Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Δεν ξερω αν προκειται για λαθος παντως το humble μας εφτιαξε

Μafia Trilogy στα 14.99 μολις το τσιμπησα και το εκανα και redeem στο λογαριασμο

https://www.humblebundle.com/store/mafia-trilogy

 

Επισης 

Borderlands 3 Ultimate στα 18.49

https://www.humblebundle.com/store/borderlands-3-ultimate-edition

 

Επισης η τριλογια των Spyro στα 13.99 απο steam. Βλακεια για οσους δεν ειχαμε παρει το bundle απο humble με τα crash και το COD στο 10αρικο αλλα τι να κανεις.

https://store.steampowered.com/app/996580/Spyro_Reignited_Trilogy/

 

Αν βρω αλλες παρομοιες καλες προσφορες θα τις αναφερω. Καλες αγορες. 

Πολυ καλες τιμες,το bordelands 3 να πουμε οτι ειναι η εκδοση με τα season pass 1-2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, W0zzAp είπε

Πολυ καλες τιμες,το bordelands 3 να πουμε οτι ειναι η εκδοση με τα season pass 1-2.

Ναι ειναι η Ultimate εκδοση και αν και το season pass 2 δεν αξιζει για την ωρα ερχεται μεγαλο single player story μεσα στο δευτερο season pass οποτε ειναι η εκδοση που αξιζει για να τα εχουμε ολα. Το ψηνω και αυτο αλλα θα το παω λιγο πιο πισω γιατι εφυγαν αρκετα σημερα σε παιχνιδια οποτε η αγορα θα παει για το επομενα sales η αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.6b0ae9d28b3d7e222ff0399720d12271.png

αυτό από GOG αν το θέλει κανείς, ήρθε στο mail μου. Έχω χρησιμοποιήσει έκπτωση κάποιου άλλου παιδιού στο παρελθόν και δούλεψε μια χαρά, οπότε όποιος θέλει - βλέπω βέβαια κριτικές και αμφιβάλλω πόσο χρήσιμο θα φανεί αλλά ποτέ δε ξέρεις.

edit: βρήκα και αυτό στο mail μου

image.png.6995459a8b13a111197fd6d7630ed768.png

Τσίμπησα Mafia Trilogy από Humble, καλή τιμή.

Επεξ/σία από spirit)earth)aflame
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, W0zzAp είπε

Οι προσφορες απο humble bundle για mafia και borderlands μολις εξαφανιστηκαν οποιος προλαβε προλαβε :P

Μπαίνω και εγώ να τσιμπήσω Borderlands 3 και βλέπω 99 ευρώ.. Έκλαψα λίγο που δεν πρόλαβα αλλά το προσπέρασα.🤣 Κρίμα πάντως ολόκληρο Humble να μην έχει απόθεμα σε κλειδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Μπαίνω και εγώ να τσιμπήσω Borderlands 3 και βλέπω 99 ευρώ.. Έκλαψα λίγο που δεν πρόλαβα αλλά το προσπέρασα.🤣 Κρίμα πάντως ολόκληρο Humble να μην έχει απόθεμα σε κλειδιά.

Αποθεμα εχει απλα ηταν η τιμη κραχτης να τραβηξει κοσμο και μετα τα βγαζουν,γινεται αρκετα συχνα σε διαφορα site.Φυσιολογικο να τα βγαλουν απο τις τιμες που τα ειχε γιατι αν δεις πχ για το bordelands ultimate edition σε αλλα site με εκτπωση κανει πανω απο 40 και εδω το εβαλαν 20ρικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δεν είναι οι χαμηλότερες εκπτώσεις στο steam, αλλά κοιτάξτε τα πακέτα (bundles). Πιστεύω κάποια αξίζουν:
π.χ. ->

SEGA MEGA DRIVE AND GENESIS CLASSICS (53 games) στα 6,99 (-90%)
ORI: THE COLLECTION στα 11,60 (-67%)
Dragon Age Inguisition Goty + Mass Effect Andromeda στα 16,90 (-76%)
Divinity: Original Sin - The Source Saga στα 22,38 (-74%)

BATTLEFIELD BUNDLE στα 32,97 (-76%)

Επίσης το XCOM 2 στα 2,85 (φθηνότερο από steam) στο Gamebillet (-94%)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μόλις έψαχνα να αγοράσω το Mafia και βλέπω οτι τα είχε όλα εχθές σε αυτή την τιμή..... πόσο κρίμα

Επεξ/σία από alexhs gk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alexhs gk είπε

Και μόλις έψαχνα να αγοράσω το Mafia και βλέπω οτι τα είχε όλα εχθές σε αυτή την τιμή..... πόσο κρίμα

14.99 και τα τρια Mafia ναι. Και 18.50 εβγαινε η ultimate του borderlands 3 με τα 2 season pass. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω ξεχωρισει το Ori collection στα 11.60 και το outlast 2 στα 2.99 αν αγορασω σαν bundle μιας και το 1 με το dlc τα εχω ηδη. Με βλεπω να τα τσιμπαω αν και δεν βλεπω να τα παιζω τωρα συντομα, καταναλωτικη μανια γαρ..

outlast 2.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexhs gk είπε

Και μόλις έψαχνα να αγοράσω το Mafia και βλέπω οτι τα είχε όλα εχθές σε αυτή την τιμή..... πόσο κρίμα

Κι εγώ ήθελα το Definitive Edition, αλλά δεν πρέπει να κράτησε ούτε 3 ώρες αυτή η τιμή στο HB. Κράχτης ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, geodevil είπε

Κι εγώ ήθελα το Definitive Edition, αλλά δεν πρέπει να κράτησε ούτε 3 ώρες αυτή η τιμή στο HB. Κράχτης ήταν.

Παιζει να ηταν και λαθος τιμη μαζι με το borderlands αλλα εχουν περασει 3 μερες και δεν εγιναν revoke τα κλειδια. Εχω καμια ωρα το ξεκινησα ελπιζω να μην εχουμε τιποτα revoke κλειδιων αλλα δεν πρεπει να προλαβε πολυς κοσμος οποτε δεν νομιζω να κανει κατι τετοιο το humble.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...