώσεις κανενός που δεν την έχει δεχτεί. Υπό αυτές τις συνθήκες λοιπόν πλέον δεν θα βρει να τον πάρει κανείς. Ελάχιστες περιπτώσεις και αυτές εντελώς τυχαία. 

Από εδώ και έπειτα λοιπόν μόνο ότι υπάρχει στα εισερχόμενα και στις ιστοσελίδες. Τέλειωσαν τα "χοντρά". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι καλυτερη τιμη θα σου κανουν μονο εαν εισαι ΗΔΗ δικος τους και τους πεις οτι πας για αλλη εταιρια. Αυτο ειναι καθολικη σχεδον πολιτικη πωλησεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και αν προσπαθησα δεν εχω καταφερει να βρω καλυτερη τιμη απο αυτες που δινουν στα site τους. Μονο για φορητοτητα μου ειπαν οτι κανουν δωρο τα τελη. Για νεα συνδεση τζιφος...αν καποιος εχει παρει καλυτερη τηλεφωνικη προσφορα ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εκανε ενας γνωστός πρόσφατα αναβάθμιση σε vdsl 30 με περίπου 30€ σε ενα ελλιπές πακέτο απο πλευράς χρόνου ομιλίας.

 

Του έδωσαν και αυτουνού κάποια κουπόνια supermarket γιατί τους είπε δεν έχει χρήματα... για τα 5-€ που ηταν η διαφορά απο το adsl που πληρώνει μέχρι στιγμής.

Τι παίζει με αυτά τα κουπόνια ξέρει κανείς?

Πως ερχόμαστε σε επαφή με την προώθηση αυτή?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...