Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, GjokerR είπε

Ρε παιδιά που αναφέρει πλέον το ότι μπορεί να γίνει pause η ετήσια συνδρομή? 
Κοίταξα και γω μήπως το πάρω και δεν το βλέπω  να το λέει κάπου.

Το ότι η ετήσια συνδρομή μπορεί να γίνει pause δεν είναι κάτι καινούριο ώστε να το αναφέρει στην προσφορά. Είναι ευρέος γνωστό εδώ και χρόνια και ισχύει για όλες τις ετήσιες συνδρομές είτε τις πάρεις σε προσφορά είτε όχι. Είναι τόσο σίγουρο ότι μπορείς να κάνεις pause, όσο και το ότι ο ήλιος βγαίνει από την Ανατολή. Χτύπα την άφοβα αν αυτό είναι το μόνο που σε προβληματίζει.

 

3 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Έμπιστο το σάιτ για αγορά με paysafe ?

Το Voidu είναι ασφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ioannis__ είπε

Ε λογικά ναι, είναι official store, όχι κλειδαδικο. Έχει και η deluxe έκδοση historical low στα 31 αλλά δεν ξέρω αν δίνει κάτι ουσίας ή μόνο cosmetics..

παντως δεν ειναι ιστορικο χαμηλο γιατι εγω το ειχα παρει την απλη εκδοση στα 20,99 πριν κανα μηνα απο το Steam :)Εκτος και εαν οι τιμες του Steam δεν μετρανε σαν χαμηλες τιμες. Η μεγαλυτερη διαφορα ειναι οτι μπορεις να παρεις στην ομαδα σου εναν απο τους 7 παλιους οδηγους εαν θες.

Επεξ/σία από iceman33221
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Αμαζον θα μας προσφέρει άλλον έναν μήνα με αξιόλογα παιχνίδια μέσω του Amazon Prime συνδρομητικού προγράμματος.

3831450_1.jpg.7b3b30c530da71b18692f0a3755fbe0a.jpg

Τον Δεκέμβριο

•Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

•Frostpunk

•Journey to the Savage Planet

•Football Manager 2021

•Morkredd

και άλλα μικρότερα παιχνιδάκια, in game αντικείμενα, skins για διάφορα multiplayer παιχνίδια..κλπ 

https://gaming.amazon.com/home

Διαθέσιμα από 1η Δεκεμβρίου

     - Πώς μπορώ να τα αποκτήσω;

Θα μπορούμε να τα αποκτήσουμε είτε δωρεάν μέσω δοκιμαστικής περιόδου 30 ημερών (αν έχουμε διαθέσιμη τη προσφορά) είτε στα 5.99€* (είτε πιο χαμηλά αν έχουμε προσφορά αποκλειστική στο προφίλ μας).

Επίσης να σημειωθεί ότι η εγγραφή στο παραπάνω πρόγραμμα, συμπεριλαμβάνει και αντίστοιχη συνδρομή στο Amazon Prime Video για την παρακολούθηση ταινιών & σειρών (και με ελληνικούς υπότιτλους όπου υποστηρίζονται)

 

 

* Η τιμή μπορεί να διαφέρει λίγο παραπάνω ή παρακάτω. Δώστε ιδιαίτερη προσοχή και σημασία στη τιμή που θα σας εμφανίσει και πράξτε αναλόγως - δοκιμάστε αρχικά να δείτε αν έχετε επιλογή για δωρεάν 30 ημέρες ή 15 ημέρες συνδρομής κλπ -. Μη ξεχάσετε να κλείσετε την αυτόματη ανανέωση για να μη σας χρεώσει μετά το πέρας της συνδρομής που επιλέξατε. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Το Αμαζον θα μας προσφέρει άλλον έναν μήνα με αξιόλογα παιχνίδια μέσω του Amazon Prime συνδρομητικού προγράμματος.

3831450_1.jpg.7b3b30c530da71b18692f0a3755fbe0a.jpg

Τον Δεκέμβριο

•Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

•Frostpunk

•Journey to the Savage Planet

•Football Manager 2021

•Morkredd

και άλλα μικρότερα παιχνιδάκια, in game αντικείμενα, skins για διάφορα multiplayer παιχνίδια..κλπ 

https://gaming.amazon.com/home

Διαθέσιμα από 1η Δεκεμβρίου

- Πώς μπορώ να τα αποκτήσω;

Θα μπορούμε να τα αποκτήσουμε είτε δωρεάν μέσω δοκιμαστικής περιόδου 30 ημερών (αν έχουμε διαθέσιμη τη προσφορά) είτε στα 5.99€* (είτε πιο χαμηλά αν έχουμε προσφορά αποκλειστική στο προφίλ μας).

Επίσης να σημειωθεί ότι η εγγραφή στο παραπάνω πρόγραμμα, συμπεριλαμβάνει και αντίστοιχη συνδρομή στο Amazon Prime Video για την παρακολούθηση ταινιών & σειρών (και με ελληνικούς υπότιτλους όπου υποστηρίζονται)

 

 

* Η τιμή μπορεί να διαφέρει. Δώστε ιδιαίτερη προσοχή και σημασία στη τιμή που θα σας εμφανίσει - δοκιμάστε αρχικά να δείτε αν έχετε επιλογή για δωρεάν 30 ημέρες ή 15 ημέρες συνδρομής κλπ -. Μη ξεχάσετε να κλείσετε την αυτόματη ανανέωση για να μη σας χρεώσει μετά το πέρας της συνδρομής που επιλέξατε. 

Ερώτηση

Εκανα στο amazon.com Trial Prime Subscription για να παρω το BfV και μετα ακύρωσα την συνδρομή .

Τωρα μπήκα στο amazon.de με τα ιδια στοιχεία και την ιδια καρτα , με αφηνει να προχώρησω για Trial Prime παλι αλλα γράφει αυτο που επισύναψα.  "Order Prime Now with obligation to pay"

"Ξεγέλασα" το σύστημα η δεν θα μπορέσω να ακυρώσω αργότερα ;  Το ξερω οτι τα παιχνίδια αξίζουν πολλα περισσότερα απο την συνδρομή .. αλλα λεμε τωρα.

Χωρίς τίτλο.png

Επεξ/σία από Mr^Robot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχω ξαναπει αξιζει λιγο ψαξιμο για να βαλεις prime... Βγαινει τοσο φθηνα που δεν αξιζει να μπεις στον κοπο, να δημιουργεις συνεχεια email... Και τα παιχνιδια αξιζουν και υποτιτλοι εχουν μπει στην πλειοψηφία του περιεχομενου... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, eko13 said:

Οπως εχω ξαναπει αξιζει λιγο ψαξιμο για να βαλεις prime... Βγαινει τοσο φθηνα που δεν αξιζει να μπεις στον κοπο, να δημιουργεις συνεχεια email... Και τα παιχνιδια αξιζουν και υποτιτλοι εχουν μπει στην πλειοψηφία του περιεχομενου... 

Εννοεις στα 5,99 ή καποια αλλη τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες εξαιρετικες τιμες για steam κλειδια απο greenmangaming

Death stranding στα 13.32

https://www.greenmangaming.com/games/death-stranding-pc

 

Control Ultimate Edition στα 8.88

https://www.greenmangaming.com/games/control-ultimate-edition-pc

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το fanatical δινει δωρεαν το 

Warhammer: End Times - Vermintide

https://www.fanatical.com/en/game/warhammer-end-times-vermintide

για να το παρετε πρεπει να αποδεχθειτε το Newsletter στο email σας

Subscribe to our Email Newsletter to get this offer.

Επεξ/σία από dalan2007
  • Like 14
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώει σκάλωμα. Βασικά το unlimited αφορά τον λογαριασμό του steam (να έχεις παιχνίδια συνολικής αξίας πάνω από κάποιο ποσό). Κάνε λινκ το steam στις ρυθμίσεις λογαριασμού και προσπάθησε ξανά. Κι εμένα μου πήρε κάνα 15λεπτο να το καταφέρω γιατί σέρνεται το σύστημά τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panagiotis54 είπε

θελει λεει unlimited account που σιγουρα εχω...αλλα αυτος διαφωνει

Θες κλειδί; 

Το έχω ήδη το παιχνίδι τελικά. Αν δε τα καταφέρεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα να σου στείλω.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Θες κλειδί; 

Το έχω ήδη το παιχνίδι τελικά. Αν δε τα καταφέρεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα να σου στείλω.

ur too kind my dude...μολις τωρα τα καταφερα βασικα! ευχαριστω πολυ οπως και να εχει!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...