Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Arkin είπε

Τα πάντα όλα μόνο 10 ευρώ, τζάμπα πράγμα. Πολύ καλή προσφορά όντως !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, ggelhsva είπε

Ρε παιδιά για βοηθήστε με σε κάτι: Είμαι συνδρομητής στο Humble εδώ και 2-3 χρόνια και θυμάμαι τα μηνιαία πακέτα να ανακοινώνονται πάντα την 1η Παρασκευή του κάθε μήνα. Έχει αλλάξει κάτι ως προς αυτό; Μπαίνω σήμερα και δεν βλέπω καινούριο πακέτο - εχτές ήταν η 1η Παρασκευή του Απρίλη!

Άλλαξε ημέρα , Αν θυμάμαι καλά είναι κάθε πρώτη τρίτη του μήνα πλέον.

Edit: 

1617438373813.jpg

Επεξ/σία από Mr^Robot
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Epic αφού έβαλε όλα τα KINGDOM HEARTS στο store, έχει έκπτωση σε όλα 20%, πάλι ακριβά σχετικά αλλά είναι η χαμηλότερη τιμή... https://www.epicgames.com/store/en-US/discover/kingdom-hearts

Επιπλέον έχει δώρο με το 3 και 3 μήνες Disney+,  για όπου υποστηρίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mr^Robot άψογος, ευχαριστώ! Και τώρα εξηγείται πως, ενώ είχα παύσει τη συνδρομή εγκαίρως - με τα παλιά δεδομένα! - για τον προηγούμενο μήνα, τα παιχνίδια χρεώθηκαν κανονικά στον λογαριασμό μου. Είχε παρέλθει η τελευταία Τρίτη του μήνα 😕

Δυστυχώς δεν είχα καμία απολύτως ενημέρωση από HB 😠 για αυτή την αλλαγή και τώρα είναι αργά για να ανοίξω refund ticket γιατί τα έχω ήδη κάνει claim. Τυχεροί θα είστε όλοι εσείς που θα τα διεκδικήσετε στα giveaways που φτιάχνω αυτή τη στιγμή για το άλλο νήμα 😉

Stay tuned!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition στα 10€ για xbox στο store της microsoft.

Δεν θα το ανέφερα αλλα όποιος δεν το έχει παίξει ακόμα για τις νέες κονσόλες θα βγει nextgen edition το δεύτερο εξάμηνο του 21 και για όσους έχουν ήδη το game η εταιρία αναφέρει οτι θα είναι free οπότε μια προνόηση για το σύντομο μέλλον.

https://www.microsoft.com/en-us/p/the-witcher-3-wild-hunt-game-of-the-year-edition/c261457lcnmj?activetab=pivot:overviewtab

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Forza Horizon 4 Ultimate Edition στα 55€ (από 99€) στο ελληνικό store.

https://www.microsoft.com/el-gr/p/forza-horizon-4-Έκδοση-ultimate/9p513p4mwc71

Τρέχει γενικά -45% promo με ποιο συμφέρον store να ειναι αυτό της Βραζιλίας και τιμή ~32€.

Επεξ/σία από Kapws
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, _Theo_ είπε

Στο Steam το "all time classic" Bulletstorm Full Clip Edition στα 5,5 €. Το έχω τερματίσει και πιστέψτε με, αξίζει το κόπο αν δεν το έχετε ήδη.

 

Ο ορισμος του "fun to play" αυτο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2021 στις 5:04 ΠΜ, Arkin είπε

Αν έχω ήδη καποια απο αυτα στο steam, τι γίνεται; Απλα ενεργοποιεί τα υπολοιπα;

Γιατι και ετσι παλι με συμφερει, καθως μου λειπουν καποια dlc και το chimera squad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Kaboomzer είπε

Αν έχω ήδη καποια απο αυτα στο steam, τι γίνεται; Απλα ενεργοποιεί τα υπολοιπα;

Γιατι και ετσι παλι με συμφερει, καθως μου λειπουν καποια dlc και το chimera squad.

Ενεργοποιει τα υπολοιπα που δεν εχεις ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Kaboomzer είπε

Αν έχω ήδη καποια απο αυτα στο steam, τι γίνεται; Απλα ενεργοποιεί τα υπολοιπα;

Γιατι και ετσι παλι με συμφερει, καθως μου λειπουν καποια dlc και το chimera squad.

Πριν ένα μήνα είχε γερή έκπτωση το ίδιο το steam στο bundle. Το chimera squad πχ μου βγήκε 2.7 euros που είχα το υπόλοιπο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 10 ευρώ το χτυπησα έτσι για να τα έχω τα παντα ολα στο steam να ικανοποιησω και το ocd μου.

Και όντως απλά ενεργοποίησε και τα υπολοιπα που λειπανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, kostiger είπε

Ωραιο πακετάκι απο Fanatical..

https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/build-your-own-all-stars-bundle

Το πρόσεξα κι εγώ. Από το πακέτο προτείνω σαφέστατα τα Beholder 1 και 2 (είχα γράψει και σχετικά, καλοφτιαγμένα και ιδιαίτερα παιχνίδια τόσο αισθητικά όσο και σα gameplay), Deadly Premonition (απίστευτη καφρίλα), Steamworld Dig, God's Trigger (έχω αδυναμία σε top down shooters τύπου Operation Carnage, Take no Prisoners, Mageslayer κλπ). Από τα κλασσικά, Homeworld Remastered, Sim City 4, Syberia 3, Larry 1-7 συμπληρώνουν οποιαδήποτε συλλογή. Για το μεσαίο tier των 3 ευρώ είναι αγορά αβλεπί.

Επεξ/σία από Tobajara
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...