Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, icenex είπε

Εμενα παντως μου δειχνει 10€ πως ακριβως στο βγαζει με 1? Και μαλιστα σαν νεος συνδρομητης που δοκιμασα με νεο λογαριασμο απο το κινητο της γυναικας και με το δικο της εμαιλ τα ιδια μου εκανε και με το ιντερνετ του κινητου.

Μπήκα μόλις τώρα από το κινητό να το ελέγξω, 1€ μου βγάζει ακόμα.

Spoiler

Screenshot_2022-01-02-10-55-08-348_com.android.chrome.jpg.7a8e938f0a600f765aa9b299775b5147.jpgScreenshot_2022-01-02-10-55-57-295_com.android.chrome.jpg.a55224b7fa1ec082175839964fb32a42.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, AlexandrosKle είπε

Μπήκα μόλις τώρα από το κινητό να το ελέγξω, 1€ μου βγάζει ακόμα.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Screenshot_2022-01-02-10-55-08-348_com.android.chrome.jpg.7a8e938f0a600f765aa9b299775b5147.jpgScreenshot_2022-01-02-10-55-57-295_com.android.chrome.jpg.a55224b7fa1ec082175839964fb32a42.jpg

 

Μπα δεν βλεπω τετοια προσφορα κ παλι εβαλα το παλιο κινητο μου που εχει φαει εργοστασιακες ρυθμισεις κ μπηκα με καινουργιο εμαιλ κ απο αλλο δικτυο.Δεν ξερω μηπως πρεπει να συνδεθω απο καμια αμερακανικη ιπ;μηπως βαζετε καποιο κουπονι;

Screenshot_2022-01-02-12-29-37-118_com.ecosia.android.jpg

Screenshot_2022-01-02-12-33-29-216_com.ecosia.android.jpg

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, icenex είπε

Μπα δεν βλεπω τετοια προσφορα κ παλι εβαλα το παλιο κινητο μου που εχει φαει εργοστασιακες ρυθμισεις κ μπηκα με καινουργιο εμαιλ κ απο αλλο δικτυο.Δεν ξερω μηπως πρεπει να συνδεθω απο καμια αμερακανικη ιπ;

Screenshot_2022-01-02-12-29-37-118_com.ecosia.android.jpg

Screenshot_2022-01-02-12-33-29-216_com.ecosia.android.jpg

Τι να πω, δεν έχω ιδέα πραγματικά. Τσέκαρα πάντως και στο reddit του Humble Bundle, υπάρχουν κι άλλα άτομα που δεν τους δουλεύει η προσφορά, οπότε υπάρχει γενικό θέμα φαίνεται σε κάποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, firepc είπε

free to play δεν ηταν/ειναι αυτο?

Στο steam είναι με πληρωμή, όμως μπορεί και έχεις δίκιο και να το έχει κάνει free εδώ και κάποιο καιρό η microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

3865216_1.jpg

Star Wars Jedi: Fallen Order on PC / Origin available to keep for free via Amazon Prime Gaming.

Once claimed, this game will be yours to keep forever - regardless of your Amazon Prime membership status. You have until Febuary 7th 2022 to claim.

Επίσης λογικά για τον Γενάρη

3865217_1.jpg

Ειναι η πρωτη φορα που το Prime Gaming προωωθει αρκετα τον δικο της launcher Amazon Games... Τις προηγουμενες φορες εδινε σχεδον indi games, αλλα αυτο το μηνα δινει και "εμπορικα" παιχνιδια σε αυτο οπως το Fahreinheit και το WRC 7...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geodevil είπε

Στο steam είναι με πληρωμή, όμως μπορεί και έχεις δίκιο και να το έχει κάνει free εδώ και κάποιο καιρό η microsoft.

Είναι οντως δωρεάν εδώ και αρκετό καιρό.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kostiger είπε

Είναι οντως δωρεάν εδώ και αρκετό καιρό.. 

Είναι δωρεάν, όμως έχει έναν χαρακτήρα διαθέσιμο κάθε φορά, αλλιώς πρέπει να πληρώσεις full version ή να αγοράσεις τους χαρακτήρες που θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τους πιο παλιούς περισσότερο. Όλα τα Unreal+Unreal Tournament στις πλήρεις εκδόσεις τους στο Steam με 3€:

https://www.gamersgate.com/product/unreal-deal-pack/

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Iratus: Lord of the Dead σε Giveaway στο GOG!

Μου ήρθε κουτί ομολογώ, το ζαχάρωνα καιρό αλλά ποτέ δεν έπεφτε αρκετά φτηνά. Τώρα μπορώ να αγοράσω το expansion χωρίς τύψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...